Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Account Creation Abuse

abuse yiyen id den attığımız ticketın cevabı
    Durumunuz ile ilgili yetkili birimle görüşülmüş olup, incelemeler neticesinde hesabınızda oyun kurallarına ve kullanıcı sözleşmesine aykırı durum görüldüğü için hesabınızın süresiz olarak kapatılması yönünde karar alınmıştır.

kullanıcı sözleşmesine aykırı olan nedir acaba? illegali bitirmek ip sınırlaması getirmek yerine bu nasıl bir iştir? yüklediğimiz esnlere dokunamadık bile lütfen yardımcı olun. gerekli incelemeler dediğiniz kişisel insiyatifler olmasın en ufak bir illegal yokken bu neyin nesidir?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mesela kaç hesap açtınız?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    tmm 2-3 hesap açmadık haklısınızda zaten biz 3 kişi kalıyoruz 3 ümüzde oynuyoruz bu oyunu. farmda yapıyoruz pazarda yapıyoruz pk da atıyoruz tek ipden kaç hesap açtınız diye soruyorsanız 7 kişi var bu oyunu oynayıp aynı neti kullanan neticede öğrenciyiz bilsek eski idlerimizle oynardık biz kredi gününü beklerken bide borç harç aldığımız puslar gitti.kimilerine küçük gelebilir ama bizim için önemli bir para ve aldığımız npointlerin zerresine dokunma fırsatımız olmadı bu durum sizce de anormal değil mi . ben burada hatalı suçlu aramıyorum bizde yapmış olabiliriz ama siz koxp açıp multi açıp oyuna giren adamlara verdiğiniz cezalarla bize verdiğiniz ceza aynı? bunun adalet neresinde o zaman slota mob çekende süresiz ban yesin jr de sıra kaydıranda oyunda 2 harf bile olsa küfür edende hatta savaşta comander iken pazar flood yapanda herkesin hesabı süresiz kapatılsın.bu tamamen düz mantık . açık ve net suçumuzun ne olduğunu anlamadığımız şu durumdan kurtulmak için yardımınıza ihtiyacımız var.

Bırakın bu öğrenciyim ayaklarını tanıdığım ne kadar öğrenci varsa şu an hepsi ailesinin yanında

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    7 kişi aynı netten knight oynayan öğrenci evi vay arkadaş be

Senior Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    serverlar inanılmaz temiz,5 - 10 pc ile oyunu mahveden tekeline alan, işsiz arkadaşlardan kurtulduk,çok memnunum ben adil olanıda buydu zaten, tek tük gördüğüm koxperı hemen atıyorum crye 20mbps uploadım hızım var 1dk sürüyo atmam,ama discord olsa çok daha hızlı işlem yaptırabilicem,konuda verdikleri discordun link süresi dolmuş.

size şuan o kadar çok pm verebilirim ki tek kişinin farm yaptığı vegada altarda bu arada öğrenci evi değil apartı düzeltme yapalım

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Fruel View Post
    serverlar inanılmaz temiz,5 - 10 pc ile oyunu mahveden tekeline alan, işsiz arkadaşlardan kurtulduk,çok memnunum ben adil olanıda buydu zaten, tek tük gördüğüm koxperı hemen atıyorum crye 20mbps uploadım hızım var 1dk sürüyo atmam,ama discord olsa çok daha hızlı işlem yaptırabilicem,konuda verdikleri discordun link süresi dolmuş.
    Merhaba,
    Aşağıdaki link üzerinden discorda erişemiyorsanız hesabınız kapatılmıştır. Yeni bir telefon doğrulaması yapılmış hesap ile bağlanabilirsiniz.

https://discord.gg/nttgameknightonline

bana da yardımcı olacak birisi var mı acaba

https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct burada yazanlardan neyi ihlal ettim onu öğrenmek istiyorum? canlı yayına çıkarıp konuk ettiğiniz twitch yayıncısı çapsız adamlar binlerce insan önünde makro kullanıyor ve takipcileri var diye buna ses çıkarmıyorsunuz?