Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation 2 saatte 2 kere hapis cezasi

selamlar,

cuma günü nedenini bilmediğim şekilde hapis cezasi aldim, kendimden şüphe ettim.. Nasil? Bir şahisla jr konusunda polemiğe girdim beni şikayet ettiğini düşündüm.. Neyse para yatirdik cash aldik hapisten ciktik pazar kurup işe gittim
    sabah geldim çar yine hapiste... Allahtan korkun biraz ayiptir yaziktir emeklere.. Biraz dikkatli olun amaciniz ney yani bir açiklamada yok tickette attim.. 3 gündür oyun oynayamiyorum para sorun değil yine çekerim yine çikaririm 1 saat sonra yine hapise atarlar belki.. Hem premium ve puss eşyalarimin sürelerine yazik oluyor etkinliklere katilamiyorum clanimdaki insanlar benden şüphe eder oldu bu kadar düşüncesiz olmayin...

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndererek itiraz edebilrisiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek Bileti

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 175 konusunu da inceleyin lütfen.

Junior Member
    İtİraz ettİm ettİmde cevap atmiyorlar İtİrazimda hakli Çikarsam eĞer puss eŞyalarimin telafİsİ olacak mi

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bir oyuncunun zindan bölgesine gönderilip hatalı çıkma durumu %1'den düşüktür. Hatalı bir gönderim olsa bile gerekli telafi işlemleri yapılır.

Junior Member
    Benim düşündüğüm şu örneğin siz ve 1 arkadasınız report etti beni aynı konu üzerinden yada ben bir hata yaptım hapise attı beni x bir gm aynı konuyu farklı bir gm okudu ve oda hapis cezası verdi aynı konu üzerinden farklı 2 gm ceza verme durumu vardır diye düşünüyorum 2 saatte niye 2 kere hapis cezası alayım ne olabilir ki başka

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

2-3 kişi tarafından aynı olay için rapor edilseniz bile sadece 1 kez ceza alırsınız. Bir kere ceza uygulandığında bu sicilinize işler ve sonraki cezayı verecek Gm bunu görür. Yanlışlıkla tekrar tekrar ceza verilmez.

Konumuza gelecek olursak, birisini rahatsız ettiğiniz veya küfür ettiğiniz için hapis cezası almazsınız. Kesin cevabı müşteri hizmetleri verir ancak tahmin etmek gerekirse bilgisayarınızda bulunan 3. parti program veya bir makro yazılımı hapse girmenize neden olmuş olabilir. Ne yapabilirsiniz?

Kurulum dosyaları da dahil olmak üzere, bilgisayarınızda kurulu olan tüm 3. parti programları silmelisiniz. Baş edilmeyecek bir durumdaysa işletim sistemini yeniden kurarak bunlardan tümüyle kurtulabilirsiniz. Örneğin yedeklemeler ve klasörler için kullandığınız bir d sürücünüz varsa ve orada da 3. parti yazılımlar varsa bunları da temizlemeniz gerekir. Kısacası temiz bir bilgisayarla oyuna girerseniz ne hapis ne de ban cezası alırsınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member AmazingStylee's Avatar
    Nickname
    AmazingStyle KO - > Altar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

2-3 kişi tarafından aynı olay için rapor edilseniz bile sadece 1 kez ceza alırsınız. Bir kere ceza uygulandığında bu sicilinize işler ve sonraki cezayı verecek Gm bunu görür. Yanlışlıkla tekrar tekrar ceza verilmez.

Konumuza gelecek olursak, birisini rahatsız ettiğiniz veya küfür ettiğiniz için hapis cezası almazsınız. Kesin cevabı müşteri hizmetleri verir ancak tahmin etmek gerekirse bilgisayarınızda bulunan 3. parti program veya bir makro yazılımı hapse girmenize neden olmuş olabilir. Ne yapabilirsiniz?

Kurulum dosyaları da dahil olmak üzere, bilgisayarınızda kurulu olan tüm 3. parti programları silmelisiniz. Baş edilmeyecek bir durumdaysa işletim sistemini yeniden kurarak bunlardan tümüyle kurtulabilirsiniz. Örneğin yedeklemeler ve klasörler için kullandığınız bir d sürücünüz varsa ve orada da 3. parti yazılımlar varsa bunları da temizlemeniz gerekir. Kısacası temiz bir bilgisayarla oyuna girerseniz ne hapis ne de ban cezası alırsınız.
    sayın moderator arkadas hapıs cıkardım sonrasında pazara bırakıp ıse gıttım dıyor sankı banada bu arkadas ozelınce 1 suctan 2 kez cezalandırma yapılmıs gıbı geldı konuyu aydınlatmanız dıger oyuncular ıcınde ıyı olacaktır .

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hanayataa View Post
    selamlar,

cuma günü nedenini bilmediğim şekilde hapis cezasi aldim, kendimden şüphe ettim.. Nasil? Bir şahisla jr konusunda polemiğe girdim beni şikayet ettiğini düşündüm.. Neyse para yatirdik cash aldik hapisten ciktik pazar kurup işe gittim
    sabah geldim çar yine hapiste... Allahtan korkun biraz ayiptir yaziktir emeklere.. Biraz dikkatli olun amaciniz ney yani bir açiklamada yok tickette attim.. 3 gündür oyun oynayamiyorum para sorun değil yine çekerim yine çikaririm 1 saat sonra yine hapise atarlar belki.. Hem premium ve puss eşyalarimin sürelerine yazik oluyor etkinliklere katilamiyorum clanimdaki insanlar benden şüphe eder oldu bu kadar düşüncesiz olmayin...
    Başına gelen olası olayı sana açıklayayım yüksek ihtimalle de söylediğim gibidir.

Macro kullanmandan ötürü cheat reportsa adına bildirim yapılmış ve bundan dolayı ceza almış olman muhtemel.
    05.07.2019 tarihinden önce işlemiş olduğun bir suç yüzünden hapise girmiş olabilirsin.
    Ardından hapisten çıkardıktan sonra tekrardan hapise düşme sebebin ise

https://forum.nttgame.com/forum/show...k%C4%B1nda-175

bu konuda da açıkladıkları gibi bir macro yazılımının bilgisayarında bulunması sebebiyle olabilir. Örneğin ; "C*** L***.exe"

Bence çok şanslı birisin ama kötü şanslı. Tamda zamanında hapisten çıkartmışsın karakteri eğer 3-4 saat daha çıkartmasaydın 2. bir hapis problemi yaşamayabilirdin