Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Ban Politikası Hakkında

Merhaba
    Birşey sormak istiyorum.
    Ban politikasında macro ile ilgili böyle bir açıklama var.

Oyuncu klavye ve farelerine ait yazılımları bilgisayarınıza kurabilir, kullanabilirsiniz fakat bu yazılımları Knight Online oyununda kullanmanız hesabınızın ceza almasına sebep olacaktır.
    Örnek; Sadece tek bir beceriyi tuşa atamak ve manuel olarak bu beceriyi kullanmanız, ceza almanıza sebebiyet vermemektedir.Tuş atamasını makroya çevirip, otomatik olarak kullanımı, ceza almanıza sebep olacaktır.

Örnekte; Sadece tek bir beceriyi tuşa atamak ve manuel olarak bu beceriyi kullanmanız, ceza almanıza sebebiyet vermemektedir.
    demektedir.
    Ben potları Mouse a ayarlayıp manuel bassam sıkıntı olur mu?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Örneğin parmaklarınız 9 ya da 0 tuşlarına uzanmıyor. Wolf becerisi 0 tuşunda olsun. Bunu mouse'a tek tuş olarak tanımlayabilirsiniz. Yani bir kere basmanızla 0 tuşuna bir kere basması gerekmektedir.

Bu tür eylemlerin bir döngü hâlinde (z1z1z1z1, 3333333) şekilinde yapılması yasaktır. Tespiti hâlinde cezai işlem uygulanır.

Junior Member
    Peki. Minor'u 0 a koysam sağ tıkımı 0 a ayarlasam her basmada minor atar normalde 2 sağ click 1 minor. Bu şekilde 1 sağ cilick 1 minor. Bu sıkıntı cıkarırmı.
    Ama oto olmayacak yine ben basıcam.