Page 3 of 39 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 387
    Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Yeni uygulamanın hayata geçirilmesinden sonra kayıt yapacak hesaplar için geçerli olmalı bu uygulama.Bir çoğumuz arkadaşlarımızın telefonlarını kullandık.

Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Yanlışın var, yayında ileride bu uygulamanın oyuna entegre olabileceğini ve kendinize ait olmayan numaraları kullanmanızı tavsiye etmediklerini söylediler. Hiç dinlememişsiniz.
    illa o bölümü kesip youtube e mi atalım

Quote Originally Posted by PPeterParkeRR View Post
    Yeni uygulamanın hayata geçirilmesinden sonra kayıt yapacak hesaplar için geçerli olmalı bu uygulama.Bir çoğumuz arkadaşlarımızın telefonlarını kullandık.

zararı oyuncular cekecek ama nttgame şirketi asıl gözden kacırdıgı bi konu var gelirleri %80 düşücek hayatım ticaretle gecti buraya yazıyorum oyun şirketi olaya oyun olarak bakmaz ticaret ve kazanac olarak bakar umaraım kendini madur etmez hiç bir şirket kendi ayagına kurşun sıkmaz..

multiyi abartan insanlar için bu uygulamayı getirmeniz başta benim de hoşuma gitti ama 1 hesaptan sadece 1 çar yeterli değil.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (5)
    Tam olarak calismayan uygulamada boyle birsey yapmaniz asiri sacma ve herkes 1 karakterle oynamak zorunda degil.. En az 3 karakter icin giris acilmasi ve telefon degisikligi gelmesi lazim. Bunu neden en basta yapmadiniz tek bir mantikli aciklamaniz var mi acaba

Junior Member
    Şuan böyle bişey çok mağduriyete sebebi olucaktır. Böyle bir fikriniz vardı madem En başta söyleyecektiniz.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Regain
    Race
    Karus
    Bu uygulamadan şikayetci olmak için oyunu oyun olduğu için oyanamayan biri olmak lazım harika haber bir an önce güncelleme gelmeli muti pazar çetelerine darbeye devam edin lütfen

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fsdfdsf45 View Post
    illa o bölümü kesip youtube e mi atalım
    Çok pardon ama neden kesip atıyorsun, oradan kırpıp kırpıp bana atsan ne olacak. Anlamak istediğin gibi anlamışsın, kesmek istediğin gibi de keseceksin muhtemelen. Bence bir daha izle sen yayını. Kaydımı yaptım gerisi önemli değil olarak görmeyin, ilk etapta oyuna entegre olmadı ama ileride olabilir dendi. Size mahallenin tüm telefonlarını kullanabilirsin, istediğin kadar hesap açabilirsin denmedi. Senin mağduriyetin umurlarında bile olmaz. Olmasın da zaten kanser gibisiniz serverlarda. Kendini "oyuncu" olarak tabir etmen de ayrı bir ironi.
    [COLOR="#990000"][FONT=Comic Sans MS]Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.[/FONT][/COLOR]

Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Bu uygulamadan şikayetci olmak için oyunu oyun olduğu için oyanamayan biri olmak lazım harika haber bir an önce güncelleme gelmeli muti pazar çetelerine darbeye devam edin lütfen
    bu söyledigine %100 katılıyorum ama yannız şu var bu serveri acmadan önce bu uygulamanın ilk önce bu şekilde aktif olması gerekiyordu bunu sonradan yapılması bir çok kişiyi madur edecektir. yoksa bende katılıyorum söylediklerine sadece uygulamının 1 hafta sonra hayata gecmesi yanlış.. nttgame kendi ayagına sıkarmı bilmiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by xkikiemrex View Post
    Bu oyunda en az 2 pc ile oynamayan oyuncu sayısı yok denecek kadar azdır. Şahsen benim evimde 5 laptop var. Dördünün boşta olmasına rağmen ben sadece iki tane kullanıyorum. O da bu oyunu oynuyorsan extra bir pazar charı zorunlu olduğu için. Yoksa asla uğraşmam. Uğraşılmaz.