Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Ics otp system'e kayitli numarami kaybettim acil yardim.

Ben oyunu 2017 yılında özel sebeblerden dolayı bırakmak zorunda kaldım ardından tekrar başlama isteği duydum lakin ıcs otp sistemine kayıtlı olan telefon numaramı kaybettim. şifrelerimi hatırlamama ragmen uzun süre girmedigim için onay istiyor ancak kodu eski telefon numarasına gönderiyor şu an başlamadan sorunla karşılaştım baya uğraş verdim ancak malesef yapamadım ticket attım lakin yıllardır 7/24 hizmet saglamaktan kacınan bir nttgame ailesi var . şimdi ne zamana kadar bekliyecegim ticket'e bakmanızı çok merak ediyorum .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bu nedenle sabırla destek biletinize gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Bu süreçte biletinizi güncellemeyin ya da yeni bilet göndermeyin

Destek ekibi yoğun olduğundan dolayı biletlere biraz geç yanıt gelebilir.

Junior Member
    Neden 7/24 destek kurmayı hiç düşünmüyorsunuz anlamadım ? şirket yetersiz mi bunun için halen ? insanların hevesini çok fena şekilde kırıyorsunuz ama farkında degilsiniz . bu kadar yatırım varken 7-24 bir sistem kurmak çok mu zor ben daha kaç saat pc basında bekliyecegim sorunu çözmenizi ?

Junior Member
    Aynı sorun bendede var lakin 2015 de ticket attım, yanlış konu diye ticket im kapatıldı oysaki doğru konuydu. Şimdi politikalarını değiştirmişler.

Junior Member
    Aynı sorunu bende yaşıyorum lütfen yardımcı olun. Şuan bu hesap için telefon numarası güncellemesi gerekmektedir ics için.