Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
    Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by theDreadweepKO View Post
    Hesap satışının kaldırılması mantıklı. Fakat burda mantıksız olan bir durum ise ring ile karakter alacakların itemlerini aktaramama sorunu. Quest'li karakterlerin ring ile karakter satamaması ve mecburen account olarak satması gerekiyordu. Eğer hesap satışı ile ilgili böyle bir düzenleme geldiyse css ile karakter transferinde de bir düzenlemeye gidilmeli diye düşünüyorum. Varsa başka bir önerisi olan belirtelim ki ring ile karakter alan-satan arkadaşlar mağdur olmasın.

DN: Hesap satışı ile ilgili açılan bilgilendirme konusunda; "NTT Game olarak Knight Online'da her kullanıcının kendi hesabını oluşturmasını ve daha eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilmesi adına oluşturdukları karakterlerini kendilerinin geliştirmesi gerektiğine inanıyoruz." ibaresi yer alıyor. Bu durumda CSS ile karakterlerinde transferide mantıksız oluyor. Eğer CSS'nin amacı karakter slot boşaltmak ise üstte bir arkadaşın dediği gibi trade edilemez olsun, karakter slotunu boşaltmak isteyen arkadaş CSS ile karakteri kilitleyip çöpe atabilir.
    Güzel kardeşim lafı nerenizden anlıyorsunuz , hesap alıp satmak yasak derken karakter satışından bahsediyor. Ringli ya da ringsiz. Ne diyor güzelce bir oku bak; oyuncuların kendi karakterlerini kendileri geliştirmesi taraftarıyız. Halen gelmiş Ringli char alımından bahsediyorsunuz.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    ring karakter satmak için değil slot boşaltmak için var umarım kısa sürede HESAP PAYLAŞIMI konusunda da bir adım atarlar.. ntt'yi bu konularda destekliyorum ben 1 pc ile oynuyorsam siz de 1 pc ile oynayacaksınız ben uğraşıp exp kasıyorsam siz de ya css bedeli ödeyerek yada premiumla kasarak oynayacaksınız...
    kim diyor ring karakter boşaltma itemidir. boş yapma lütfen ya. hayatında USKO'dan başka platformda knight oynamamışsın gelip boş yapıyorsun.

JPKO'ya veya KOREKO'ya gir bak bakalım karakter silme var mı yok mu? CSS karakter boşaltma itemidir deyip duruyorsun her konusu geçtiğinde. Bİlmiyorsun yorum yapma!! İnsanların sinirini zıplatıyorsun
    Last edited by BnbPars_; 02-01-2019 at 11:17 AM.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by roswarior View Post
    35 dolara sadece karakter silme kağıdı satiyorsunuz.

Hangi oyunda bu item 35 dolara satılıyor?

Character seal scrol itemi düzenlenmeli.

Mesela 1-59 karaktere basacaksak 5dolarlik kagit, 59-69 karaktere basacaksak 10dolarlik kağıt, 69-80e basacaksak 15dolarlik kağıt ve 80-83/5 karaktere basacaksak 25 dolarlık kağıt şeklinde olmalı.

Sadece karakter silmek için 35 dolar istemek çok saçma.

35 dolara knigtin 76 kat büyüğü oyunlar satılıyor.
    Bak bu en beğendiğim öneri oldu. Böylece silmek isteyen çok masrafa girmeyecek ama satmaya çalışanın masrafı artacak. Hatta 83+ karakterin daha bile pahalı olabilir çünkü kimse 83/5 charı silmez ancak satar. Hatta 83+ da silmek de imkansız olabilir.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BnbPars_ View Post
    kim diyor ring karakter boşaltma itemidir. boş yapma lütfen ya. hayatında USKO'dan başka platformda knight oynamamışsın gelip boş yapıyorsun
    Boş yapma değil. Boş yapılmaz , boş konuşulur. Boş konuşma olacak doğrusu. Lütfen konuştuğumuz dili bozmaya bu kadar ısrarcı olmayın.

