Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26

Thread: TPT x

TPT x

Merhabalar,

25.01.2019 Tarihinde hesabım tpt x açıklamasıyla kapatıldı.
    Aynı gün saat 20.43'de attığım ticket'a 31.01.2019 tarihinde cevap geldi.
    Özetle hesabımda 3. parti uygulama kullandığımı veya bilgisayarımda bulundurduğumu bu yüzden ban yediğimi açıklamışlar.
    Fakat benden bir gün sonra hapise atılan bir başka arkadaş daha vardı bulundurduğu için hapse atıldığını söyledi.
    Bende bilgisayarımda bulunduruyordum ta ki ban yiyene kadar. Ki zaten ertesi gün yeni bilgisayar aldım.
    Biletime gelen cevaba karşılık bulundurduğumu fakat kullanmadığımı belirttim.
    Bu sefer biletlere cevap veren arkadaşlardan biri her kimse hatırlamıyorum sert bir mizaç ile GM arkadaşların kullanırken görüp banladığını belirtti.
    Fakat hesabımda asla ama asla 3. parti uygulama kullanmadım buna Allah da şahittir. Göz göre göre yalan söylemeye başladılar. Hatta tek bir allahın kulu report etmemiştir dc'ye nickimi atmamıştır ama bunu da yaptılar. Canları sağolsun diyor ve hesap soracağım güne havele ediyorum. Ama bu dünya da ama öbür dünya da ben bu olayın hesabını soracağım vicdanınız rahat ediyorsa şayet ki etmeyeceği kanaatindeyim öğrenci halimle yatırdığım 600 TL umarım sizlerden ve çoluklarınız çocuklarınızdan ailenizden çıkar.

kim bilir hangi gm desteklinin zoruna gittik dersiniz?
    Ayrıca konumu ne kadar kaldırırsan kaldır ne kadar hesaplarıma ban atarsan at ben bu oyunda herkesin sizin gerçek yüzünüzü görene kadar burada konu açacağım bir şekilde göstereceğim benim hesabım açılacak ben öğrenci halimle oraya para bağladım size açmıyorsanız bile hapse atın teklifini bile yaptım zerre kadar suçum olmadığı halde.

server : vega
    nick : xmafiax

Senior Member theDreadweepKO's Avatar
    Nickname
    BazingA
    Class
    KO -> Rogue
    Öncelikle geçmiş olsun fakat bu üslup ile ne olursa olsun çözüm bulamazsın, haklı olsan bile.
    Kazanmak yada kaybetmek önemli değildir; iyi dövüş, saygı duysunlar.
    Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Ben inanıyorum. Bir gün haksızlık yapanlar adalet diye dilenecekler. Oyun zannediyorlar ve insanların hakkına giriliyor. Fakat bilmek istemedikleri şey, insanların kazançlarını bu oyuna yatırdıkları. Bunun da hesabı olacaktır. Ayakları taşa takıldığında birinin ahını aldık diyecekler. Ki bu yöneticiler belki yüzlerce/binlerce insanın hakkına girmişlerdir. Bende aynı dertten muzdaribim. Hesabımda hile kullanmadığım halde TPT X ban yiyorum. Hile kullandığını alenen ilan eden insanları da hapse atmışlar. Bir gün güneş doğacak. Biz oyununuzu umarsamadığımız da ve kriz oyunu vurduğunda, user diye ağlayacaksınız. Bizde padişahları tahttan indiren yeniçeriler gibi sizlerin işine son verilmesini isteyeceğiz. Bir gün gider, bir gün kalır ...

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by derekinbiladeri View Post
    Merhabalar,

25.01.2019 Tarihinde hesabım tpt x açıklamasıyla kapatıldı.
    ...
    server : vega
    nick : xmafiax
    Hesabınızı kontrol ettiğimde "Oz**" adlı kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Downloads" klasörü içerisinde yer alan "A**" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatıldı.

Quote Originally Posted by okandur6025 View Post
    Ben inanıyorum. Bir gün haksızlık yapanlar adalet diye dilenecekler. Oyun zannediyorlar ve insanların hakkına giriliyor. Fakat bilmek istemedikleri şey, insanların kazançlarını bu oyuna yatırdıkları. Bunun da hesabı olacaktır. Ayakları taşa takıldığında birinin ahını aldık diyecekler. Ki bu yöneticiler belki yüzlerce/binlerce insanın hakkına girmişlerdir. Bende aynı dertten muzdaribim. Hesabımda hile kullanmadığım halde TPT X ban yiyorum. Hile kullandığını alenen ilan eden insanları da hapse atmışlar. Bir gün güneş doğacak. Biz oyununuzu umarsamadığımız da ve kriz oyunu vurduğunda, user diye ağlayacaksınız. Bizde padişahları tahttan indiren yeniçeriler gibi sizlerin işine son verilmesini isteyeceğiz. Bir gün gider, bir gün kalır ...
    "Users\Belgeler\Desktop\lo*****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. İllegal oyunculara ihtiyacımız olsaydı eğer en başından itibaren bu konu hakkında savaşmayıp, teşvik ederdik. Hiç sıkıntı yok, illegal program kullanmak istiyorsanız, hesabınızın süresiz olarak kapatılmasını göze almışsınız demektir.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Hem suçlu hem güçlü dedikleri bu galiba. elinize sağlık gm ekibi.

Senior Member
    Eryudesin verdiği cevap kaba tabir ile ve tabiri caizse “kapak” niteliğinde olmuş. Bir tek dosyanın yüklenme tarihini vermediği kalmış. Senki hala cıkıp hakkımı alacagım diosun. Belki yeni sw de kullanmadın ancak mutlaka daha önce diğer serverlerda kullanmışsınki **** denilen lanet kosp senin dosyalarının arasında. Elinize sağlk valla bunu görmek hoşuma gitdi. Oyunda kosp hala var ancak %0.5 dolaylarında. O kadarda olacal buna şükür eskiden bu oran %50lerdeydi
    Last edited by Eryudes; 02-01-2019 at 08:24 AM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Dizin verilmeye başlandıktan sonra ''hile kullanmadım'' yalanı birden ''PC'de vardı ama kullanmadım'' yalanına döndü. Tam olarak bu programları PC'ye hangi amaçla indiriyorsunuz ? Şahsen illegalite ile alakası olmayan birinin PC'sinde illegal program bulunmasının mantıklı bir açıklamasını bulamıyorum.

Senior Member
    ben korsan sunucularda bişiler kullandım ama uskoda kulllanmıyorum kıyıda köşede bişey kalmışsa @eryudes sileyim de kurtulayım başımıza bela olmasın ilerde
    Last edited by GamesDepot; 02-01-2019 at 08:19 AM.

Mesela gerçek hayatta da kullanmasan bile bazı şeyleri taşımak veya bulundurmak suç teşkil eder. O zaman herkes koysun beline silahı ortalarda gezsin, sonuçta kullanmıyorlar.

Findik kadar beyniyle algi olusturmaya calisiyolar