Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 111 to 120 of 124
    Senior Member
    Merhaba,

Altar serverinda 5 arkadaş oynamaktayız , 2 arkadaşımız daha oyuna başlayacak fakat altar a giriş yapamadıkları için bekliyorlar,

Bu kadar mantıksız bir kısıtlama dünya üzerinde hangi oyunda var bana anlatırmısınız ...

Bu kaybolan süreler geçen saatler geri gelmeyecek , bu adamlar altar açılana kadar bekleyecek ...

Ayıp vallaha ayıp billaha ayıp ....................................

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yoo aslında güzel bir sohbet içindeyiz. Konuyu açan arkadaşımız konusunun kapatılmaması istemiş ve ben de herkesin yazdığına tek tek cevap veriyorum. Hoşlanmıyorsan konuya yazmazsın olur biter. Yönetici grubundayım evet ama her yazı yazana ceza veren uyaran bir insan değilim, elbette sınırları zorlamadığınız durumda.

Şu anda bu sunuculara kayıtlar kapalıdır. İsterse 50 kişilik 4 ekibin olsun bu sonucu değiştirmeyecektir.
    Adam dan nick neden istiyorsunuz o zaman , kendiniz ne dediğinizin farkında değilsiniz ...

Junior Member
    Bende NTTNOW uygulamasını indirdim kayıt oldum ama yeni serverlarda karakter açamıyorum. Neden acaba? yeni serverlara giriş yapamıyorum.

Abim vega serverinde oynuyor. Bende onunla birlikte oynamak için nttnowu indirdim üstüne üstlük 53 tl verip 800 npoint aldım hem sms onayı için 5 npoint istiyor hemde bronz premium alırım diye düşündüm ancak birde ne göreyim VEGA'YA giremiyormuşuz sadece siriusa giriyormuşuz k.bakmayında sizin yaptığınız hakka girmektir para kolaymı kazanılıyor sanıyorsunuz bana 53 tl mi geri iade edin . npointi daha hiç kullanmadım hesapta duruyor . Yoksa yasal yollardan şikayette bulunacağım.

Sorun düzeltilene kadar konu güncel.. Hala beklemekte olan bir çok arkadaş var ve çoğunu kaybetmek üzeresiniz..

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Siriusta gb fiyatı düşük kaldı diye oyun size neden para iadesi yapsın ? Bunun sorumlusu sizsiniz onlar değil ki. Elinize geçen her coini satın siteye sonra gb düştü diye yönetimi suçlayın. Nasıl bi düşünce yapısı bu ?
    o nası bi kafa yapısı arkadaş adamlar diyor teamlarımızdan ayrı kaldık sen diyon gb fiyatı sanırın konuya her yorum yapan farmer pazarcı tlci
    cidden ben yetkili olsam şu yazından ötürü banlardım seni forumdan

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    hala ally klanımızda altara başlamayı bekliyen yaklaşık 1 parti oyuncu bekliyor, altar kayıtları açılsın diye, yanlış mantık yürütüyorsunuz yanlış.

Junior Member
    şaka gibi ya <<

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    hala ally klanımızda altara başlamayı bekliyen yaklaşık 1 parti oyuncu bekliyor, altar kayıtları açılsın diye, yanlış mantık yürütüyorsunuz yanlış.
    Bence +70 ft ile açılır.

Junior Member
    sirius dolcak ki öyle cevap gelsin