Senior Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    Güzel kardeşim lafı nerenizden anlıyorsunuz , hesap alıp satmak yasak derken karakter satışından bahsediyor. Ringli ya da ringsiz. Ne diyor güzelce bir oku bak; oyuncuların kendi karakterlerini kendileri geliştirmesi taraftarıyız. Halen gelmiş Ringli char alımından bahsediyorsunuz.
    Güzel kardeşim, account neden alınıp satılıyor? Karakter için. Oyuncuların kendilerine geliştirme taraftarıyız deniyor. Ben birinden ringli karakter aldığım zaman kendim geliştirmiş mi oluyorum? Ama CSS aktif. Eğer politika olarak herkes kendi karakterini geliştirmek zorunda ise CSS'de kalkmalı?
    Kazanmak yada kaybetmek önemli değildir; iyi dövüş, saygı duysunlar.
    Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Bu oyunda neden hesap alınmaz, satılmaz veya iki kişi arasında maddi bir amaç gütmeden hesap devri olmaz anlamıyorum tutturmuşsunuz bir emek mavrası gidiyorsunuz. Siz istediğiniz kadar emek verin parası olan bu koşullarda sadece charı kasmak için emek veriyor kaldıki onuda css ile çözüyorda neyse.Geri kalanları gerek siteden TL ile gerek TL ile gb alıp oyundan yani kısacası bir şekilde oyuna parayı dahil edip işini yürütüyor.. Kaldıki son dönemlerde bu olaylar üst seviyelerde iş iyice ticarete döndü.

Bu işe mantıklı bir çözüm getirmek yerine yasak deyip geçmek en basiti

Bu tarz oyunlarda her zaman için işin içine para girer yada ikili ilişkiden samimiyetten dolayı hesap devri olur.

İsim vermek yasak mı bilmiyorum ama Ogame adında bir oyun var ve bu oyunda hesap devri yapabiliyorsunuz hesap takası yapabiliyorsunuz ve bunlar her iki tarafında yöneticilere attığı mailler doğrultusunda ilerliyor. Siz yöneticilerin olaylara çözümleyici yaklaşması gerekirken neşteri vurup olayı kendi açınızdan kapattığınızı zannediyorsunuz.Sonra 3 5 şakşakçı emek naraları atan kişiler çıkıp çok iyi oldu diyor.Sizin vurduğunuz neşterin amacı bize ne kadar az şikayet istek vs. bileti gelirse o kadar iyi zihniyetinden başka birşey olamaz.

Yada başka bir açıdan bakalım sizin bu neşter vurma olayınıza ; CSS satışlarında bir düşüş mü söz konusu Sayın Yöneticiler ?

Paranın üstünlüğü diye birşey var ister kabul edin arkadaşlar ister kabul etmeyip forumlarda orda burda emek naraları atmaya devam edin. Boş lakırdıdan öteye gitmeyecek yazan parmaklarınıza düşünen beyinlerenize yazık sadece başka birşey değil

Junior Member
    Ne işlerine gelirse,gb alisida/satisida yasak sözde..oyuna defalarca ara verdim geri basladim yillardir x sitelerinin gb alim satim çarlari ayni ve ayni yerde duruyor

Bende eskisi gibi en az bir item hakkının gelmesi gerektigini düşünüyorum

Senior Member
    şu gb satan sitelerdekihesaplari bi banlasanız helal olsun desek süper olcak adamlar sizin sponsor siteleriniz tamamda gb satısı serbest deil sonucda

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyuncu olarak benimde isteğim geliştirilmesi yönünde ancak aynı eşya Kore'de tüm eşyaları geçiriyorken burada geçirmiyorsa millet olarak kendimizi sorgulamamız gerekiyor. 1 eşyalık quest taşıma hakkını bile nasıl suistimal ederim, bunlar nasıl çıkar elde ederim diye düşünen insanlar varken de zor.

Oyun içi gb olarak veya takasla aldığınız ve tanıdığınız, bildiğiniz birisinden aldığınız sürece bir sorun olmuyor.
    Bu ne kadar saçma bir yaklaşım madem millet suistimal ediyor sende hatayı bul düzelt kendiniz bu hataları düzeltemiyorsunuz diye bizi cezalandırma saçmalığınız ne olacak bilmiyorum . Ring ile item aktaramamak maden dropları gibi bir çok olayda olduğu gibi kendi beceriksizliğinizin sonucunda bizler mağdur oluyoruz.

gerçi yazıyoruz ne oluyorsa şimdi gene çıkar modlardan biri veya gözü modlukta olan bir meraklı günlük quest geliyor zaten itemler şöyle böyle der. millet +8 veya +9 questlerini çöpe atmalı çünkü onlara göre