Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: TPT x

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    zahid ver ordan ban ban ban swf

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by derekinbiladeri View Post
    Merhabalar,

25.01.2019 Tarihinde hesabım tpt x açıklamasıyla kapatıldı.
    Aynı gün saat 20.43'de attığım ticket'a 31.01.2019 tarihinde cevap geldi.
    Özetle hesabımda 3. parti uygulama kullandığımı veya bilgisayarımda bulundurduğumu bu yüzden ban yediğimi açıklamışlar.
    Fakat benden bir gün sonra hapise atılan bir başka arkadaş daha vardı bulundurduğu için hapse atıldığını söyledi.
    Bende bilgisayarımda bulunduruyordum ta ki ban yiyene kadar. Ki zaten ertesi gün yeni bilgisayar aldım.
    Biletime gelen cevaba karşılık bulundurduğumu fakat kullanmadığımı belirttim.
    Bu sefer biletlere cevap veren arkadaşlardan biri her kimse hatırlamıyorum sert bir mizaç ile GM arkadaşların kullanırken görüp banladığını belirtti.
    Fakat hesabımda asla ama asla 3. parti uygulama kullanmadım buna Allah da şahittir. Göz göre göre yalan söylemeye başladılar. Hatta tek bir allahın kulu report etmemiştir dc'ye nickimi atmamıştır ama bunu da yaptılar. Canları sağolsun diyor ve hesap soracağım güne havele ediyorum. Ama bu dünya da ama öbür dünya da ben bu olayın hesabını soracağım vicdanınız rahat ediyorsa şayet ki etmeyeceği kanaatindeyim öğrenci halimle yatırdığım 600 TL umarım sizlerden ve çoluklarınız çocuklarınızdan ailenizden çıkar.

kim bilir hangi gm desteklinin zoruna gittik dersiniz?
    Ayrıca konumu ne kadar kaldırırsan kaldır ne kadar hesaplarıma ban atarsan at ben bu oyunda herkesin sizin gerçek yüzünüzü görene kadar burada konu açacağım bir şekilde göstereceğim benim hesabım açılacak ben öğrenci halimle oraya para bağladım size açmıyorsanız bile hapse atın teklifini bile yaptım zerre kadar suçum olmadığı halde.

server : vega
    nick : xmafiax
    belkide öteki dünya yoktur. bugünün işini yarına bırakma . birde şey dicem söylediklernin hiç birine inanmadım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kuzenim yüklemiş benim haberim yok
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Biraz önce Tpt x den ban yedim hiç bir şekilde koxp kullanmadım bilgisayarıma da yüklemedim. Şuan anlamış degilim bu ban ne demek oluyo. Açıklama yapmayacaklarına emin oldugum için çaresizce oyunu bırakıyorum iyi forumlar.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Kaldırmayın konuyu da bu arsızları bütün oyun görsün.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kuzenim yüklemiş benim haberim yok
    oyle deme ama kuzeni yuklemis kullanmiyomus

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Hesabınızı kontrol ettiğimde "Oz**" adlı kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın "Downloads" klasörü içerisinde yer alan "A**" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatıldı.

"Users\Belgeler\Desktop\lo*****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. İllegal oyunculara ihtiyacımız olsaydı eğer en başından itibaren bu konu hakkında savaşmayıp, teşvik ederdik. Hiç sıkıntı yok, illegal program kullanmak istiyorsanız, hesabınızın süresiz olarak kapatılmasını göze almışsınız demektir.
    Ne kadar söylesem ve konuşsam fayda etmediğini veya etmeyeceğini biliyorum. Konuya yorum yapan zavallılar gibi yalakalık yapmaya ihtiyacım yok. Potansiyel olarak şüphelileri banlıyorsunuz ve itham ediyorsunuz anladığım kadarıyla. O zaman herkesi banlamanız gerekecek. Çünkü herkes her an suç işleme potansiyeli taşıyor. Akıllının birisi bazı şeyleri bulundurmanın da suç teşkil ettiğini beyan etmiş. Fakat yine aynı kanunlara göre suçun oluşması için bir eylem gerekir. Örneğin, dolandırılık şüphesi olan birisini kanıtlarınız olmadan en fazla nezarette misafir edersiniz. Herkesin evinde bıçak var. Ama herkes onunla birisini kesmiyor. Bu ayrım yapılmıyor oyunda. Ayrıca da kanıtlanabilirliği yok. Benim sistemime izinsiz giriş yaptığını zannedip, şurada şu var ondan ötürü ban yedin demişsiniz. Fakat kullanmaya ilişkin hiçbir şey olmadığını benim kadar onlar da biliyor. Potansiyel şüpheli mantığıyla herkesi banlayamazsınız. Adil bir yönetim olduğunuzu iddia ediyorsanız, daha fazla araştırma yapın ve hilenin oyuna bulaşıp bulaşmadığına bakın. Ayrıca konuya yorum yapan çoluk-çocukları da pistten alalım. Bir gün aynı durumla karşılaşırsanız yalakalık yaptığınız Gm abileriniz size de aynı şablon cevapları verecekler.
    Dediğimin arkasındayım bir gün devran değişecek. Sonsuza kadar yönetici veya Gm olamazsınız. Siz gittiğinizde ben hala burada olacağım. Bir gün yeterli kanıt bulmadan banlanan karakterim de açılacak. O gün geldiğinde görüşmek üzere..

Senior Member
    kardeşim her ban birileri konu açıyor ben hiç bir program kullanmadım ben macro kullanmadım diye, konuya gm geliyor şu dizin de şu program var diyor kopyala yapıştır yapıyor. o saatten sonra ne konuyu açan adam ortada kalıyor ne ban yiyen adam ortada kalıyor..

Artık milleti paranoyak yaptınız bunlar gerçekten milleti boşunamı banlıyor,ya bizide boşu boşuna banlarlarsa diye endişeleniyor millet, bunların hepsi sizin gibi macro tpt kullanıp ban yedikten sonra gelip burda konu açanlar yüzünden oluyor??

Kardeşim gidin bilgisayarınızı temizleyin oyuna başlamadan önce adam pvp kurmuş pvpde kullandığı macroyu k0xp programını silmeden yeni servera başlamış *** derler adama *** git bir format at bilgisayarına demi ? herşeyi bi sil temizle temiz bir başlangıç yap ban yeme?
    Last edited by ScORp_LiON; 02-01-2019 at 11:05 AM.

yav birader bu adam klasörlerine kadar atmış hala şansını deniyosun allah kitap diyen ne kadar kişi varsa dolandırıcı mı olur arkadaş

Junior Member
    Bu konu altında belirtelim Chaosta koxp ve makro yazılımı kullanan insanlar var bunada bir çözüm bulsanız köklerini kazımış olucaksınız malum adamlar duvarın içine girmekle yetinmiyor yanında kimse yokken seri skil ile seni öldürüyor choasta her defasında video açıp choasa girme şansımız yok malum bilgisayarda kasmalara sebeb oluyor ve performans düşüklüğü yaşatıyor oyunda.