Results 1 to 7 of 7

Vega ön kayit nasil yaparim

Merhaba başka bir hesabim vardi onu kayit yaptim telefonuma ama onunla oynamak istemiyorum farkli bir hesap ile kayit yapmak istiyorum ama olmuyor ne yapmam gerekiyor

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Altar ve Vega sunucularında kapasitelerinin dolması ve sunucular arasındaki dengenin sağlanması amacıyla şu an itibariyle yeni kullanıcıların hepsi sadece "Sirius" sunucusunda karakter oluşturabilecektir.

Herkese iyi oyunlar diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Cevabın burada

Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Cevabın burada
    ben o sw da oynamak istemiyorum tutulmayan bir sw da neden oynayayım saçmalık başka bişey değil

insanları böyle ayrımcılık yaparak ayırıyorsunuz isteyen istediği swda oynar sizene

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Geronimo123 View Post
    ben o sw da oynamak istemiyorum tutulmayan bir sw da neden oynayayım saçmalık başka bişey değil
    Tutulmayandan kastın ne? Altarda oynayan birisi olarak söylüyorum tek başına bir şeyler yapmak imkansıza yakın ekibi olmayanların kalabalık serverlarda işi gerçekten zor(bende dahil) Mümkün olsa siriusa geçerdim ama başladık bir kere

Ekibim var hepsi vega bende bu gün baslıcam peki nasıl olcak 24 saat sonra kayıt açılcakmı

Senior Member
    altar ve vegaya giremezsiniz arkadaşlar. ben de siriusta oynamak isterdim ama çar kastık bir kere...