Results 1 to 7 of 7
    Junior Member
    Nickname
    Sc4les
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SchutzVict0ry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Discord hakkında

Discord kanalından uyarı vs. olmadan süresiz banlandım keyfe keder olmaz bu iş önce bir uyarırsın bilgi verirsin ''**'' yazdığım için ban yemişim böyle bir saçmalık olabilir mi? Bazı moderatörler tarafsız değil birilerinin lafıyla ban atıyorlar.

Last edited by ScORp_LiON; 01-29-2019 at 06:36 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Küfürlerin kısaltmasını yazmanız onları masumlaştırmaz. Bir yanlışlık görünmüyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Küfür ettiğin kişi benim. Sadece o kadarı değil, devamını da attım moderatöre. Kısa bir bölümünü göstermiş sana. Ben orda içimden gelerek insanlara yardımcı oluyorum diye senin hakaretlerine maruz kalmak zorunda değilim. Benden rahatsız oluyorsan eğer bunu bana veya yetkililere normal bir dille bildirebilirsin, hakaret veya küfür etmek zorunda değilsin.

Junior Member
    Nickname
    Sc4les
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SchutzVict0ry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    @ScORp_LiON uyarı yapılabilirdi böyle süresiz banlamak haksızlık.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Küfür konusunda ne forumda ne de discord platformunda kesinlikle taviz vermiyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Nickname
    Sc4les
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SchutzVict0ry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ya ana avrat küfür mü ettim günlük ağızda kullanılan bir laf bu...bu kadar abartmayın ya

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Üslup konusunda discord üzerinden bir çok kez uyarılar yapmaktayız. Buna rağmen hala devam etmeniz ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir.
    Sevgili ScORp_LiON'un da belirttiği gibi ne forum üzerinden ne de Discord platformu üzerinden bu tür uygunsuz konuşmalara taviz vermemekteyiz.

Ek olarak, discord üzerinden insanlara yardımcı olmak isteyen kişilere verdiğiniz tavırları ve üslubu gördüm. Onlara bir çok yerde hakaret edip yalan yanlış iftiralar atıyorsunuz. Bu sebeple discord hesabınız tekrardan aktif edilmeyecektir.

***Konuya gerekli bilgilendirme yapılmış olup yoruma kapatılmıştır.

İyi forumlar.