Page 26 of 39 FirstFirst ... 16242526272836 ... LastLast
Results 251 to 260 of 387
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Yeni sunucularımız Altar, Vega ve Sirius ile birlikte yayımladığımız "NTTNow" adlı uygulama birlikte hesaplarınızı daha güvenli hale getirmek adına yeni özellikler eklemeyi planlıyoruz. Bu planlar içerisinde yer alan bir özellikten sizlere bahsetmek istiyoruz.

Gelecek olan yeni güncelleme ile beraber hesaplarınıza ekstra güvenlik sağlamak amacıyla NTTNow uygulamanız ve Knight Online hesabınız entegre bir şekilde çalışıyor olacak. Oyuna girmek istediğinizde tarafınıza NTTNow uygulaması aracılığı ile bir bildirim gönderilecek ve bu bildirimi onaylamanız durumunda hesabınız ile istediğiniz sunucuya giriş yapabileceksiniz.

Telefon numarası ile hesabı eşleşmeyen oyuncularımıza herhangi bir destek sağlanmayacağı için size ait olmayan telefonlar ve hatlardan onay yapmayınız!

Saygılarımızla,
    NTTGame || Knight Online Ekibi

Merhabalar;

Foruma giriş yaptığım ve daha öncesinde Ares sunucusunda oynadığım halen aktif olan hesabım aynı telefon numarası ve mail adresim ile beraber aktif olarak kullanmama rağmen NTTnow uygulamasıyla ön kayıt oluşturdum 2 kez sunucu değişme hakkı verildi sonrasında ben işlerimden dolayı giremedim ve daha sonra sunucuya girmek istediğimde gördüm ki sunucuya giriş iznim olmadığıdır ve bu sorun 3 sunucu için geçerli. Arkadaşlarım ile beraber VEGA sunucusunda oynamak istiyorum fakat oluşan bu sorundan dolayı giriş yapamamaktayım yeni üyelik almak istesem sadece sirius sunucusuna giriş olacağı yazmaktadır bu konu ile alakalı yardımlarınızı talep ediyor ve en kısa sürede geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Yeni sunucularımız Altar, Vega ve Sirius ile birlikte yayımladığımız "NTTNow" adlı uygulama birlikte hesaplarınızı daha güvenli hale getirmek adına yeni özellikler eklemeyi planlıyoruz. Bu planlar içerisinde yer alan bir özellikten sizlere bahsetmek istiyoruz.

Gelecek olan yeni güncelleme ile beraber hesaplarınıza ekstra güvenlik sağlamak amacıyla NTTNow uygulamanız ve Knight Online hesabınız entegre bir şekilde çalışıyor olacak. Oyuna girmek istediğinizde tarafınıza NTTNow uygulaması aracılığı ile bir bildirim gönderilecek ve bu bildirimi onaylamanız durumunda hesabınız ile istediğiniz sunucuya giriş yapabileceksiniz.

Telefon numarası ile hesabı eşleşmeyen oyuncularımıza herhangi bir destek sağlanmayacağı için size ait olmayan telefonlar ve hatlardan onay yapmayınız!

Saygılarımızla,
    NTTGame || Knight Online Ekibi
    Bu uygulama hangi sunucular için geçerli eski sunuculardamı tabi yoksa sadece yeni 3 sunucumu ?

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    theKaoS
    Race
    El-Morad
    Perfect bunu bekliyorduk çok teşekkürler

Junior Member
    geçmiş olsun hakkımızı yediler, ticketa cevap aldım numara değiştirme yoktur diye cevap geldi, madem yoktu neden en başta sadece önkayıt için olacak dediniz, gittik akrabamızın telini kullandık bizimkinde sorun oldu diye, yazık ya 2 tane char kastım hepsi boşaymış giremeyeceğiz

