Results 1 to 9 of 9

Thread: Oyundan Atma

Banned

Oyundan Atma

Oyuna girer girmez 1 2 saniye içerisnde dc vermeden oyundan atıyor. xincode acılıyor sonrada bunun sebebı nedır. 2 adet laptop var işte ve evde olmak üzere. işteki yeni evdeki eski. Evdekinde bir sıkıntı yok ama iştekinde girince direk oyundan atıyor yardımcı olabılcek birileri var mı?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aldığınız bir hata ekranı varsa görüntüsünü ekler misiniz?

Banned
    defender ayarlarını kapatınca sıkıntım çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    defender ayarlarını kapatınca sıkıntım çözüldü. İlginiz için teşekkür ederim
    Windows Defender'ı kapatmak yerine knightonline.exe'yi taranmayacaklar listesine ekleyerek çözümleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Dilerseniz deneyebilirsiniz.

Banned
    onu nasıl yapıyoruz. taranmayacak ayarlar listesine nasıl ulaşıyoruz . Bilgi verirseniz bakabılirim o şekildede

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Windows Güvenliği > Virüs ve tehdit koruması'na gidin.

Virüs ve tehdit koruması ayarları altında Ayarları yönet'i ve ardından Dışlamalar altında İstisna ekle veya kaldır'ı seçerek yapabilirsiniz.

Banned
    Düzelmesine rağmen tekrarda nüksetti bu olay bu yapması gerekenlerin hepsini yapmama rağmen hala oyundan atmakta oyuna giriş yapamıyorum tekrardan yardım edebilcek var mı acaba ? xigncode hatası veriyor

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Düzelmesine rağmen tekrarda nüksetti bu olay bu yapması gerekenlerin hepsini yapmama rağmen hala oyundan atmakta oyuna giriş yapamıyorum tekrardan yardım edebilcek var mı acaba ? xigncode hatası veriyor
    Aldığınız xigncode hatasının ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz?

Bende de aynı sorun teşkil etmekte oyuna girdikten 3-5 dakika sonra hiçbir şey demeden oyundan atıyor ama sorunun neyden kaynaklandığını tahmin edebiliyorum işlemcim intel core i5-6500 CPU 3.2 Ghz olmasına rağmen sadece Knight Online işlemciyi %70 oranında meşgul ediyor Görev Yöneticisinden Baktığımda %100 CPU kullanımı tespit ediyorum anlam veremedim bi yardımcı olursanız çok sevinirim.