Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Account Creation Abuse nedir?

Merhabalar,

Öncelikle ben hesabımda her hangi tek bir illegal program kullanmadan bu banı yedim ne olduğunu anlamış dahi değilim. Premium aldım ve oyundan çıktım geri geldiğimde de uğradığım sonuç bu. Cash aldığım platformda bynogamedir bunun da kayıtları mevcuttur. Şuan hiç bir şey anlamadım birisi bana yardımcı olabilir mi?

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bir günde cok hesap actiysan kontrol altina almistir diye biliyorum

Junior Member
    Hayır 1 tane hesap açtım adım gibi eminim maksimum 2 tane açmışımdır 1 tane'de arkadaşıma yardım etmiştim ama ikimiz aynı yerde oynamıyoruz. IP adreslerimiz farklıdır yani bu ban açılıyor mu? benim IP'den başka bir hesap bağlanmıyor yani

Yani şuan oynadığım IP'den arkadaşımın hesabına giriş bile yapmadım. Ban yediğim IPden onu söylüyorum. Sadece benim hesabıma giriş yaptım. Bu interneti kullanmadı bile adım gibi eminim
    Last edited by Euphron; 01-29-2019 at 10:25 AM.

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Hesabın kontrol edilip tekrar kullanıma açılabilmesi için müşteri hizmetleri ile iletişime geçmen gerekiyor. Biletini Knight Online>KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek göndermelisin.
    Ben yetkili değilim Daha önce Paylasilmis konulardan Alinti yaptim Umarim çozersin.

Junior Member
    Arkadaşımı aradım sordum onun hesabı banlanmamış sadece benim hesabım banlandı. Umarım çözerler dediğim gibi sadece hesap açtık aynı yerden oynamıyoruz böyle bir şey olduğunu bilsek onu da yapmazdık. Yardımların için teşekkürler

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Riça ederim...