Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 51
    Eryudes dun de soylediniz ticket atmami.Zaten ticket attim discord uzerinden baska ekip arkadasiniz farkli bilgi veriyor siz farkli.Daha ne kadar bekliyecegim ?

Senior Member JeaLeus's Avatar
    Nickname
    SorryMyLife
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WeAreSoSorry
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Eğer bu konuyu buradan uzatmaya devam ederseniz, resmi forumumuzdan da uzaklaştıracaksınız. İnsanlara farklı bilgiler vererek yanıltmaya çalışmak ayrı bir suçtur. Önceki konularda da hesabınız hakkında gerekli açıklamaları sonuna kadar yaptığımı düşünüyorum. Görevi tamamlayarak zindandan çıkabilirsiniz, bu size kalmış bir durum. Aynı tarihte kullanan illegal programdan dolayı 1'den fazla zindana gönderimi söz konusu değildir. Farklı tarih aralığında kullanımızdan dolayı zindana gönderildiniz. İstediğiniz gibi yasal yollar ile hakkınızı arayabilirsiniz. Tüm kanıtlar tarafımızca saklı tutulduğu gibi savcılık talebi ile gerekli makamlarla paylaşılmaktadır.
    Ben deli miyim 1000 kc için 3 gündür forumda dil dökeyim ayın 23 ü dışında elinde log olamaz ben kendimi bilmesem bu kadar emin konuşur muyum. Oraya gelmek için verdiğim yol parasıyla 2000 kc alırdım. Sadece konuşmak istiyorum.

Hiç bir illegal aktivitem bulunmadığı halde TPT account blocked diyor bilgisayarımda macro bile yok ?

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by InstaCaptaiN View Post
    Hiç bir illegal aktivitem bulunmadığı halde TPT account blocked diyor bilgisayarımda macro bile yok ?
    Eskiden kullandığın bot varsa program kalmış ise xincode oto ban atıyor ARTIK. Keşke 5 yıl öncede geleydi.

Quote Originally Posted by Delibrahim27 View Post
    Eskiden kullandığın bot varsa program kalmış ise xincode oto ban atıyor ARTIK. Keşke 5 yıl öncede geleydi.
    Hapse düşmüştüm sonra çıktım pc formatladım hapse düşme nedenim macro idi şimdi resetten sonra girdiğimde TPT den banlanmışım

Ticket attım araştırıp çözerler sanırım sorunu ?

Bu yazıyı neden siliyosunuz, millet görmesin istiyorsunuz sanırım, aptal yerine koymayın milleti .

Merhaba,

Hesabım 7 gün bloke + hapis cezası almış durumda, bu da kötü niyetli olarak mob çektiğinde veriliyor sanırım.

Karus eslant towna zaten çekilmiş olan Quest yaratığına ok attım sonra da ölmemek için görünmez oldum, elemanın biri de video aldıgını söyledi ben de al dedim mob u ben çekmedim dedim.Benim anlamadığım elinizde nasıl bir kanıt var da bu cezayı verebiliyorsunuz ? Canavarı getirirken bir kanıt var mı veya benim getirdiğime dair, nickini hatırlamıyorum video çektiğin söyleyen arkadaş(nickini hatırlamıyorum Pi gibi bir şeydi) o mob u çekmiş olabilir, hazırda mı bekletiyormuş programı ? Sonuç olarak townda duran bir canavara saldırmak yasak mı ? o kadar para yatırıp premium aldım sonuç bu mu? Canavarı benim getirdiğime dair bir kanıtınızın olma ihtimali yok. Hileli yazılım olsa anlarım fakat bu kabul edilemez, mob çekmemişim bir şey yapmamışım. Townda bir canavar var ve ona vuran herkese hapis verelim de oyuna zorla para yatırsınlar mantığı mı var sizde acaba , zaten sürüyle para yatırılıyor, yetmiyor mu ?. Bu kadar kolay hesap hapise atılmamalı. O zaman her isteyen bir mob çeksin towna her vuranı videoya alıp hapise göndersin.Yeterli kanıt olmadan hapis olursa olacak bu.Video alıp gönderen elemanı atın hapise, ayrıca ben towna mob çeken bir insan olsam seni videoya aldım diyen adama neden açıklama yapayım. Lütfen benim çektiğime dair kanıtınız yoksa açın hesabımı aksi takdirde art niyet ararım.
    Teşekkürler.
    server : sirius
    nick : Vanquisher
    ticket no : #XQV-976-95507

bu ban olayları tamamen göz boyama...Yayıncıların büyük bir çoğunluğu macro,pedal vs kullanıyor.Ama onların dokunulmazlığı vardı di mi pardon

