Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

Silinen Ticket ve Forum Mesajlarım

Hotmail ile kayıt olduğum hesabımla ilgili sorunlarımı bildirdigim ticketim silinmiş durumdadır.

1- Firma olarak herhangi hotmail üzerinden size mail atamayız biz uyarısı hiç bir kayıt formunuzda veya kullanım şartlarınızda yer almamaktadır.

2- 180 gün kullanılmayan hesapların şifrelerinin dondurulması öncesi herhangi bir kullanıcı şartları güncellemesi musterilerinize yollamadınız ve yeni şartların kabulunu isteyen bir alan sitenizde mevcut degil.

3- Hotmail'e mail atamamak sizin teknik yetersizliginizden kaynaklı bir sorun.

bu maddeler ışığında yetkili biri tamamen yasal olarak açılmış olan ve herhangi şart ihlali bulunmayan hesabıma neden erişemediğimi mantıklı şekilde açıklayabilirmi bana.

Türkiye Cumhuriyeti Kanunları altında hizmet veren bir firma olduğunuzu lütfen unutmayınız.Yukardaki şartları yerine getirmediğiniz ve teknik yetersizliğin sizin sunduğunuz hizmet eksiği olduğunu farkedip bunun en ufak hali ile Tüketici Mahkemesinde Ayıplı Mal Kategorisine girdiğinin farkında olan biri cevap verebilirmi bana.

Madur edildiğim sürenin tazminatını da talep ederek tüketici mahkemesine başvurup sonrasında dava sonucunu türkiyedeki tüm yayın organlarında yayınlatmam çok zor bir şey değil ve bu dava benim gibi madur olan birçok kişinin desteğini alacaktır.

Bütün bunlara göz yumup firmanızın şerefini ticketleri ve mesajları silerek koruma taraftarı olan iş bilmez elemanlarınız yüzünden başınız ciddi derde girecek.Bir firma olduğunuzun bilinci ile müşterinizle iletişime gecmenizi ve sorununu çözmenizi bekliyorum sizden.

Bu mesajım da silinir ise önceki mesajlarım ve ticketim gibi sorunu yukarda da bahsettiğim üzere öncelikle tüketici mahkemesine sonrasında alacağım müspet sonuç ile diğer Yarğı organlarına avukatım aracılığı ile yansıtmaya hazırlanıyorum.

Teşekkürler Kolay Gelsin

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Forum mesajlarınızı inceledim silinen mesajınız bulunmamaktadır. Forumda hesap desteği verilmemektedir, bu yüzden biletinize cevap gelene kadar sabırla bekleyiniz. Biletler de silinmemektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    scorp_lion lütfen öncesinde bir hesabımı inceleme zahmetine girermisiniz yetkiniz yoksa da bahsettiğim sorunlarla ilgili yetkili birini davet edebilirseniz konuya sevinirim.Ayrıca hotmail sorunu herkesin müzdarip olduğu bir sorundur.destek istemiyorum burada sorunu dile getiriyorum ve firmanızın bu sorunla ilgili ne yapmayı planladığını soruyorum.

ortada hotmail sorunu mesaj silinmesi sorunu ve ticket sorunu var ki her biri firmanızı zan altında bırakan iddialardır farkındayım.bana ve diğer müşterilerinize mantıklı şekilde açıklanmasını talep ediyorum.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Destek sisteminde tarafımızca yanıt verildikten sonraki 3 gün içerisinde kullanıcı biletini güncellemezse bilet otomatik olarak kapatılır ve bazı dönemlerde bu biletler hesaba özel bilgiler içerdiği için güvenlik maksadıyla erişimi engellenir.

Göndermiş olduğunuz biletiniz destek ekibi tarafından cevaplanmış ve sizin tarafınızdan tekrar güncellenmediği için kapanmıştır. Biletiniz kapatıldığı için farklı kişilerin bilet geçmişlerine bakıp hesap bilgilerinizi ele geçirmemesi adına biletinize erişim engellenmiştir, bilginize.

Hesabınız ile ilgili sorununuz hala devam ediyor ise lütfen destek ekibi ile tekrardan iletişime geçiniz.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Belirttiğim gibi forum üzerinden size kimse yardımcı olamaz. Biz sizi sadece yönlendiririz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    tekrardan erişime açabilirmisiniz ve son cevap yazanın ben olduğuma eminim çünkü son mesajimdan sonra 6 günden uzun bir süre bekledim hiçbir dönüş olmadı.kendinizin mesaj yazmama durumunuzda da erişime kapatılıyor sanırım ticketler belirttiğiniz sekilde.

ticketle ilgili açıklamanız için teşekkür ederim AlonsoPedroLopez.