Junior Member
    #YLO-899-70498

biletimde belirttiğim gibi sadece önkayıt için olacağı söylenen nttnowun otp gibi olacak olmasıyla akrabalarımızın telefonuyla kaydolduğumuz için yeni serverlara ileride giremeyeceğiz
    ve bu bilgilendirme ne kadar trajikomiktir ki sayın Eryudes tarafından önkayıttan 10 gün sonra charlarımız 80, switch prelerimiz valkrielerimiz peri + puslarımız alındıktan sonra yapıldı

bu bilgilendirme yapılabiliyorsa "numara değişikliği yoktur" demeye hakkınız yoktur

bir sürü insan sadece önkayıt için olacağı beyanına inanarak farklı telefon ve numaraları kullanarak önkayıt işlemini tamamladı

şuan numara ve cihaz değişikliğinin olmayacağını söylemeniz haksızlıktır, emeklerimize paralarımıza yazıktır, yeni sunucular çok dolu diye insanları zorla eski sunucularına döndürme çabanız yoksa eğer 1 kereye mahsus telefon sıfırlama ve numara değişikliği gelmek zorundadır aksi halde hiç bir oyunun tarihinde görülmemiş çok büyük bir haksızlık yapılmış olacaktır

nttnow için gidip zorla telefon aldırıyorsunuz ama numara değiştirme hakkı vermiyorsunuz bu çok saçma bir durum

saygılarımla

Junior Member
    telefon numarası yazdığımda dırek kapat verıyor ve hıcbırsekılde yenı serverlara gıremıyorum yarıdm edın

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bekliyordum süper oldu.
    hocam bu yorumun benim aklıma şunu getirdi , hani bir arkadsın yeni bir youtube kanalı acar ilk videolarında yakın arkadsları oo knka süper olmu efso olmuş gibi yorumlar yaparlar, bu yorumun aklıma onları getirdi pes yani

Junior Member
    Güzel bir şeyin içinde anlamsız işler görüyoruz yine.

Öncelikle hepimiz bu yeniliğin gerekliliğinin farkındayız. Yenilik, güvenliği artırmaya yönelik olduğu için hemen hemen herkes buna destek veriyor. Aynı fikirde olmak güzel. Öte yandan bir dayatma söz konusu;

Ön kayıt sürecinde Twitch üzerinde yapılan yayınlardan birinde Gm'lerden birinin bu NttNow için yapılan kaydın "sadece" önkayıt için gerekli olduğuna dair bir şey duyduğumu zannettim ya da bu şekilde algıladım. Bir arkadaşıma da konuyu bu şekilde anlattım. Söz konusu arkadaşım akıllı telefon kullanmadığı için bu kaydın bir defaya mahsus yapılacak olduğunu da düşünerek bir akrabasının akıllı telefonuyla bu kaydı yaptı. Daha sonra da Nttnow uygulamasının her girişte kullanılacak bir uygulama olduğunu öğrendik. Devam eden süreçte sorun yaşamamak adına; Knight Online oynamaya devam edebilmek için akıllı telefon edindi. Fakat numara değiştiremediği için bunu kullanamayacak.

Tekrar belirtmek isterim ki NttNow uygulamasına geçişi hemen hemen hepimiz olumlu karşılıyoruz ama öte yandan "numaralar değişmez" gibi anlamsız bir ısrarınız var. Size iletilen biletlere "robotik" ve çözümden uzak cevaplar veriyorsunuz. İnsanlar bu ya da başka sebeplerle numara değişikliği ihtiyacı duyabilir. Hattını yenilemek isteyebilir, telefonu sıfırlanabilir yahut telefonu bozulabilir. Her gün yapılacak numara değişikliğinin zararlı olabileceği aşikar ama bir güne mahsus ya da belli şartlarda gerçekleşebilecek değişim çözümleri bulmak yerine insanları mağdur etmek yoluna gidiyorsunuz. Şu noktada "ekmeğinizi" onlar sayesinde kazandığınız müşterilerinizin şikayetlerini biraz daha fazla önemsemeniz gerektiğini düşünüyorum. Gereğini yapacağınıza dair ümidim tamdır. İyi çalışmalar.

Bugün gelen güncelleme ile bu uygulama hayata gectimi acaba ? Yani nttnow oyuna girerken kod istiyor mu?

Junior Member
    telefon güncellemek istesek ne olur