Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Çok iyi reklam, güzel bir başlangıç ve sonrası....

Forumda sürekli yazan birisi olarak şunu belirtmek isterim.
    1 yıl önce yeni server açılmalı denildiği zaman açılmamalı ifadesi ile savunduk ve açılmadı. Manes gerçekten güzel pk ları ile insanlara keyif verdi. Sonra geri sayım diye bir olay vuku buldu. Güzel bir reklam kampanyasıyla eski oyuncular ve yeni oyuncular kazandırıldı. Reklam politikasını bu şekilde düşüneni özel olarak tebrik etmek lazım. Şirketlerde reklam dışarıdan hizmet alınarak yapılır. (%90 büyük şirketlerde hatta daha fazlasıdır.) Yani NTTGAME bu fikre sadece parasını ödemiştir benim tahminim ancak hedef kitleye mükemmele yakın ulaşıldı.
    Sonra NTTNOW hayatımıza yarım yamalak sokuldu. Yarım yamalak diyorum çünkü program şu haliyle bomboş bir yazılım. Normal şartlar altında bunu yazmak çokda uzun süre almaz. Android yazılımcıları bunu çok rahat yazabilirler. Ancak fikir olarak yenilik olarak güzel. Çünkü mantık olarak her telefon numarasına bir telefon ve 1 id koxper dediğimiz, pazarcı çetesi dediğimiz kişiler için bir engel olacak. Kimbilir yazılım yeteri kadar iyi geliştirilirse hem güvenlik hemde oyun içi bir çok kişiyi rahatsız eden durumların önüne geçebilir. Çünkü oyun datası eski açık çok fazla ancak bu şekilde yeni nesil programlar ile extra önlemler almak harika. Bunu da düşünen NTTGAME ekibine teşekkür etmek lazım.
    Herşey güzel iyi ancak hiç yanlış yokmu sizce?
    Forumda modların hızlı bir şekilde konu kapatması , konuları diğer konuların içlerine yönlendirmeleri bence çok yanlış çünkü ortada çok büyük bir yanlış var. Fikri güzel olan bir uygulama daha oturmadan, bir çok kişi daha oyuna start diyemeden birde yeni serverlara kayıt durumunu kapattınız. (3. server hariç). İnsanlar burada NTTNOW uygulamasından server değiştiremiyoruz diye konuları açarken bütün modlar tamam sakin olun 1 gün sonra geç olur ama girersiniz diye gazları aldılar peki şimdi ne oldu? Bir çok tickete daha cevap bile gelmemişken artık sadece 3. Çöp serverda oynayabilirsiniz deniliyor. Kimse kimseyi kandırmasın. Madem oyuna girişler ile ilgili bir kısıtlama gereği duydunuz benim gibi istedi zaman oyuna 9 pc legal bir şekilde girebilecek yeterli alt yapıya sahip kişiler için ip sınırlandırması yapın. En fazla 5 kişi aynı ipden girebilsin bu daha kabul edilebilir ve daha mantıklı seçenek değilmi? Şimdi diyecek birisi bende yurttan oynuyorum . Aman kardeş yurttan oynama birisi koxp açar sende ban yersin haberin yok.
    Şahsım adına vega da da altar da da oynayabilirim ben oluşturdum. Sadece zamanımı bekliyorum. Yeni oyunculara bu şekilde saçma sapan dayatmalarda bulunmayın. NTTGAME yi nasıl bazı konularda tebrik ediyorsak buna benzer konularda da eleştiriyorum. Siz yurt dışında bu şekilde hiçbir oyunu yönetemezsiniz. Saygılar. Sağlıcakla kalın.
    Last edited by tsunamiavm61; 01-30-2019 at 08:13 AM.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

NTTNow uygulaması gelişmekte olan ve birden fazla yeni düzenleme planlaması yapılan bir uygulamadır. İlerleyen süreçte uygun görüldüğü taktirde zaten bu tarz güncellemeler yapılması planlanabilir. Mod arkadaşlarımızın yaptığı işlemlere gelecek olursak eğer, o içerikle tarafımızca açılmış bir konu varsa, birden fazla aynı içerikle konu olmamasıdır. Çünkü aynı içerikle her oyuncu yeni içerik açarsa bu hem forum kirliliği yapmakta hem farklı sorunu olan kişilerin konularının görünmesini engellemektedir.

Sunucu kayıtları için yapılan işlem ise bir düzenlemedir. Yeni sunuculara giriş yapmak isteyen kişiler şu an Sirius sunucusuna giriş yapıp oyuna başlayabilir. Yapılan bu düzenlemeler oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi kazanması ve oyundan keyif alması için yapılmaktadır. Bu sistem farklı bir karar alınması durumunda değiştirilebilir. Böyle durum olursa zaten sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member Savas3725's Avatar
    Bu NTTNow'u kim neden beğenmiyor anlamıyoruz. Biz çok sevdik, illegaliteyi minimuma indirecek bu uygulama.

