Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

NTTNOW Uygulaması Cihaz ve Sim Kart Operatör Değişimi Hk

Öncelikle herkese merhaba,,

NTTNOW Uygulaması Cihaz ve Sim Kart Operatör Değişimi Hakkında bir bilet gönderdim. Aşağıda sorduğum soru ve biletime verilen cevabı sizlere danışmak istiyorum. Soruyu ben mi yanlış sordum. Yoksa cevabımı tam anlayamadım mı ? İnanın haret içerisindeyim şuan lütfen bana yardımcı olurmusunuz?

Benim yazdığım mesaj;
    Merhaba,

Yeni açılacak olan server için ön kayıt işlemini tamamladım. İşlemi gerçekleştirdiğim cihaz ve operatör bilgilerim yukarıda belirttiğim şekildedir.
    Benim sorunum şu;
    Ben özel sebeplerden ötürü ''numaram aynı kalacak'' şekilde sim kartımı değişeceğim ve farklı bir operatöre geçeceğim. Aynı şekilde şuan kullanmakta olduğum Cihazımı da beraberinde değişeceğim. Ancak Bu noktada NTTNOW uygulamasında açıklamalarınızdan yola çıkarak hata alabileceğimi ve sorun yaşayacağımı ön görüyorum. Bu değişimleri gerçekleştirmeden önce sizinle paylaşmak bu doğrultuda nasıl bir yol izleyeceğimi ya da ne yapmam gerektiğini size sormak,danışmak istedim...

Ve bana gelen cevap ;

Merhaba,

Sim kart ve cihaz değiştirme durumunda maalesef sorun yaşayabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Dostum bu en başından beri söyleniyor zaten. Şu an için bir değişiklik olmadığı sürece aynı telefon ve sim kartla süreç ilerleyecektir. Gelişmeleri forumdan takip etmeniz gerekmektedir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Telefon suya düşse falan mazallah kaç yıllık emekler çöp olacak demek.

Ayrıca telefon degiseceginiz zaman izin almanız gerekiyor oyuna devam edebilmeniz için.
    Ticket atıp diyeceksin ki efendim malum program vesilesiyle telefonum ile hesabım eşleşti ancak yeni bir telefon almak istiyorum ama.hesabima erisememe korkusu icerisindeyim musadeniz var mı telefonumu değişebilir yeni hat alabilir miyim?
    Gereğini arz ederim.

Hale bak ya şaka gibi

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Telefon değiştirince sorun oluyor mu bilmiyorum ama daha bugün sim kartımı üşengeçliğimden 4.5gbye geçirdim herhangi bir problem yaşamadım şu an için.

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Dostum bu en başından beri söyleniyor zaten. Şu an için bir değişiklik olmadığı sürece aynı telefon ve sim kartla süreç ilerleyecektir. Gelişmeleri forumdan takip etmeniz gerekmektedir.
    Her hesaba bir kereye masus cihaz ve sim değiştirme hakkı tanımanız lazım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Teşekkür ederim önerin için. Ancak dediğim gibi yani şuan telefonumu kullanamayacak durumdayım. ve sadece ne yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum sorun yaşamamak için. bunun bence bir yolu ve bir çözümü vardır, olması gerekir.. Eğer alt yapısı oluşmadıysa bu uygulama neden aceleye getirildi diye sorma hakkı doğmuyor mu ?? ben bu nokta da kendi fikrimce haklı olduğumu düşünmekle birlikte bir çözüm arıyorum. Ama bana cevap olarak ''sorun yaşarsınız'' demek trajikomik bir durum.

Tags for this Thread