Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839
Results 381 to 388 of 388
    Junior Member
    Tüm keyfim kaçtı malesef, öncelikle yenı server için altarda çar açtım yan karakterlerimi full ms için okcu açmıştım sonra bıraktım, warrior oynamak için yeni account aldım, annemin telefonuna nttnowu kayıt ettim sms onayı içinse arkadaşımın telefonunu kulandım çünki son 5 6 7 yıl içinde oyuna başladık bıraktır derken eski sms onayları yüzündewn kendi telefon numaramla onaylama yapamadık diye, şimdi bu güncelleme canımı sıktı warrior kasıyorum zar zor 2-3 item yaptım, şuan çok maduruz, ben otpden memnundum bu gelicek sistem de nttnow ve telefon eşleşmesi isterse, benim aktarabiliceğim ne numara yada telefon var malesef çarım GG olacak oyunu bırakmak zorunda kalacağız neden bir oyun yapımcısı oyunu kursağımız da bırakır ki ? İllegallere çözüm bulunucak diye legal oynamak isteyenler hep madur ediliyor ben ayda 2-3 kere az çok bir cash alıp yüklüyorum kendi halimde oynuyorum benım ne suçum günahım varda çarıma erişemicem, lütfen erkenden bir açıklama yapın ki eğer oynayamayacaksak bizde bilelim bu stresle ne exp kasıabiliyoruz ne tat alabiliyoruz keyfimiz kaçtı.

Junior Member
    ÖNEMLİ : Öncelikle uygulama güzel sizi tebrik ederim fakat bir kaç konuda herkes mağdur olmuş. Karakterim arkadaşımın telefonuna kayıtlı bunu kendi telefonuma nasıl alacağım. Bu konuda bir cevap verirseniz çok sevinicem. Alt yapısı yapılmayan bir uygulama ise lütfen getirmeyin premiuma o kadar para veriyoruz 1 gün bile oyuna giremezsek bu bizim hakkımıza girmek olur. Teşekkürler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hayrireis35 View Post
    ÖNEMLİ : Öncelikle uygulama güzel sizi tebrik ederim fakat bir kaç konuda herkes mağdur olmuş. Karakterim arkadaşımın telefonuna kayıtlı bunu kendi telefonuma nasıl alacağım. Bu konuda bir cevap verirseniz çok sevinicem. Alt yapısı yapılmayan bir uygulama ise lütfen getirmeyin premiuma o kadar para veriyoruz 1 gün bile oyuna giremezsek bu bizim hakkımıza girmek olur. Teşekkürler
    Diğer konuda tarafınıza yanıt verildi. Lütfen başka konuların altına spam yapmayın.

İlgili konu

Junior Member
    Görüyorsunuz ki adamlar yine bir uygulama getiriyor ve herhangi bir soruna çözüm bulmuyorlar yani biz yaptık oldu demeye devam ediyorlar.. Bu uygulama gayet güzel fakat ben karakterimi arkadaşımın numarası üzerine kaydettim akıllı telefonumda sorun olduğu için şimdi ne olacak her oyuna girişte arkadaştan şifremi alacağım. 1 Defaya mahsus NTTNow sıfırlama hakkı verilmeli 5 Cash karşılığında bu olursa harika olur

Eski sürüm ios, telefona sahibim (iphone 4s) ben bu oyunu oynıyamıyacakmıyım? App Store indirirken sürüm hatası verip indirmiyor.

Eski sürüm ios, telefona sahibim (iphone 4s) ben bu oyunu oynıyamıyacakmıyım? App Store indirirken sürüm hatası verip indirmiyor.

Arkadaslar benim bir kaç sorum var bu nttnow ile. Şimdi ben abimle beraber oynayacağım. Her girişte birimiz diğerini arayıp onay kodu falan mı alıcaz yani aynı anda 2 telefonda kullanılabilir mi?İkinci olarak nttnow yüklü olan telefonumuz bozuldu açılmıyor, charımıza artık giremeyecek miyiz? Şimdiden teşekkürler.

Junior Member
    multi ve k0xpun önüne geçeceği kesin fakat birçok oyuncuyuda madur edecek enazından herkez en baştan uygulamaya kayıt olsun adam gibi kendi telefonlarından enazından bu şekilde millet madur olmamış olur

Page 39 of 39 FirstFirst ... 29373839