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

NTTNow uygulaması gelişmekte olan ve birden fazla yeni düzenleme planlaması yapılan bir uygulamadır. İlerleyen süreçte uygun görüldüğü taktirde zaten bu tarz güncellemeler yapılması planlanabilir. Mod arkadaşlarımızın yaptığı işlemlere gelecek olursak eğer, o içerikle tarafımızca açılmış bir konu varsa, birden fazla aynı içerikle konu olmamasıdır. Çünkü aynı içerikle her oyuncu yeni içerik açarsa bu hem forum kirliliği yapmakta hem farklı sorunu olan kişilerin konularının görünmesini engellemektedir.

Sunucu kayıtları için yapılan işlem ise bir düzenlemedir. Yeni sunuculara giriş yapmak isteyen kişiler şu an Sirius sunucusuna giriş yapıp oyuna başlayabilir. Yapılan bu düzenlemeler oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi kazanması ve oyundan keyif alması için yapılmaktadır. Bu sistem farklı bir karar alınması durumunda değiştirilebilir. Böyle durum olursa zaten sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İyi oyunlar.
    Eski clanı Altarda oynayan bir adam bugün oyuna başlayacak fakat başlayamıyor, Bu mu oyundan daha fazla keyif alma bırakın allah aşkına ...

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Eski clanı Altarda oynayan bir adam bugün oyuna başlayacak fakat başlayamıyor, Bu mu oyundan daha fazla keyif alma bırakın allah aşkına ...
    Sunucular açılalı baya bir süreç geçti arkadaşlar. Bu yapılan düzenlemeler olan sunucuların sizlere daha iyi hizmet vermesi ve kaliteli bir deneyim yaşamanız için yapılıyor. Dediğim gibi ilerleyen süreçte, farklı bir karar alınır ve bütün sunucular tekrar açılabilir. Ama şu an sunucu uygunlukları için bu şekilde bir ayarlama yapılmıştır.

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Bu NTTNow'u kim neden beğenmiyor anlamıyoruz. Biz çok sevdik, illegaliteyi minimuma indirecek bu uygulama.
    oyuna otp gibi entegre edildiğinde telefonunun başına bişey gelmesin diyen oldu mu hiç sana belki bu yüzden olabilir

uygulamayı indiremeyip akrabasının telefonundan kayıt olanlar var evinde 10 pc pazar yapan diye diye düşüncesizce adımlar atılıyor

benim telefonum uyumsuz diye abimin telinden kayıt oldum oyuna girerken nasıl ulaşıcam nttnowa

akrabalarınızdan kayıt olmayın ileride oyuna entegre edildiğinde charınıza erişim kesilebilir diye uyarı görmedim twitch discord takip etmek zorunda mıyım

dendiyse bile ki burası resmi forumu ilk burda verilmeli açıklama uyarı her ne haltsa

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

İyi oyunlar.
    Syn. CluTaah
    Bence siz benim vermek istediğim mesajı biraz eksik algılamışsınız. Siz team olarak böyle bir uygulamayı avrupa ülkelerinin hangisinde olursanız olun yarım yamalak sunamazsınız size bu fırsatı vermezler. Ülke olarak deneme tahtası değiliz. Tabiki oyunu geliştirin ve NTTNOW gibi güzel bir fikri daha iyi bir boyuta taşıyın. Yalnız sunmuş olduğunuz programın içi bomboş. En azından biraz emek verilip dolu olsaydı ve öyle sunulsaydı. Yayınlarda söylenen ile sonradan uyguladığız tarz çok farklı. (NTTNOW ı kastetmiyorum.) Siz sunucuların herkese açılacağını söyleyip şimdi herkesi çöp bir servera başlatmak istiyorsunuz. Vega ve Altar- Manes ise Sirius serveri Olympia bile değil. Beklentinizi karşılamadıysa oyuncular diğer açılan iki servere birleştirin olsun bitsin. Bu vermiş olduğunuz cevap bile yeni reklam yüzünüzle çelişiyor. Lütfen verilen reklamın emeğine saygı duyun. Mükemmel bir iş başardınız bunu kendi kendinize gölgelemeyin.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Syn. CluTaah
    Bence siz benim vermek istediğim mesajı biraz eksik algılamışsınız. Siz team olarak böyle bir uygulamayı avrupa ülkelerinin hangisinde olursanız olun yarım yamalak sunamazsınız size bu fırsatı vermezler. Ülke olarak deneme tahtası değiliz. Tabiki oyunu geliştirin ve NTTNOW gibi güzel bir fikri daha iyi bir boyuta taşıyın. Yalnız sunmuş olduğunuz programın içi bomboş. En azından biraz emek verilip dolu olsaydı ve öyle sunulsaydı. Yayınlarda söylenen ile sonradan uyguladığız tarz çok farklı. (NTTNOW ı kastetmiyorum.) Siz sunucuların herkese açılacağını söyleyip şimdi herkesi çöp bir servera başlatmak istiyorsunuz. Vega ve Altar- Manes ise Sirius serveri Olympia bile değil. Beklentinizi karşılamadıysa oyuncular diğer açılan iki servere birleştirin olsun bitsin. Bu vermiş olduğunuz cevap bile yeni reklam yüzünüzle çelişiyor. Lütfen verilen reklamın emeğine saygı duyun. Mükemmel bir iş başardınız bunu kendi kendinize gölgelemeyin.
    NTTNow uygulaması daha önce bahsettiğim gibi, oyun kalitesini arttırmak ve geliştirmek için hazırlanmıştır. Şu an evet uygulama ek fonksiyon olarak yetersiz olarak gözükmekte olsa dahi, ilerleyen süreçlerde sizleri mutlu edecek şeyler uygulamaya eklenecektir. NTTNow uygulaması Türk oyuncularına özel bir eklenti değil Knight Online oynamayı planlayan bütün oyuncuları kapsayan bir işlemdir. Yani şu an Peru'lu, Amerikalı v.b ülkelerden oyuna giriş yapmakta olan kişilerde aynı uygulamayı indiriyor ve oyuna giriş yapıyor.

