Page 15 of 17 FirstFirst ... 51314151617 LastLast
Results 141 to 150 of 163
    Senior Member
    Quote Originally Posted by transit View Post
    dostum ben nttgame gelene kadar birkere bile ticket atma gereksinimi duyduğumu hatırlamıyorum kaldıki ticket atılıyordu karşıda muhattapda bulunuyordu ve ilgileniliyorduda ama sadece premiumlu kullanıcılara ve sadece ingilizce dilinde veriliiyordu fakat çevremde ticket atmak zorunda kalmış abilerim vardı ayrıca dayım goldpremiumluydu ve karakteri soyulmuştu cypherde CassisyaW clanındaydı ticket atarak soyulan itemlerini geri almıştı fakat çoğu kişi ozamanlar ingilizce bilmiyordu ve nasıl ticket atacağınıda bilmiyordu ama emin ol atılan ticketler kesinlikle havada kalmıyordu ilgileniliyordu bugün başa geçseler emin ol nttgameden daha iyi ilgilenirler en kötü basarsın translateye gönderirsin ticketini hertürlü
    Sana hak veriyorum şuan konuşacan derdimizi anlatacak kişilerin olmasına rağmen eskisinden daha kötü bir destek sistemi olması çok kötü bir durum yıllar geçmesine rağmen oyundaki hataların çözüm getirmek yerine yeni pus eşyaları yeni eventler getirmeyi tercih ediyorlar.Üstelik denemeden eventi etkinliği sunuyorlar direk oyuna bu yüzden hep mağdur biz oluyoruz sonra ticket atın diyorlar ya kardeşim denemeden nasıl oyuna ekleyebiliyorsun nasıl üstüne senin hatan yüzünden ben ticket atıyorum.Hem suçlu hemde bana şu yapmalısın diyorlar insanları çıldırma aşamasına geldi.En iyisi oyunu bırakmak en iyi kararımız olacak.

Artık bu oyunda playerlerin değerinin olmadığı açık açık anladık.Her sorunu dile getiriyoruz fakat yok öyle olmaz filan diyorlar yap işte bir kere oyuncuların dediklerini yapın yok olmaz yaparlarsa olmaz diyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Her şeye çözüm var.

Oyun eskiden bu şekilde değildi tabi clan ortamında belirli alanlarda üstünlük sağlayacak şeyler olmalı ama bunlar eşitlik ilkesi olmalı csw gibi her clan eşit sayıda kişiyle mücadele etme imkanı verilmeli tabi şuanki gibi koalisyon csw bahsetmiyorum bir önceki sistem sürekli koalisyon destek verecek güncelemeler geliyor malesef.

Cz Chaos Stone kaldır ve geniş alanda eskisi gibi tek kişi tarafından kolaylıkla kesilebilecek moblar koy. Krowaz, bifrost materyel modları aynı şekilde belli zaan dilimlerinde geniş alanlarda kolaylıkla tek kişi tarafından kesilebilecek şekilde çıkabilir. Delos gibi küçük alanda çıkan drop elbette koalisyon olur drobu kaldır lufer ekle rastgele ya da geniş alanda çıksınki bir grup slota çöküp işgal etmesin oyun temel sorunu nu işgal online im offline.
    şu ana kadar gördüğüm en saçma öneriyi okututn bana. bunun için teşekkür ederim.

Konu bitmesin

+++++++++++++++++++

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    biz diyoruzkı dc pre bug da maden calısmıyor bdw ler koxper dolu dıyer sılotlar makrocu dolu adamın anlatıgna bak oyunu sıldık biz sen ne dıyosun kardes

Yöneticiler de haklı olduğumuzu kesin bir şekilde biliyorlar ancak her serverda oynayan bu kitleyi de kaybetmek istemiyorlar. Bu oyunu gerçekten bilen, oynamış birisi bu durumdan fayda sağlamadığı sürece asla bize karşı çıkmaz.

Bizim bu durumu kabullenip, oyuna devam etmemiz isteniyor sadece. Ancak biz de diyoruz ki bu oyun bu şekilde ilerlemez. Bunu illa yaşayıp görmek istiyorlar. Biz ise geç kalınmadan çözüm oluşturulmasını.

Junior Member
    12 yıl aradan sonra Altar sunucusunda oyuna başladım. Cashi felan yükledim epey. Her neyse dün delosa gittim biraz magic hamır biraz da ts kasayım diye. Exp kasarken kullanırım diye. TS slotunun bi katını humanlar diğer katını karuslar kapatmış. Her neyse ben humanım, human klanın olduğu katta yaratıkları kesmeye başladım. Derken yukardan karus wariorlar inip kesti beni. Dedim yanlışlık oldu heralde tam saymadım ama 2 saat boyunca ben çıktım onlar kesti. Yıldım shadow katına indim. Başka bir human klan provake wariorla bi üst katı bi alt katı kesiyorlar yani 2 katı da kaparmışlar.. ben de kesmeye başladım yaratıkları okçuyum bu arada. Derken ghost warior katındaki wariorlar beni shadow katında da 2 saat boyunca kestiler. Anlattığım olay 30.01.2019 saat sabah 08.00-14.00 arasında gerçekleşti. 14.00 dan sonra başka bir koalisyon klanı aldı slotları. NTT GAME farmı bitirmek adına güzel adımlar atıyor. Noah jack kaldırıyor drays noah Peri kaldırılıyor. Şu delosta ki GB kasıp kendilerine gelir sağlayan çeteler için de bir çözüm bulunsun. Adam dizmiş 10 bin tl ya var ya Yok warior 3-4 tane hem de. Geleni kesiyor gideni kesiyor sırf kendisi GB Kasıp sitelere satmak İçin. Oyunu sahiplenmişler anlayacağınız. Bana bir de diyor ki saatte 6m kazanacaksın diye bize engel. Olma kafayı kullan biz gibi bas parayı slotu sahiplen. Şu oyunda herkes kesebilmeli delostaki yaratıkları vs biz dış kapının mandalı mıyız NTT GAME. Şu koalisyon İçin artık bir yaptırım getirin. Unutmasın hiç kimse bu bir rekabet oyunudur zıt iki ırk anlaşamaz anlaşmamalı!!!

Senior Member
    Gm ve moderatör gerekli açıklamayı yaptı konu kilit lütfen

Banned
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    şu ana kadar gördüğüm en saçma öneriyi okututn bana. bunun için teşekkür ederim.
    Şuanki oyunda rekabet şartlarını alt üst eden bir sistemden bin kat daha iyi varsa bir fikrin paylaşabilirsin.

TL farmer çetelerinin işine gelmez tabi.

Junior Member
    Nickname
    Simurg
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Retrunn sleepy coupon sıkıntısı halen devam etmekte :/