Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 124
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    altardakı arakdasımın nıckı SLAVE lütfen yardımcı olun altara ne zaman kayıt olcaz sırus uçağına bınmekk ıstemıyorum altar uçağını acın lutfen

Junior Member

merhaba

konu ıle alakası pek yok ama yardım edeceıgını dusunuyorm dun cekılısten esn kodu aldım da 3 defa yanlıs gırmısım bugun gıresem sorun olurmu tam olarak kac saat beklemem gerekıyor verıfy any more today yazıı alıyorm

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Omrula View Post
    Kardeş ben sana nick vereyim hadi yeni accountumu altar a götür o ucakla var mı oyle dalgan merak ettim
    nick istiyorsun ya ısrarla dalga geçer gibi adamla ben vereyim nick yeni account acacağım hadi bak 500 tl ye cash de yükleyecegim götür beni o uçakla ALTAR a?
    Bir üstteki yazımı okuyabilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akgun4044 View Post
    konu ıle alakası pek yok ama yardım edeceıgını dusunuyorm dun cekılısten esn kodu aldım da 3 defa yanlıs gırmısım bugun gıresem sorun olurmu tam olarak kac saat beklemem gerekıyor verıfy any more today yazıı alıyorm
    Yarın deneyebilirsin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    StanleyIpkiss
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BraveBrothers
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bir üstteki yazımı okuyabilirsin.
    GÜZEL KAÇIŞLARDASIN İLK UÇAKLA KAÇMAYA BAK
    şey bak ada var böyle kıyı bankacılıgının bol oldugu adalar hani bilirsin belki oraya kaç bence o UÇAKLA!
    sen yönetici grubundaysan insanlarla labali dalga geçer gibi konuşma hakkın yok simdi burdan forum hesabını banlanacaktır diye cevap da verirsin cok güzel yönetmiş olursun bu cevaplada hadi başarılar sana Pilot

Bir şey yazmıştım cevap yazamayacaksan konuyu kapatacağım.
    Size mesaj yoluyla ilettim cevabı kontrol ederseniz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Cemil0834 View Post
    +1 kardeşim Hmps isimli arkadaş biraz kıt düşünceli laf anlıyıcak bi beyin yapısına ne yazık ki sahip değil..
    Adam sana arkadaşlarının nickini soruyor neden söylemiyorsun ? Hani milleti konuları görmezden gelmekle suçluyorsunuz ya niye görmezden geliyorsun adamın sorusunu ? Gelip sormasa arkadaşlarının nickini hala ekibimle ayrı serverda oynuyorum diye yalandan ağlayacaksın.
    canulusoys dostum kimse bir yerde oynamaya zorlanmıyor ya da zorlanıyor olayında değilim bak hiçbir yorumumda. Konuyu açış şeklinden yazdıklarından belli neden altara ya da vegaya geçmek istediği arkadaşları falan bahane benim tepkim de o yüzden. Para iadesi şu bu diyor siriusta az oyuncu olduğu için rahat farm yapacaktı fazla para kazanacaktı. Şimdi siriusa bak hep bunun düşüncesindeki adamlarla dolu server. Gb fiyatı çok düşük o yüzden kaçmaya çalışıyorlar.

Junior Member
    Altar sunucusundaki arkadaşlarının nicklerini yazabilir misin?
    madem nick istiyorsun ben verebilirim vega'daki Zaminoy clanı kendi clanımız ve clan başkanı benim öz kuzenim, ve ben şu siriusda oynamak için zorlanıyorum bu sizcede saçma değilmi benim kendi team'ım oradayken siriusda nasıl oynayayım ve para yatırdığım halde param çöpemi gidecek siz bu kadar mı ilgileniyorsunuz. nick istediniz ben direk clan ismi verdim buyrun..

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Adam sana arkadaşlarının nickini soruyor neden söylemiyorsun ? Hani milleti konuları görmezden gelmekle suçluyorsunuz ya niye görmezden geliyorsun adamın sorusunu ? Gelip sormasa arkadaşlarının nickini hala ekibimle ayrı serverda oynuyorum diye yalandan ağlayacaksın.
    canulusoys dostum kimse bir yerde oynamaya zorlanmıyor ya da zorlanıyor olayında değilim bak hiçbir yorumumda. Konuyu açış şeklinden yazdıklarından belli neden altara ya da vegaya geçmek istediği arkadaşları falan bahane benim tepkim de o yüzden. Para iadesi şu bu diyor siriusta az oyuncu olduğu için rahat farm yapacaktı fazla para kazanacaktı. Şimdi siriusa bak hep bunun düşüncesindeki adamlarla dolu server. Gb fiyatı çok düşük o yüzden kaçmaya çalışıyorlar.
    Ben scorp liona nickleri verdim sen inşallah ayık kafayla yazmıyosundur bunları. Servera ilk defa girecek birine yok oraya geçicekti farm yapıcaktı yok cins satmış o düşmüş bu artmış vs vs inşallah ciddi olarak yazmıyosundur bunları. bilmeden atıp tutmassan sevinirim.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Omrula View Post
    GÜZEL KAÇIŞLARDASIN İLK UÇAKLA KAÇMAYA BAK
    şey bak ada var böyle kıyı bankacılıgının bol oldugu adalar hani bilirsin belki oraya kaç bence o UÇAKLA!
    sen yönetici grubundaysan insanlarla labali dalga geçer gibi konuşma hakkın yok simdi burdan forum hesabını banlanacaktır diye cevap da verirsin cok güzel yönetmiş olursun bu cevaplada hadi başarılar sana Pilot
    Yoo aslında güzel bir sohbet içindeyiz. Konuyu açan arkadaşımız konusunun kapatılmaması istemiş ve ben de herkesin yazdığına tek tek cevap veriyorum. Hoşlanmıyorsan konuya yazmazsın olur biter. Yönetici grubundayım evet ama her yazı yazana ceza veren uyaran bir insan değilim, elbette sınırları zorlamadığınız durumda.

Şu anda bu sunuculara kayıtlar kapalıdır. İsterse 50 kişilik 4 ekibin olsun bu sonucu değiştirmeyecektir.