Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Dc Premium Bug Da Herkes İceri

Dc Pre Bug da Arkadaslar Denendi Ve Test Edildi

Elimizde 2 Car var Biri Dc Biri Exp Premiumlu
    Delos Hop Goblin Denemesi 3 saat Farm Dc Pre :0 Exp Pre :4 Bus
    Moster Stone 10 adet Dc Pre : 0 Exp pre :3 Drop
    Maden Drop 2 Saat : Dc pre 150 tane Dc Flas : Exp Pre : normal mattock 3m
    Arkadaslar Soruyorum Size Biz neden 240 tl para harcayıp da Boyle Sacma Bi olayın ıcıne Dustuk
    Hayır Koca Server da bunu Fark eden bi tek benmıyım bi tek benmı dc pre aldım neden herkes bu sacmalıga sesizkalıyor ben oyunu bilgisayarımdan kaldirdim muhım degıl 240tl akıl parası olur 8 yıldır pvp de oynuyordum bidaha asla usko ya donus yapmam konuya Sahip cıkıp hakkımızı arayalım ben kulandım butun Chas larin iadesını istiyorum
    Konuyu Trollemeye Calisin Sahislar Lutfen Yorum atmasın
    Last edited by HedefBizmiyiz; 01-29-2019 at 05:51 PM.

şans meselesi kardeşim DC Premium aldım diye bana illa şundan çıkacak diyemezsin söyle düşünelim hayata bile 9 ay geriden başlıyorsun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by deadlove69 View Post
    şans meselesi kardeşim DC Premium aldım diye bana illa şundan çıkacak diyemezsin söyle düşünelim hayata bile 9 ay geriden başlıyorsun
    Sen Hic Dc premıumla farm yapmamısın belli kardes Hayatında Hic kulanmadın Bisey userınde Bi bilgin olmaz Sende haklisin

kardeşim sen kırtasiyeden A4 kağıdı isterken Biz Knight Online oynuyorduk bu işler şans meselesi Yok ben para yatırdım bana bu çıkacak diye bir şey yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by deadlove69 View Post
    kardeşim sen kırtasiyeden A4 kağıdı isterken Biz Knight Online oynuyorduk bu işler şans meselesi Yok ben para yatırdım bana bu çıkacak diye bir şey yok
    konumdan defol cik yalaka adam

konuya katılıyorum şans işidir ama ben sansımı artırması için dc pre alıyorum daha kötü oluyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MrKemalArslanoglu14 View Post
    konuya katılıyorum şans işidir ama ben sansımı artırması için dc pre alıyorum daha kötü oluyor
    Bug Da kardes Dc pre Kesinlıkle almayın Adamlar gb satısınıda Kenileri yapmak ıcın Dc preyı kapatmıslar ben boyle dusunuyorum kımse gb kasamıyor peki Bu sitelere gb nerden gelıyor Akılmdakı tek soru bu ?
    En iyi gb kasma yerı golden mattock ıle maden yapma onu bile kapatmıs adamlar

+1 destekliyorum 7-8 yıldır pwplerdeyim yemin ediyorum daha iyi yönetiyor ve keyif veriyorlar bunlar parayı alıp vurgunu yapıp kaçıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by barisbilge21 View Post
    +1 destekliyorum 7-8 yıldır pwplerdeyim yemin ediyorum daha iyi yönetiyor ve keyif veriyorlar bunlar parayı alıp vurgunu yapıp kaçıyor
    konuyu Birsuru Gm Gördu Ama 1 tanesi Gelip bi acıklama yapmadilar nedense Arkadaslar 20 yasında ki 2 gencin yaptıgı oyun usko ya yuzbin ceker acıkca söyluyorum pvp den usko ya donus yaptım ama inanin cok pişmanım

Junior Member
    kesinlikle katılıyorum

premiumsuz hesap ile 5 MS girdim Droplar: Elf Belt, İmir Ring, Bronze Belt aldığım 3 drop
    DC premiumlu hesap ile 14 ms girdim Droplar: PP ve belt of str.. sadece 2 drop..

bu şans veya rastlantı olamaz.