Yayında söylenmiş olan bilgiler süreçlere göre, değişiklik gösterebilir. Yapılan değişikler zaten sizlere forum üzerinden duyuru olarak yapılıyor. Örnek olarak Ön kayıt yaptırmayan oyuncular yeni sunuculara bir gün giremeyecekken, karar değiştirilip alım yapıldı. Bu gibi değişiklerin yapılması normal ve gidişata göre farklı değişiklikler yapılmaya devam edecektir. Ekstra olarak lütfen Sirius sunucusuna çöp diye yazmaktan vazgeçin, orada oynamakta olan kişilere karşı ayıp ve hoş olmayan bir tutum olarak gözükmektedir.

Senior Member
    Nickname
    StanleyIpkiss
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BraveBrothers
    Sunucular açılalı baya bir süreç geçti arkadaşlar. Bu yapılan düzenlemeler olan sunucuların sizlere daha iyi hizmet vermesi ve kaliteli bir deneyim yaşamanız için yapılıyor. Dediğim gibi ilerleyen süreçte, farklı bir karar alınır ve bütün sunucular tekrar açılabilir. Ama şu an sunucu uygunlukları için bu şekilde bir ayarlama yapılmıştır.
    yaptıgın acıklama bile saçma sayın clutaah..
    ben simdi arkadasım, kardeşim vs birini oldugum sunucuya başlatmak istersem ne demek SIRIUS ta başla..
    ya bir kere nttnow uygulamanız baştan aşağı sacmalık telefonum bozuldu yada hat degistim telefon aktarımı olmayacak kadar basit bir uygulamamı yapabildiniz ilk başta düzenleyip açacaktınız serverı. sonradan saçma sapan kararlar ile oyuncuları düsman ediyorsunuz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    NTTNow uygulaması daha önce bahsettiğim gibi, oyun kalitesini arttırmak ve geliştirmek için hazırlanmıştır. Şu an evet uygulama ek fonksiyon olarak yetersiz olarak gözükmekte olsa dahi, ilerleyen süreçlerde sizleri mutlu edecek şeyler uygulamaya eklenecektir. NTTNow uygulaması Türk oyuncularına özel bir eklenti değil Knight Online oynamayı planlayan bütün oyuncuları kapsayan bir işlemdir. Yani şu an Peru'lu, Amerikalı v.b ülkelerden oyuna giriş yapmakta olan kişilerde aynı uygulamayı indiriyor ve oyuna giriş yapıyor.

Yayında söylenmiş olan bilgiler süreçlere göre, değişiklik gösterebilir. Yapılan değişikler zaten sizlere forum üzerinden duyuru olarak yapılıyor. Örnek olarak Ön kayıt yaptırmayan oyuncular yeni sunuculara bir gün giremeyecekken, karar değiştirilip alım yapıldı. Bu gibi değişiklerin yapılması normal ve gidişata göre farklı değişiklikler yapılmaya devam edecektir. Ekstra olarak lütfen Sirius sunucusuna çöp diye yazmaktan vazgeçin, orada oynamakta olan kişilere karşı ayıp ve hoş olmayan bir tutum olarak gözükmektedir.
    Onlar adına öyle bir ifade kullandığım için şimdiden özür dilerim. Çok geçmez 2 ay sonra serverinden şikayetçi olan yüzlerce siriusluları göreceksiniz. İsteyen istediği gibi orada oynamak isteyen oynasın ancak ekip olarak hazırlanmışken neden kendimizce çöp gördüğümüz bir serverda başlayalım ki. 2-3 ay sonra gelip burada ağlamaktansa şimdiden kendimce fikirlerimi belirtmek isterim. Tekrar serverini seven siriuslulardan özür dilerim.