View Poll Results: Chaos sorunu nasıl çözülür

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Chaosda hapis sistemi gelsin wall hack kullananlar oto hapse atılsın

13 61.90%
  • Chaosa giren herkesin ismi gözükmeli

10 47.62%
  • Chaos kapatılsın

6 28.57%
Multiple Choice Poll.
Results 1 to 4 of 4

Thread: Chaos anketi

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Chaos anketi

BU AKSAMKİ ARES CHAOSUNDAN GÖRDÜĞÜNÜZ ÜZERE adam yukardan vur kac yapa yapa beni kesiyor isimleri görünmediği için cok rahat takııyorlar gmler zaten sallamıyor chaos koxperlarını
    cr ye report atmaktanda bıktım artık raporlamıyorum anket yapıp katılımınızı bekliyorum
    konuya destek cıkarsanız gören duyan olacaktır en azından

CHAOS SONU RESİMDEDE KİMİN KULLANDIGINI ANLAMAMAK İÇİN BİRAZ ŞEY OLMAK LAZIM

Senior Member
    Oto hapis sistemi yüzünden wall hack olmasa da hapse düşebiliyorsun o olmaz, isim görünürse de sıkıntı çünkü sıralamada üstte olanın üstüne oynanabilir
    öldükten sonra nickler görünür olsa daha press ok yazmadan daha mantıklı geldi bana
    Ama asıl yapılması gereken hileyi engellemek , tek tek banlayarak banlatarak nereye kadar ? 1 tane kosper gözden kaçsa yine aynı halt olacak yine legallerin canı yanacak. Ben artık bizim şu mücadelemizin yarısını cheat engine ile uğraşan ekiplerden bekliyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    chaos kapatılsın chaos un hiç bir hayrını görmedim. bu chaos dan fayda sağlayanlar %99 koxper. her kaos da çıkıyor 1-2 tane istisnasız. sırf amblem almak için giriyorum bir kere ölüyorum sonra da kalkmıyorum. değişiklik getirilebilir. chaos illede olsun derseniz isim görünsün problem değil hatta herkes isme oynasın taktik yapmak legal koxp illegal.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad