Page 6 of 10 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 99
    Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Lag sorunu hala devam ediyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    Helal sana %15 %20 exp kaybedeceğime o slotu kaptırırım birkaç saate. Kapan kişi de expe yatar zaten ben yatıyosam
    İyice abart %100 kaybediyosun ne 15-20 si

%4 bile kaybetmedim. Rezzer diye bir şey var bilmem farkındamısın. %4 kayıp 15-20 gün kasacağın slotta hiç birşeydir.

maneste 2 haftada çözülmüştü. 2 hafta sürer sorunun bulunması hadi kolay gelsin size

Abi kaç saat oldu öğleden beri hadi artık yer daaa yapın şunu

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by INirvana View Post
    İyice abart %100 kaybediyosun ne 15-20 si

%4 bile kaybetmedim. Rezzer diye bir şey var bilmem farkındamısın. %4 kayıp 15-20 gün kasacağın slotta hiç birşeydir.
    O zaman niye ağlıyorsun kardeşim exp kaybettim diye Kaybetmemişsin işte ne güzel. Gelip burada yok şu kadar expe yattım yok şu kadar kaybettim diye ağlayanlara yazıyorum ben o yazıyı. İşiniz gücünüz manipülasyon. Gelmiş şimdi "exp kaybetmedim kiiii ehehe" diyor bir de

Bugün tam 5 kere expe gittim.50'den fazla dc yedim. Lagtan exp kasılmıyor.Bugün yeni serverda bir çok kullanıcı paso expe yattı baya küfür kıyamet gidiyordu.
    Last edited by Philly; 01-29-2019 at 06:00 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Philly View Post
    O zaman niye ağlıyorsun kardeşim exp kaybettim diye Kaybetmemişsin işte ne güzel. Gelip burada yok şu kadar expe yattım yok şu kadar kaybettim diye ağlayanlara yazıyorum ben o yazıyı. İşiniz gücünüz manipülasyon. Gelmiş şimdi "exp kaybetmedim kiiii ehehe" diyor bir de
    Ben exp kasılmamasından şikayetçiyim. Slotu kaptırmamak için expe yatmayı göze alıyorum.Alıntılayan sensin. Seni ilgilendirmez kimin exp yatıp şikayet edeceği.Oyunda sorun var.Şikayetimizi bildirdik.İsterse adam lvl 1e düşer şikayet eder.

Rezilsiniz

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ben exp kasılmamasından şikayetçiyim. Slotu kaptırmamak için expe yatmayı göze alıyorum.Alıntılayan sensin. Seni ilgilendirmez kimin exp yatıp şikayet edeceği.Oyunda sorun var.Şikayetimizi bildirdik.İsterse adam lvl 1e düşer şikayet eder.
    Tamam abi

Junior Member CyberSt0rm's Avatar
    Nickname
    CyberSt0rm
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    NM
    Race
    Karus
    Uzun süredir böyle kitle görülmemişti serverlar rahattı doğal olarak. yeni serverlar açılması ve gelen oyuncu kapasiteside beklenenden fazla olunca affalladı server
    açıklama yapılması güzel, yetkililer görürse mesajımı ve dikkate bir ihtimal alınırsa eğer böyle bilgilendirmeleri daha erkenden kullanıcılara haber vermeniz daha rahat bir bekleyişe sebep olabilir.
    teşekkürler

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyuna giriyorum 5 dakika sonra DC oluyorum. Bu oyundaki bağlantı sorunlarıyla alakalı mı ? Yoksa benim internetimde mi bir sorun var ?