Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 163
    Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by NoOne1337 View Post
    npt ile lure ile kıyaslanmış hep. csw'de kale-al ver yapmakla kıyaslasaydı birisi de, aynı şey bence. onun cezası var, bunun cezası yok. umarım günün birinde değerlendirilir.
    Güzel bir noktaya değindin. Rakip clanların ittifak yaparak csw al ver yapıp kazanması da legal bu durumda.

Junior Member
    Quote Originally Posted by BouraQue83 View Post
    Engellenemeeeeez herhangi yapılabilecek hiçbirşey yok gerçek hayatta'da böyle değil mi sonuçta ...
    gerçek hayatta 2 savaştaki ülke insanları anlaşma yapmıyor.Cz gibi bir ortamda bunun engellenmesi şart.

O zaman ben bir humanla anlaşır npt yaparım. Ha para kasmışım ha np ne fark eder? Anlaşıyoruz biz birbirimizi kesiyoruz kardeşim kime ne? O zaman o da serbest olsun. İkisi arasında bir fark göremiyorum ben durum bakımından. Yetkililer bu konuya derhal el atmalıdır.

Quote Originally Posted by kay_ View Post
    Rekabetçi bir oyunda oyuncular birbirine üstünlük sağlamak için oynar. Bu üstünlüğü de gayet doğal bir şekilde ittifak kurarak yapabilirler. Kendi farm güvenliği için başkasının farm güvenliğini sağlıyor. Ben gidip CZ'de bahçe farm yapmak istiyorum, karşı ırktan beni kesen herkes ceza almalı mantığından farklı bir şey çıkmıyor. Gayet aynı şeyler bunlar.

Sen de aynı şekilde karşı ırk ile anlaşıp onları oradan çıkarıp, farm slotunu elinize alabilir ve aynı taktikle birbirinizi koruyabilirsiniz. Eşitlik ilkesi budur. Herkesin aynı şeyi yapma imkanı ve izni vardır. Herkesin kesebilecek AOC vs. vs. mob bulabilmesi değildir.

Uzun lafın kısası rekabetçi bir MMORPG oyununda ittifak/anlaşma ile üstünlük sağlamak kural dışı bir olay değil aksine RPG'nin örneklerindendir.
    Tamam ben human birine para vereyim. Anlaşayım günde milyonlarca np kasayım o zaman. Birbirimizin farm ve np güvenliğini sağlıyoruz sonuçta.

Senior Member iVibe's Avatar
    İttifaklar aynı ırk içinde yapılır. Bu oyunun başından beri hep yapıldı clanlar anlaşıp CSW aldılar savaş aldılar. Şuan yapılan oyundan TL kazanmak için sadece PARAnın döndüğü yerlerde anlaşıp oyundan çıkmak. Amaçları oyun falan değil.

Junior Member
    Hayatında MMORPG olarak sadece Knight Online oynamış kişiler belli oldu boşuna anlatıyorum ben burada. Hepinize hayatınızda başarılar

Senior Member
    npt yorumu yapanlar haklı bu da bir ittifak kapsamına girer o zaman. ben anlaşmışım adamla 10.000 kere öldürmek konusunda sabahtan akşama kadar öldürüyorum onu bunun niye cezası var?

ırkların kendi içinde ittifak yapmasından daha doğal bir şey yok fakat karşı ırkla ittifak olmaz. bu disturbing gameplay'dir ve cezalandırılması gerekir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    DigniTy
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Adamların birbirini kesip kesmemesine kimse karışamaz yaptırım da uygulanamaz o yüzden boşa açılmış bir konu . Konu kilit lütfen
    NPT de serbest olmalı o zaman senin bu dediğine göre

%100 hak verdiğim konu zatewn aksi takdirde 3 ay sonra bütün yeni svler ilk delos savaşı ile başlıyor birbirlerinin barakasına dalmayıp diğer en güçlü barakaları temizleyip son 10a ezik clanları bırakıp rahat csw kazanmak gibi olaylardan sonra herkes oyunu bırakıyor lanet olsunki bvb altardaymış bütün pisliklerde burda toplanacak ki şimdiden bunu görüyoruz.Biz ilerleyen zamanda bırakma kararı aldık siz keyfinize göre takılmaya devam edin çünkü ntt ilgilenmez bu konularla ki forumdaki moderatörler bile wanteds mafyasından o yüzden boşuna yazı yazmanın bi manası olduğunu düşünmüyorum.
    Net söylüyorum BVBnin olduğu hiçbir serverda oynanmaz zamanla ölecek olan server altar bunuda göreceğiz ntt hayatta bunları engelleyeğini düşünmüyorum. Boşuna para yatırmanında bi anlamı yok 0 pus oynamaya devam 1-2 ay
    Ki net bişe daha söyleyim bvbnin ne oyuna nede herhangi bi servera en ufak faydası bulunmamaktadır. Etkinlik saatlerinde online olup pus bile çekmeden para kasıp çıkmaktadır. Ama onlar yüzünden bırakan oyuncular yüzünden server ölmektedir.
    BUNLARI NASIL GÖRMÜYORSUNUZ HAYRETLE İZLİYORUZ!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by bilocann1908; 01-29-2019 at 02:06 PM.

Senior Member
    Ey GM'ler moderatörünüz burada 2 ırkın anlaşma yapması stratejidir sözüne verilen cevaba ama o oyun kurallarına aykırı diyor. Yani dolaylı olarak, 2 ırkın anlaşıp birbirini sürekli kollaması oyun kurallarına uygun demiş oluyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Siz de açıkça söyleyin de bizim gibi az kişi takılan oyuncuları koruyor musunuz yoksa 50 kişi olup oyunu diğer oyunculara oynatmamak adına 2 ırka yayılan klanları mı destekliyorsunuz öğrenelim. Yaptığınız birçok eylemi beğeniyorum ama buraya da bir müdahale gerek.
    Last edited by mfl_atp; 01-29-2019 at 02:06 PM.