Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: NttNow HAKKINDA

Member
    Infractions
    0/1 (10)

NttNow HAKKINDA

merhabalar benim dün telefonumun anakartı yandı ve nttnow gitti.
    yeni bir telefon alacağım aynı hat üzerinden sorun oluyor mu? tel farklı hat aynı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şu an için aynı telefon ve aynı numarası olması gerekiyor. Uygulama geliştirme aşamasında olduğu için gelişmeleri forumdan takip etmeye devam ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Şu an için aynı telefon ve aynı numarası olması gerekiyor. Uygulama geliştirme aşamasında olduğu için gelişmeleri forumdan takip etmeye devam ediniz.
    scorp sen bu yazdıgında ciddi misin? YADA SAKA MISINIZ??
    TEKNOLOJIK ALET BU KARDEİSM BİR UYGULAMA YPAIYORSAN EN BASINDA HERŞEYİNİ DÜŞÜNMELİLER! Telefon bozulmayacak mı senin de bozulacak nasıl oluyor bu ya
    BENİM TELEFONUM BOZULDUUUUUUUUUUUU Simdi otp gibi olay gelirse ne yapacagım çarıma giremeyecekmiym? 600-700 tl para yatırmısım geniesi vs prremiumu
    DÜZELTİN SU OLAYI SAKA GİBİSİNİZ

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by canulusoys View Post
    Simdi otp gibi olay gelirse ne yapacagım çarıma giremeyecekmiym?
    Uygulama geliştirme aşamasında olduğu için gelişmeleri forumdan takip etmeye devam ediniz.
    Siz sormadan cevabı yazmıştım zaten.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Siz sormadan cevabı yazmıştım zaten.
    siz bu oyunu açmadan reklam bilbordlarına 16.01 yazmadan bence bu programı geliştirmeliydiniz

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Sevgili gm benimde telefonum bozuldu arkadasim gibi oyna 5000 bin tl yatirdim resmen nasil olcak bizim bu teleefonumuz bozulmuycakmi yeni severda oynuyamiyoruz resmen napcaz simid ?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by canulusoys View Post
    siz bu oyunu açmadan reklam bilbordlarına 16.01 yazmadan bence bu programı geliştirmeliydiniz
    Quote Originally Posted by NamelessKing View Post
    Sevgili gm benimde telefonum bozuldu arkadasim gibi oyna 5000 bin tl yatirdim resmen nasil olcak bizim bu teleefonumuz bozulmuycakmi yeni severda oynuyamiyoruz resmen napcaz simid ?
    Şu an için oynamanızı engelleyecek bir durum yok. Konuyu açan arkadaşımız gelecekten bir örnek vermiş ben de gelecekten cevap verdim.

Şu an için oynamanızı engelleyecek bir durum yok. Konuyu açan arkadaşımız gelecekten bir örnek vermiş ben de gelecekten cevap verdim.
    Nasıl gelecekten adam telefon yandi diyor.

Aynı durum BlackBerry torch telefonunda benim de başıma gelmişti sarjdayken anakarti gitmiş telefonun olamaz mı adamın telefonu bozulamaz mi?

Sen gelecekten yanıt falan vermiyorsun Scorp. Baya bı geçmişten geliyorsun. Kafa olarak..

Senior Member
    Nickname
    StanleyIpkiss
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BraveBrothers
    Quote Originally Posted by roswarior View Post
    Nasıl gelecekten adam telefon yandi diyor.

Aynı durum BlackBerry torch telefonunda benim de başıma gelmişti sarjdayken anakarti gitmiş telefonun olamaz mı adamın telefonu bozulamaz mi?

Sen gelecekten yanıt falan vermiyorsun Scorp. Baya bı geçmişten geliyorsun. Kafa olarak..
    YOK O İŞİNE GELDİĞİ GİBİ CEVAP VERİYOR oyuncu olup para yatırmadığı için koltukta oturup klavye tuslarına CTRL C+ CTRL V cevapları vermesi kolay geliyor
    telefon yanmıs telefon bozulmuş umrunda olur mu adamın
    cok merak ediyorum yarın nttnow otp gibi yaparlarsa bu oyuncu nasıl girecek oyuna

Senior Member
    Konu güncel,telefon bozulduğunda başına bir şey geldiğinde oyuna giriş sağlanamayacak mı ?