Results 1 to 5 of 5

Thread: hak nerede ?

hak nerede ?

Herkese Merhabalar,

Haksiz bir sekilde zindan cezasi almaktansa suresiz banlandim.Haksiz diyorum cunku ban sebebim 2. kere degistirilerek TPT olmasinin hic bir sekilde mantigi yoktur.Haksiz oldugunu dusunuyorum cunku GM arkadaslar gelip bana kullandigim illegal sudur bile diyemez.

Tek temennim suresiz banin hapis cezasina donusturulmesi olan ticketlerimi 2 kere guncellemek zorunda kaldim.(Discordda gm ekibiyle konustuktan sonra ban sebebim degistirildigi icin 2 ticket attim)

25 Ocaktan beri bir cevap bekliyorum.Biletimin saglikli sekilde incelenceginden bile emin degilim.Lutfen artik 5 dakikanizi ayirip insanlarin haklarini yemeyin.Ayni gun ticket gonderen arkadaslar cevap almisken ben hala bekliyorum.Destek sisteminden kaynaklanan magduriyet yasiyorum.Buradan ozelikle Eryudes'e sesleniyorum.Ben buradayim lutfen gormezden gelmeyin.

Hak bekliyorum.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Hak değirmende olur.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konu ile ilgili lütfen destek ekibi ile iletişime geçiniz.
    Forum üzerinden bu tür hesap işlemleri için destek verememekteyiz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Tüm cezalar GM ekibinin kararına göre artabilir ya da azalabilir. Ellerinde bir kanıt olmadan hesaplar üzerinde işlem yapılmaz.

Ekip arkadaşımın da dediği gibi, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Biletiniz üzerinden devam etmeniz gerekiyor.