Junior Member
    Ya arkadaş artık bir cevap yaz. Bizim Suçumu nedir? Ne kullanmışım da char pazardayken tptx oluyor. Direkt ban oluyor. Banlanmak için koxp kullanmak lazım. Duvardan mı geçmişim yoksa oto atak mı yapmışım. Bunu bize açıklamanız gerekiyor. Oyuna bir sürü oyuncu geldi millete ban atıyorsunuz. Adam gibi takip etmiyorsunuz, sadece biri bi video çekiyo sorgusuz ban. Oyuna bi tarama yapın bakalım nasıl olcak. Log log diyorsunuz. Bir şey bildiğinizi düşünmüyorum. Oyundaki bir bug bir hata artık siz ne derseniz diyin. Oto yakalayıp kafasına göre ban atıyor. Bunu engellemek için ne yapıyorsunuz. Tekrar söylüyorum siz adam gibi açıklama yapmadıkça emek hırsızısınız. Ve gereken yere nttgame yi şikayet edeceğim.

Merhaba Eryudes

Cuma günü quest yaparken 2-3 kere dc olup Tpt X diye bir ceza yedim.Konu ile ilgili ticket gönderdim fakat 3. gün ve geri dönüş alamadım daha.Oyuna düzen getirmek için tabi ki bazı çalışmalar yapıyorsunuz anlıyorum ama her insan işinde olduğu gibi kısmen sizin kullandığınız sistem de hatalı %100 doğru çalışmıyor veya bazı programları macro olarak görüyor.Esland da görev yaparken bot kullanıyorsun diye hesabımı blockladı ben maddi olarak sıkıntısı olan biri değilim.Karaktere 500 tl yatırdım başladım oyuna koxp benzeri programlar kullanarak bir şeyler elde etmek isteyen bir insan olsam bunu 70 lvl archer ile half troll cuarange gibi karakterime göre kesmesi zor olan bir yaratık üzerinde yapmam.Gerekli açıklamaları Ticket olarak attım sizlere fakat 3 gün olmasına rağmen geri dönüş alamadım.Her ne kadar oyun olsa da Knight online bizler burada müşteriyiz kimse F2P bir platformda oyun oynamıyoruz lütfen sizler veya Ticket departmanınız geri dönüş yaparsa sevinirim koyun gibi beklemekten sıkıldım param ile rezil oldum.En azından hapise girseydim cezamızı öder oynamaya devam ederken nedenini öğrenmek için ticket cevabını beklerdim hesabım 7-8 yıllık bir hesap ve daha önce hiç bir ceza almamış bir hesap zaten yıllardır oynamıyorum.İlk hatalarda süresiz ban çok saçma geliyor bana işlemde bir yanlışlık var forumda geziyorum macro kullanan arkadaşların hepsi jail almış neredeyse mouse - klavyem macrolu istemeden de olsa yanlışlıkla basabiliyoruz tuşlara programları kaldırdım zaten artık o şekilde bir derdim yok.Lütfen Hesabımı kontrol edin ve süresiz ban cezamı jail'e döndrün macro ile ilişkisi var ise cezasını ödemeye razıyım bir hata yapılmış ise bedelini çekmeliyiz LÜTFEN artık geri dönüş yapın ve hesabımın tekrar kullanıma açılması için ne yapmam gerektiğini söyleyin iyi çalışmalar.

Server : Sirius
    Nick : Zodiac
    View Ticket: #OAD-783-97449

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by White_Troll View Post
    bu makrodan, pedaldan hapis veya ban yiyenlerin arasında hiç pk karakteri var mı ?
    pek sanmıyorum genelde pazarda oto mesaj geçenler banlanıyor
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş