Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 51
    Junior Member
    Beyler TPT nedir ya ? biri Allah aşkına söylesin.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yavuz2014 View Post
    Beyler TPT nedir ya ? biri Allah aşkına söylesin.
    Koxp açmışın kanka yada koxp ile ilgili herşey. (Bulundurmak eskiden kullanmak illegalite olan herhangi bir yerde bulunmak falanda filanda.)

Junior Member
    Oyun içerisinde makro dahi kullanmadıgımız halde , server değişimi sırasında bir daha oyuna giremeyen bizler neden tamamen bann yedik ? Ben hala şunu anlayamıyorum , hiçbir şey kullanmadıgım halde neden bann atılıyor , adamlar acık acık makro kullanırken , chaoslarda koxp kullanırken , gm arkaadaslarını bile makro kullanırken, hiç bir illegal aktivitede bulunmadıgımız halde neden bann yiyoruz , hala aklımız almıyor . Yıl 2019 olmuş destek kısmınız hala düzgün bir şekilde nasıl çalışmaz bu da anlaşılamayan başka bir husus. Play free reklamlarını yapmanıza ragmen bu oyunu tam anlamıyla oynayabilmek malesef ki FREE değil , bu da sislerin reklam yaparken bile hile yolunu seçtiğiniz kanısını uyandırıyor . Tam anlamıyla çalışmayan bir ekibin neden bu şekilde otomatik cevaplarla insanları mağdur ettiklerine çokda şaşırmamak gerekiyor . Insanların emeklerini , vakitlerini çalmaktan vazgeçin artık .

Bir diğer hususda 2 yıl kadar önce ara verdiğim bu oyuna dönmek istediğimde eski üyeliğim üzerinden devam etmek istedim .Bir baktım şaşırtıcı bir yazı TPT X (buaradaki X kafamıza göre bann anlamında olsa gerek ).Şimdi size sorayım 2 yıldan fazla giriş yapılamayan hesapta nasıl bir aktivite vardı da bann attınız ?
    Last edited by Naise; 01-30-2019 at 01:47 PM.

Junior Member
    Lütfen hesabımın geçmişine bakınız. Hiç bir şey kullanmadım hesabıma üstelik 1 hafta giriş yapmadım sadece içine girip item ve nakit para alıp çıktım. Fakat hesabım hapise düşmüştü. Lütfen bu durumu düzeltin. Yoksa Oyunu komple bırakmak zorunda kalacağım. Nickim Guns Server Ares

Junior Member
    Quote Originally Posted by okandur6025 View Post
    Artık bu haksızlığa bir son verilmesi lazım. İp'den mi oluyor, yanlış tarama sonucundan mı fakat illegale karışmamış karakterler hakkında da yanlış kararlar veriliyor ve hiç bir şekilde araştırma yapılmıyor. Oyuna giriş ekranında karakter bilgileri gönderdikten sonra "There is an Error in the selected server" hatası aldım. Modeme reset atııp tekrar denediğimde ise TPT X yazısı ile karşılaştım. Biraz araştırınca illegal yüzünden banlandığımı öğrendim. Ticket attım, gm'nin oyun içinde illegal bir faaliyette bulunduğumu tespit ettiği yazılıyordu. Fakat hiçbir illegal program kullanmadım. Karakterim zaten 83 lvl cc priest. 1.000 TL'nin üzerinde ederi var. İtemleri full denecek kadar yerinde. Neden illegal kullanayım ki. Mutlaka bir yanlışlık olmalı fakat GM'ler ve oyun yöneticileri olaylar arasında bağlantı kurmadan işlem yapıyor. CC priestle, bu kadar item varken nasıl bir hile kullandım ? Ne gibi bir kazanım elde ettim ? İllegal faaliyet içerisinde olduğuma ilişkin video veya bilgi kaydı var mı?
    Banlanırken karakterlerin oyun içerisindeki durumu gözetilip, hile kullanma olasılığı değerlendirilmiyor. Oysa günümüz hukuk ve kanunlarında öyle bir şey yok. Hayatın olağan akışına uymayan herhangi bir şey kolaylıkla ispatlanabiliyor. Örn: Bugün Türkiye'nin tanınmış ve varlıklı isimlerinden birisi, bir mağazadan bir eşya çalsa (özellikle çalsa diyorum, çünkü ihtiyacı yok), polisler tespit edip yakalasa ve gerekli kanuni işlemler başlatılsa ve adam savunmasında " benim böyle bir şeye ihtiyacım yok ki, servetim ortada. Söz konusu eşyayı unutarak aldım. " dediğinde beraat eder. Fakat bu oyunda böyle değil. Gerekli araştırmalar herkes için olmasa da bazı kişiler için eksik yapılıyor. Oyuna biraz daha anlayış ve ruh katılması lazım. Biraz da oyuncuların gözünden bakın. Haksızlığa uğrayan birisi kendini nasıl savunabilir ? Savunma mekanizması olması lazım. Her şeyi " oyun kuralları veya gm takdiri" diye cevaplamayın. Gün olur bir yerde haksızlığa uğrar ve burada benim karşılaştığım gibi olayla karşılaşırsınız o zaman anlarsınız. Emeklerin üstüne set çekmek bu kadar kolay olmamalı.
    Sonuç itibariyle halen bekliyorum. Verilen ilk cevabın ardından ikinci ticketi attım. İlk ticketi incelemeden cevapladıklarını düşünüyorum. Yöneticilerin tavrından anladığım kadarıyla ise bir oyuncu hakkında bir kez hüküm verilince bir daha araştırılma yapılmadığı kanaatindeyim. Umarım yanlış düşünüyorum. Yardım ve anlayış bekliyorum.

hesap ismi: hasan27232
    server: Olympia
    @Eryudes bir yardımcı olabilir misin ?

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Attığım tickete 3 gündür dönüş yapılmadı kontrol edermisiniz bilet numarası : #KNB-918-94474

Junior Member
    Sabah yaşadığım olay şu biri bana yorumlabilir mi?

Gece uruk hai slotunda genieye bıraktım. Sabah kalktım yanımda biri pm atmış diyo ki slota stone golem çektiğinin videosunu aldım atıyorum cheat reporta. Bende dedimki istediğin yere at videoyu hatta banada at uyurken nasıl çekmişim merak ettim dedim. 1 saat sonra ban yedim. Şaka mı bu sayın yetkililer gerçektende nasıl yapmışım birinin ispatı varsa banada gösterebilir mi? Yada atılan her cheat reportu banlıyor musunuz?

Junior Member
    Eminim ki GM ekibi hasapları inceleyerek ceza veriyorlardır.

peki çamur atan slotu alamadığı için video ve ss kesitlerini değiştirip cr gönderen oyuncular hakkın da da ceza sistemi gelirse seviniriz. 2006 dan beri oynuyorum. çok ve şimdiye kadar hile kullanmadı kullananlar da oynamadık. yeni sw de bazı elle kasmayı bilmeyen yeni yetme arkadaşlar da var sanırım. elle kasma Genide den daha seridir. geni açan bir adama ks atarak slotu alabilirsiniz ve 2 kişi olunca adam kutu alması azalır. bu yüzden de çamur atar. gerekli açıklamayı adam gibi yapsan da adam laf yetiştirmekten atak yapmazsınız. sonuç olarak yalan beyanda bulunan oyuncular hakkında da ceza verilmesini talep ediyorum. hatta bunu forumda oylamaya açabilirsiniz. sw yeni olduğu için bu açığı kullanan legal oyuncuları mağdur edecek yalancılar olacaktır.
    (not: şimdiye kadar hiç ceza almadım ve banlanmadım yeni sw de tehditlerden sıkıldığımız için bu konuya cevap yazma gereği duyduk)

Senior Member
    Quote Originally Posted by Fiko0905 View Post
    Sabah yaşadığım olay şu biri bana yorumlabilir mi?

Gece uruk hai slotunda genieye bıraktım. Sabah kalktım yanımda biri pm atmış diyo ki slota stone golem çektiğinin videosunu aldım atıyorum cheat reporta. Bende dedimki istediğin yere at videoyu hatta banada at uyurken nasıl çekmişim merak ettim dedim. 1 saat sonra ban yedim. Şaka mı bu sayın yetkililer gerçektende nasıl yapmışım birinin ispatı varsa banada gösterebilir mi? Yada atılan her cheat reportu banlıyor musunuz?
    gönderilen tickete 1 gün içinde hemen bakıp işlem uygulamıyorlar(yoğunluktan ticketlere yetişemiyorlar), başka sebepden ban yemişsin veya 3 4 gün önce golem çekerken yakalanmışsındır ve o gün report yemişsindir bugün banlanmışsındır.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad