Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Returned couponlar hakkinda

Modlar direk kapayacak konuyu fakat haftalardir halen cozum yok. Res bakim yapildi halen daha cozum yok Letter de bulunan bu kuponlari alip kullanamiyoruz ve birçok oyuncu bunu hesaba katarak planlma yapip premium aldi. Artk suna bir cozum bulunsun.
    Ve ayni sey promo kodlar icinde gecerli sizler tarafindan yapilan hatalardan dolayi belirli sayida insan bu kodu kullandi geriye kalan kesim hala beklemede. 3 server acmak yerine once bunlara cozum bulunsa ve insanlarin planlari hayalleri mahvedilmese dhaa hos bir oyun ortami olusacakti.
    Last edited by JaXiMuS110; 01-31-2019 at 12:30 PM.

Junior Member
    Bile isteye cozulmuyor hatta bilerek kapattılar bence

Evet alanlar alms ama diger oyuncular alamiyor. Pazar 3 e alinmis. Banane arkadas 2.yada 3. Benm isime yarayacak seyler duzeltilmedikden snra pazarci adam ister 3 e ister 5 kursun

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu scroll sadece yeni serverda mı kullanılmıyor? diğer serverlarda sıkıntı var mı bilgisi olan?

Registered Users
    Selam,

Moderatör ekibi bu tür konuları daha önce aynıları zaten açıldığı için kapatıyor

Returnee Coupon'lar hakkında henüz bir gelişme yok. Yapımcı firma sorunu düzeltip, bunu bizimle paylaştığında biz de sizlere duyuracağız.

Harici olarak promo kodların kullanımı şu an aktif.

Bugün eski üyeliğim ile Sirius'a giriş yaptım. Lettera üç returnee kupon gelmiş fakat hiçbirini vermiyor.Sorun nedir yeni bölümlere bu kuponları vermiyor musunuz?
    Bug var ise ne zaman çözülür?

Junior Member
    Quote Originally Posted by VitoScaletta32 View Post
    Bugün eski üyeliğim ile Sirius'a giriş yaptım. Lettera üç returnee kupon gelmiş fakat hiçbirini vermiyor.Sorun nedir yeni bölümlere bu kuponları vermiyor musunuz?
    Bug var ise ne zaman çözülür?
    Sorun yok kardeşim war premium alman gerekiyor yani .

@perastis soylede bir sorunum var. Promo kod gonderim zamani accont umun kayitli numarasini degistirdim. Simdi eski numaraya gelen kodu kullanmayi denedim bu kod su numaraya aittir sizin kayitli numara bu hatasi veriyor fakat yeni hattimada kod gelmedi ne yapmam lazim bu konuda

@perastis soylede bir sorunum var. Promo kod gonderim zamani accont umun kayitli numarasini degistirdim. Simdi eski numaraya gelen kodu kullanmayi denedim bu kod su numaraya aittir sizin kayitli numara bu hatasi veriyor fakat yeni hattimada kod gelmedi ne yapmam lazim bu konuda

Quote Originally Posted by Perastis View Post
    Selam,

Moderatör ekibi bu tür konuları daha önce aynıları zaten açıldığı için kapatıyor

Returnee Coupon'lar hakkında henüz bir gelişme yok. Yapımcı firma sorunu düzeltip, bunu bizimle paylaştığında biz de sizlere duyuracağız.

Harici olarak promo kodların kullanımı şu an aktif.
    Sayın Perastis,
    Bu kupona güvenip skillerimizi farklı verdik, şimdi sıfırlamamız gerekiyor ancak hata yüzünden sıfırlayamıyoruz. En azından daha fazla mağdur olmamız için bir süreliğine ücretsiz skill sıfırlama vb. gibi bir etkinlik yapılabilir mi?