Page 2 of 39 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 387
    Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Aynı numara için 2 hesap desteği aktif edilirse iyi olur.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Aynı numara için 2 hesap desteği aktif edilirse iyi olur.
    Önce şu çoklu pc ler, oyuna girmek için telefon ve hat parasını bayılsın da, sonra aktif edilebilir
    [COLOR="#990000"][FONT=Comic Sans MS]Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.[/FONT][/COLOR]

Bunu baştan neden söylemediniz Peki.. ben dahil birçok kişi yoldan gecen adamın telefonuna nttnow uugulması kurduk mahallede ne kadar esnaf varsa hepsinin telefonu nttnow kurdum nasıl olcak şimdi.. bizim evin köşesine gencler toplanıyor acılmadan 2 saat önce mahallede köşe başında ne kadar genc varsa hepsine nttnow kurduk bu hiç iyi olmadı

Junior Member
    bu uygulama hayata geçecekse madem bütün düzenlemeleri yapın numara değişimini aktif edin insanlara mağduriyet yaşatmayın 30 pc ile farm yapanlardan ziyade 2-3 pc ile pazarını oyununu farmını expini kasan insanlarda var düzenlemeyi sağlıklı bir şekilde hayata geçirin ki artık eski sorunlar sıkıntılar kaçışlar yaşanmasın.

Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    OTP varken buna ne gerek var ?

Bir çoğumuz 2. hesaplarımızı arkadaşlarımızın telefonuna kurduk şimdi onların telefonlarına ihtiyaçmı duyacağız girerken ? Zırt pırt kanka numara versene diye rahatsız mı edeceğiz ?

Ve yine bir ton sorun doğacak...Daha normal uygulaması adam akıllı çalışmıyor nttnowu şu halini fixlemeniz daha sağlıklı olacaktır.

Senior Member
    Beklenen oldu hadi ateyizler bunuda açıklayın.

Quote Originally Posted by PPeterParkeRR View Post
    OTP varken buna ne gerek var ?

Bir çoğumuz 2. hesaplarımızı arkadaşlarımızın telefonuna kurduk şimdi onların telefonlarına ihtiyaçmı duyacağız girerken ? Zırt pırt kanka numara versene diye rahatsız mı edeceğiz ?

Ve yine bir ton sorun doğacak...Daha normal uygulaması adam akıllı çalışmıyor nttnowu şu halini fixlemeniz daha sağlıklı olacaktır.
    özellike server acılmdan önceki canlı yayını bida izledim burda özellikle dendiki opt kod isteden oyuna giriş yapılcak dediler 1 defa nttnow uygulaması kurmanız yeterli dileyen isteyen otp kurabilir zorumlu deyil dediler buna ragmen bir çok kişi halası dayısı abisi teyzesi mahelledeki bakkalcı v.s nttnow uygulması kurdu hatta telefonu olmayan insanlar etrafındaki taıdıklarını yaptılar madem böyle bişi yapılacaktı bunu baştan yapsaydınızda 10 binlerce insanı madur etmeseydiniz.. en azından 1 nttnow uygulaması ile 2 char izin verilsin.. bunun zararını hem player ceker hemde nttgame şirketi çeker gelirsiniz %80 düşer bunu göz önünde bulundurunuzz

Junior Member
    Şimdi ben türkiyeden değilim ve programınız sıkıntı çıkardı diye , oradaki bir tanıdığıma yaptırdım bu programı.Tam olarak düzelttikten sonra 1 kere değişim hakkı sunun bari.Zaten sizin yüzünüzden günlerce geç başladık bide bunu çıkardınız başımıza tamam eyvallah multiler için iyi ama bizim gibileri de düşünmeniz lazım değil mi?

Junior Member
    1 ntt now uygulaması ile 2 çara izin verilmesi taraftarıyım ve ayrıyetten telefon degiştirme gelmeden böyle birşey gelmesi söz konusu bile olmaması lazım zırt pırt annemizi babamızı rahatsız mı edelim

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fsdfdsf45 View Post
    özellike server acılmdan önceki canlı yayını bida izledim burda özellikle dendiki opt kod isteden oyuna giriş yapılcak dediler 1 defa nttnow uygulaması kurmanız yeterli dileyen isteyen otp kurabilir zorumlu deyil dediler buna ragmen bir çok kişi halası dayısı abisi teyzesi mahelledeki bakkalcı v.s nttnow uygulması kurdu hatta telefonu olmayan insanlar etrafındaki taıdıklarını yaptılar madem böyle bişi yapılacaktı bunu baştan yapsaydınızda 10 binlerce insanı madur etmeseydiniz.. en azından 1 nttnow uygulaması ile 2 char izin verilsin.. bunun zararını hem player ceker hemde nttgame şirketi çeker gelirsiniz %80 düşer bunu göz önünde bulundurunuzz
    Yanlışın var, yayında ileride bu uygulamanın oyuna entegre olabileceğini ve kendinize ait olmayan numaraları kullanmanızı tavsiye etmediklerini söylediler. Hiç dinlememişsiniz.
    [COLOR="#990000"][FONT=Comic Sans MS]Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.[/FONT][/COLOR]