Page 23 of 28 FirstFirst ... 132122232425 ... LastLast
Results 221 to 230 of 280
    Saçmalıktan başka bir şey değil sizde 3 serverın 3 ununde full dolu olmayacağını bılıyordunuz.Kısıtlama nıye getiriyorsunuz bırakın insanlar istediği serverda oynasın ya da oynar.2 Server açsaydınız o zaman bu kadar basit.

Senior Member
    3 Server açmayacaktınız 2 server yeterdi sonra böyle saçma kararlar alıp kendinizi zor duruma sokuyorsunuz.

Açarmısınız artık

Discord'da CluTaah'ın açıklamasına göre kayıtlar açılmayacakmış bir süre daha.
    Diğer arkadaşlar yarın reseti bekliyolar açılırsa açıldı açılmazsa dönmeyecekler.NTTGame'nin kendi kaybeder.

Kendileri bilir buraya ayırdığım bütçe cebime kalır az bir miktar değil. Kendi ayaklarına sıkıyorlar

Senior Member
    Böyle saçma bir olay olurmu ya. Hangi oyunda görülmüş oyuncuyu tek bir sunucuda oynatmaya dayatmak. Benim bütün arkadaşlarım altarda ve bende oraya başlamak istiyorum.Ya bu saçmalığı düzeltin ya da bir açıklama yapın boş yere beklemesin kimse.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Yeni sunuculara başlayıp arkadaşlarıyla beraber oynamak isteyen birçok kullanıcı var. Herkes istediği sunucuda oynayabilme özgürlüğüne sahip olmalı bence.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Junior Member
    yahu allah aşkına benim bütün arkadaşlarım altarda bende işlerimden dolayı daha sonra girip yanlarında başlıyacğım dedim fakat gel görki şaka gibi bi politika izlemişsiniz seçme hakkımızı elmizden alıp işinize gelirse ya bu serverı seçersin yada oynamazsın demişsiniz

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Altar ve Vega sunucularında kapasitelerinin dolması ve sunucular arasındaki dengenin sağlanması amacıyla şu an itibariyle yeni kullanıcıların hepsi sadece "Sirius" sunucusunda karakter oluşturabilecektir.

Herkese iyi oyunlar diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Benim arkadaşlarım Altarda ve bende girmek istiyorum ama giremiyorum cash çektim boşuna duruyor lütfen yardım edin

Junior Member
    İlla yasal sürecmi izlemek lazım anlmadım. Parasını veriyorum ve istediğim yere giriş yapamıyorum. Bu saçmalığa son verin pre çektik 5 gündür bekliyoruz. Boşa geçen 5 günümü nasıl karşılaycaksınız, aynı konuda mağdur olan bir sürü insan var. Paranızı da verdik salın bizi artık.