Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 43
    Gunlerdir destek gormek icin bekliyoruz.Bosuna bekledigimize degecekse soyleyin abi.

Junior Member
    Yaklaşık 5 yıllık account um gordion da oynuyordum yeni açılan sw başladım Altar sw sabah oyuna girmeye çalıştım sıra saydığı için girmeyip çıktım bir sorun yoktu işten döndüm şu an giremiyorum oyuna tpt diyor son 3 4 gündür pazarda char öylesine girip çıkıyorum çarı kasmıyorum bile tpt nasıl yiyorum oyunda değilken ? Yapılan yanlışlığın düzeltilmesini rica ediyorum.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by PPeterParkeRR View Post
    Yeni Sunucular geleli 9 gün oldu hala np sembolleri reseti atılmadı çok basit bir işlem oyun kapandığında 1 dakika bile almayacak bir işlemi bu kadar bekletmenin manası nedir ? kaldı ki oyunun kapanmasına gerek bile yok ?

Oyuncu kitlesi o kadar vahim ki hiç şikayet eden yok ver parayı oyanamaya devam et ntt de bunu bildiği için umrunda değil hiç bişey.

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Şu kanıtları neden göstermiyorsunuz. Var mı yok mu bilelim. Soruyoruz çelişkili yanıtlar veriliyor. Bazen hiç verilmiyor. Açıkçası ben güvenmiyorum bu söylediklerinizin yalan olduğunu düşünüyorum ayrıca hapise atmayı para için yaptığınızı düşünmekteyim. Bunlarda bana hiç hoş şeyler gibi gelmiyor. Para vermeden oyunda görev bile yapamıyoruz. Herşey açık ve ortada..

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TrBarut View Post
    Şu kanıtları neden göstermiyorsunuz. Var mı yok mu bilelim. Soruyoruz çelişkili yanıtlar veriliyor. Bazen hiç verilmiyor. Açıkçası ben güvenmiyorum bu söylediklerinizin yalan olduğunu düşünüyorum ayrıca hapise atmayı para için yaptığınızı düşünmekteyim. Bunlarda bana hiç hoş şeyler gibi gelmiyor. Para vermeden oyunda görev bile yapamıyoruz. Herşey açık ve ortada..
    Karakter adı ve sunucunuzu verebilir misiniz?

Junior Member
    bana banlanmama sebeb olan kanıtları gönderirmisiniz ? legolasj vega

ALTAR sunucusunda 2 gün önce karakterim hapse atıldı cıkarıcak param olmadığı için tekrar farklı bir karakter açtım bu gün oda hapse atılmış kimseye küfür falan etmedim neden sürekli hapse atılıyorum bıktım artık oyun başından beri çar kasmakla ugraşıyorum bilgisayarda makro programı var onu yakalamış olabilir ama oyun içinde kesinlikle kullanılmadı ben kendimden eminim ve sizinde oyun içi herhangi bir program kullanılıp kullanılmadığını tespit etmenizi rica ediyorum

Nİck: Geldik
    Last edited by cak_t41Y2gG5; 02-01-2019 at 06:03 AM.

Sevgili Eryudes,

haksiz sekilde ban sebebim degistirildi iki kez.25 ocak saat 10-11 araliginda banlandim.

Altar-CASTEL

ticketimi iki kere detaylica yolladim.Gunlerdir bekliyorum.Daha oncesinde forumda discordda GM ekibinden arkadaslarla konustum.Ticketten baska bir sey soyleyemiyorlar.Ne yapmam lazim bosuna beklicem sanirim.

Junior Member
    LDK-659-28664 bılet numaram bu ılgılenırmısınız

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Karakter adı ve sunucunuzu verebilir misiniz?
    hocam bılet numaram LDK-659-28664 budur cevaplıyabılırmısınız