Results 1 to 8 of 8
    Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Chaos Etkinliği hk.

Sevgili arkadaşlar. Bu iletimi sizlere en içten duygularımla yazmaktayım.
    Sizler bu iletiyi okurken bizler yine bir chaos etkinliğinden daha çıkmış bulunmaktayız.
    Ve maalesef, üzülerek söylüyorum ki; Bu chaos etkinliği oyunu kirleten insanların elinde oyuncak olmuş durumdadır.

Makro mu dersin, duvardan geçenler mi dersin, kosp kullananlar mı dersin... evet ne yazıkki; ne alırsanız 1 lira mağazası gibi.

Sevgili Gm arkadaşlar güzel dostlar. Allah aşkına 1 kere normal oyuncu profili ile chaosa girdiniz mi?
    Bu koxp kullanan illegal insanlar ne yapmak nereye varmak istemektedirler...

Hani bunu CR'ye reportayın filan demeyin lütfen isimler cisimler belli değil. Kör dövüşü gibi olduğu için kimde vardır kimde yoktur bilmiyoruz lakin vardır. Haddinden fazla vardır hemde.

Bunu nereden anlıyoruz az önceki chaosda birisi duvarın içine girmişken diğeri ortadaki yuvarlağın ortasından atak yapıyordu ve bir diğeri de maykıl ceksın yürüyüşü yaparak atak veriyordu... aynı şekilde bir başkası da 1 vs 1 de ben 1 skill dahi atamadan 5 6 skili peşpeşe sıralama becerisi göstermiş bulunmaktadır.

Lütfen bu durum ile ilgilenin. Teşekkür ederim.

Kaldırın arkadaş şu chaosu oyuncak etti koxperlar

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Scoot58 View Post
    Sevgili arkadaşlar. Bu iletimi sizlere en içten duygularımla yazmaktayım.
    Sizler bu iletiyi okurken bizler yine bir chaos etkinliğinden daha çıkmış bulunmaktayız.
    Ve maalesef, üzülerek söylüyorum ki; Bu chaos etkinliği oyunu kirleten insanların elinde oyuncak olmuş durumdadır.

Makro mu dersin, duvardan geçenler mi dersin, kosp kullananlar mı dersin... evet ne yazıkki; ne alırsanız 1 lira mağazası gibi.

Sevgili Gm arkadaşlar güzel dostlar. Allah aşkına 1 kere normal oyuncu profili ile chaosa girdiniz mi?
    Bu koxp kullanan illegal insanlar ne yapmak nereye varmak istemektedirler...

Hani bunu CR'ye reportayın filan demeyin lütfen isimler cisimler belli değil. Kör dövüşü gibi olduğu için kimde vardır kimde yoktur bilmiyoruz lakin vardır. Haddinden fazla vardır hemde.

Bunu nereden anlıyoruz az önceki chaosda birisi duvarın içine girmişken diğeri ortadaki yuvarlağın ortasından atak yapıyordu ve bir diğeri de maykıl ceksın yürüyüşü yaparak atak veriyordu... aynı şekilde bir başkası da 1 vs 1 de ben 1 skill dahi atamadan 5 6 skili peşpeşe sıralama becerisi göstermiş bulunmaktadır.

Lütfen bu durum ile ilgilenin. Teşekkür ederim.
    chaoslara 3. serverda girerseniz daha az illegale rastlarsınız

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    chaos a bi düzenleme gelmeli kesinlikle oynanmıyor. sembol biriktirip item almak için giriyorum sadece sıfır atak öl bekle .

Senior Member FFferik16's Avatar
    Evet chaoslar berbat halde. Doğar doğmaz 1 HP pot basana kadar bıçak+tekli skill+zehir aynı anda yiyerek 5k-6k hp ile geriden başlıyorum oyuna.

Ve ekleyeyim, çözümü elbette etkinliği kaldırmak olmamalı.
    Last edited by FFferik16; 02-01-2019 at 11:25 AM.

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Kaos benim sevdiğim bi etkinlik ve yeni sunucularda açılalı 10 gün oldu sadace 1 kez intihar kuran bi koxpere denk geldim oda 2dk sonra ban yedi..2-3 tane hileci yüzüne güzelim etkinlik kaldırılsın demek yanlış olur..

Senior Member conquerror's Avatar
    Nickname
    Mecanic
    Class
    Rogue
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Chaos gibi etkinlik mi var? Senelerdir oyunda ve çokta eğlenceli. Koxper kullanan denk geldiğinde insan çileden çıkmıyor değil ama bence yinede en sorunsuz oyun içi etkinlikten bir tanesi.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Girişlerin kapatılması ve NTTNow önlemi ile kısa zamanda koxperların çoğu temizlenecektir diye düşünüyorum. Şu sıralar her chaosta en az 1 tane denk geliyor ne yazık ki.