Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Haksız Ban Ve Hapis Cezası

Hesabıma haksız yere 7 gün rahatsız etmekten dolayın ban cezası verildi , hadi bu neyse süreyi bekledim, sonra oyuna girdim karakterim hapse atılmış, incelemeden kanıt olmadan bunlar nasıl yapılıyor acaba ? Hesba 3200 cash çekip dc premium alıp standart genie ile slotlara bırakılmıştır.
    Destek sisteminden Ticket atıyorum 8 gündür cevaplanmıyor bile. Neredeyse premium bitti hala hiçbir geri dönüş yok. Bu Nasıl bir rezilliktir ya.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilemediği için biletinize gelecek olan cevabı beklemelisiniz.Destek Sistemindeki aşırı yoğunluktan dolayı süreç biraz uzayabilmektedir.

Bunlarin alayi hikaye alayi soyguncu canli yayinlarindanda yaziyorum be ndavami actim sİzde acin bende ban yemisim kufurden evet genede ederİm neden benim yasim 50 adam kizima kufuredİyor cekmedİm fotosunu oda benim kufuremu cekmis yazik 2bİntl İtemelrİm 4bİn tl ugrastigim exp e nakitim cikti he bİzde actik dava kufure ban olmamali hadİ oldu ne olursa olsun İtemelr gerİey verilir onada actim ayri dava olmadi canli yayindada soledİm bunlara. Cok dava acilmsitir bole yazma İle ugrasamazsiniz acin davalarinizi Şİmdİ benim İtemlerİm nolacak nasil gerİ donusu olacak nerden bİlem ban plitakasi altinda soymadiklarini ondan sİzİ kanallarinizida kapatacam namusum uzerİne and İÇİyorum oyununuzuda 2015de kapamistim olene dekte ugrasacam bunu bole bİlİn kufurde eddİm genede ederİm sİz nasil soyuyorsunzu gİzlİ bİzde sİzİ hukukta soyduk hayatimda calismadim hatat ornek verem cebİnİzİ soyuyoruz bun uasla unutmayin yasal soyma hadİ eyvallah kufure ban olmaz hadİ oldu adama İtemlerİ İade edİlİr parasida İt sen kimsinde kafana gore ban atiyorsun hadİ addin nerden bİlem soyma amaci gutmedİgİni pravakator adamlarini sag sola salipta kiskirtipta İtemli adamalri ban atipta İtemlerİ kaydirmadigini bİz zate nsİzİ soyduk ta 20sene once hukukda hadİ odeme bakem vergi su parasi bak ne yapiyorum bne her odedİgİn para hopp bana gelİyor hadİ eyvalllah ben griplere uzulurum yazik ama soz veriyorum esİmde bende ozel avklarla sİzle olene dek ugrasaaz he turkiyeyi kapatacaz bu oyunu cok seven madem gİtsİn korede oynasin bunu asla unutmayin İmzalarida toplamaya basladim