1- Firma olarak herhangi hotmail üzerinden size mail atamayız biz uyarısı hiç bir kayıt formunuzda veya kullanım şartlarınızda yer almamaktadır.

2- 180 gün kullanılmayan hesapların şifrelerinin dondurulması öncesi herhangi bir kullanıcı şartları güncellemesi musterilerinize yollamadınız ve yeni şartların kabulunu isteyen bir alan sitenizde mevcut degil.

3- Hotmail'e mail atamamak sizin teknik yetersizliginizden kaynaklı bir sorun.

bu maddeler ışığında yetkili biri tamamen yasal olarak açılmış olan ve herhangi şart ihlali bulunmayan hesabıma neden erişemediğimi mantıklı şekilde açıklayabilirmi bana.

şu kısımla ilgili aslında madur olmadığım benim bir hata yaptığımla ilgili bir açıklama yapabilecek yetkide biri ile görüşebilirmiyim. veya genel yapılabilecek bir açıklama varsa konu içine yazabilirmi yetkili bir arkadaşımız.

Junior Member
    Belirttiğim gibi forum üzerinden size kimse yardımcı olamaz. Biz sizi sadece yönlendiririz.

ScORp_LiON lütfen firmanızda bahsettiğim konu ile ilgili kişiye yönlendirebilirmisiniz beni. hotmail sorunu 180 gün hesap sifre sıfırlanması kullanım şartlarınızda veya kayıt formunuzda hotmail ile ilgili uyarı bulunmaması konularında.

Bahsettiğim konular maduriyet yaratan teknik konular ve sesimizi bu konuda duyurabileceğimiz hiç bir yer yok forum haricinde.İlgili yetkilileri davet ederseniz bu konuyla ilgili açıklama yapabilirlerse sizde zan altında kalmamış olursunuz.

çünkü hotmail sorunu dedigimde destek ekibi ticketteki mail değiştirmeyi önermekte bunun icinde unutmuş olabilecegim detay bilgiler istemekte yeni bir maduriyet de orada ortaya çıkmaktadır.

ben mailimi değiştirmek zorunda değilim ama firmaniz bana o mailden ulaşabilmek zorunda hesap işlemlerimle alakalı.
    Last edited by comebabe123; 01-31-2019 at 09:56 AM. Reason: eksik bilgi

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yaşamış olduğunuz sorun genel bir problem değil, kişiye özel bir sorundur. Normal statüde bütün mail servis sağlayıcılarına nttgame den mail gelmektedir. Sorununuzun tek çözümü hesabınıza ait bilgileri vererek mail adresi değişikliğidir.

Junior Member
    kişiye özel bir sorun olduğu kanısına nasıl vardınız.bana yollamaya calıştığınız mailin header geri dönüş bilgilerini paylaşabilirmisiniz.ben sizinle mail şifreme kadar paylaşabilirim konuyu incelemek isterseniz.Dilerseniz hotmail ile direkt muhatap olup bana gönderilmeye çalışılan mailin hangi sebepten gelmediğini servisleri üzerinden böyle bir mailin geçmeye çalışıp çalışmadığını da sizin için öğrenebilirim.

Ben bütün bu detayları sizin için öğrenip burada paylaştığımda siz sorunun benden kaynaklanan bir sorun olduğunu kanıtları ile paylaşabilecekmisiniz asıl soru budur AlonsoPedroLopez.

Bukadar büyük bir araştırmaya girip bu kadar veriyi topladıktan sonra da zaten gideceğim yer Tüketici Mahkemesi olacaktır ve bütün bu araştırmamın emeginin ve maliyetinin bugune kadarki maduriyetimin maliyetinin firmanıza yansıyacağını unutmayınız.
    Konuyla ilgili net bilginiz yoksa net bilgisi olan birinin bana cevap vermesini talep ediyorum buyüzden.

Forumda birçok konuyu incelediğimde bu sorunu yaşayan çok fazla kişi olduğunu görebiliyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Daha kolayı var. Hotmail epostası ile yeni bir hesap açarsınız iletilerin geldiğini görürsünüz.