Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Vega Delos Ghost Warrior sorunu hk.

Vega sunucusunda bir human clan ve bir karus clan anlaşmış durumdalar ve açık açık bunu dile getirip human clanın kasma saatinde karuslar human ırktan başkasını sokmuyor slotlara karus ırkın kasma saatinde ise humanlar karus ırktan bir başkasını sokmuyor içeri. Bu iki klanda full puslu itemli adamlardan oluşmakta bu soruna bir çözüm getirilmesini istiyoruz.

Bu konuda çözüm getirilmez.. İllegal bir durum yok... Diğer serverlerden gelen anlaşmalı oyuncular büyük çoğunluğu.. Sadece "DELOS MAFİA" iş başında :/

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ne gibi bir müdahale edecekler bu oyun bir strateji oyunu adamlar olması gereken şeyi yapıyor yapabilirsen tabi

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Rakiplerinizin eşyaları da tamsa siz de aynısını yaparak üstünlük kurmaya çalışabilirsiniz. Delos haritasında beni yerden kaldırmıyorlar ya da sürekli kesiyorlar diye şikayet etme şansınız yok çünkü bu kural dışı bir durum değildir.
    Last edited by Khenarth; 02-01-2019 at 01:19 PM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Oyun ilk zamanları bakın çok oyuncu olmasının 1. sebebi fark yoktu fazla en baba pre gold pre sadece %30 exp farkı sağlıyordu şimdi ise pre üstüne pre geldi alamazsan rekabet edemezsin pus ne varsa eklendi eklenmeye malesef devam ediyor.

Rekabet şartları ne kadar zorlaştırılışsa tekelleştirilse ezilen taraf kaybedilir elbette pus eşyası olacak ama şimdiki gibi değil eskisi gibi olmalı.

Oyun ticket desteği almak için bile cash olması gerek.

Senior Member
    Ya 1 ts en az 300k ediyor. Ben diğer serverldan birinde denedim 1 saatte en az 90 ts atıyor. Üstelik bunu 60lvl warıor ile proveke atarsan coinsde veriyor. Ayrıca çöpde atıyor. Yanı kısacası saatlik en az 40m kasabiliyorlar. Buda saattee **tl demek şuan. Sence oraya sen ben gibi solo playerlere bırakırlarmı. Orası oyunun bankası gibi. Orada seni öldürmeleri illegal değil gayet normal. Burada yapılması gereken tek şey delos dropları düzenlenmesi
    Last edited by ScORp_LiON; 02-01-2019 at 09:25 AM.

Senior Member
    yetkililerden ne istiyosun adamları slottan mı çıkartsın sen farm yapamıyorsun diye oyun bu güçlü olan güçsüzü eziyor
    sende güçlü ol sende anlaşmalarını yap sende kes onları orayı sen al savaşta ve barışta herşey mübahtır lafı tam bu oyuna göre
    cz de bile karşı ırkla ittifak oluşturabilen clanlar var

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pus eşyaları zaten üstünlük kurmak içindir. Rakiplerinizin eşyaları da tamsa siz de aynısını yaparak üstünlük kurmaya çalışabilirsiniz. Delos haritasında beni yerden kaldırmıyorlar ya da sürekli kesiyorlar diye şikayet etme şansınız yok çünkü bu kural dışı bir durum değildir.
    Slot saatte 150 ts,100 abys gem atıyor yani kafadan saatte çöpüde hesaplarsak 70 M demek. Cz de bile bu para kasılmıyorken Delos ta kasılması ne kadar doğru ? güncelleme 7 şubatta gelicek dediniz bekliyoruz bakalım.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by OLMSYDSNMZBYLE View Post
    Slot saatte 150 ts,100 abys gem atıyor yani kafadan saatte çöpüde hesaplarsak 70 M demek. Cz de bile bu para kasılmıyorken Delos ta kasılması ne kadar doğru ? güncelleme 7 şubatta gelicek dediniz bekliyoruz bakalım.
    Kesme hızına bağlı olarak yaklaşık disc premium ile saatte tek kişiye 120-150 civarı ts atar. 2 kişi kasıyorsa provokeci warrior varsa kişi başı 70-100 tane çıkar. Kaç abyss attığını hatırlamıyorum ancak 50den fazla kesinlikle değil. Bende bu slotun oyunda ki diğer slot ve alanlara göre âdil ve eşit olmadığı kanâtındayım. Sanki bazı haydutların gb satarak evini geçindirmesi için oluşturulan bir slot olduğunu düşündürtüyor.
    Last edited by Arthas__; 02-01-2019 at 10:59 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Pus eşyaları zaten üstünlük kurmak içindir. Rakiplerinizin eşyaları da tamsa siz de aynısını yaparak üstünlük kurmaya çalışabilirsiniz. Delos haritasında beni yerden kaldırmıyorlar ya da sürekli kesiyorlar diye şikayet etme şansınız yok çünkü bu kural dışı bir durum değildir.
    Çözümü basit karşı ırk'a atack yapmak olmucak bak gör o zaman. Ama bunu yapacak kişileri göremiyorum.