Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    GM lerin yöneticilerin yönettiği oyunun hikayesi hakkında bir bilgisi olduğunu düşünmüyorum. Onlara göre bence bu olağan n

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Bozacıyı şiracıya şikayet ediyorsunuz.

Senior Member
    bu clanlar manesi bitirdi cidden kötü bi durumla karşı karşıyayız mutlaka geç kalınmadan bişey yapılması şart

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    Geçmişte herşey kötüydü diyorusnuz geçmişten daha fazla sunucu açtınız euko öldü steam ölmekten beter. Geldiğinizden beri server aç eskiyi birleştir yaparak nereye varmak istiyorsunuz? Midgardın üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen kaç tane server açtığınızın farkında mısınız acaba? hoş 2015 yılı sonunda açılan midgardı da 2011 yılı başlangıçlı serverlarla birleştirdiniz için ben artık yorum yapmak istemiyorum bu konuda.. Steam loading geliyor yani uskoya muhabbet aynı hep.. Aksini iddia eden var mı? Uzun vadede bu açılanlarda birleşip yeni sunucu gelecek devran dönecek..
    BU clanlar kim hocam baş harflerini yazda şunları bi keselim.

Banned
    Aksini iddia etmek çok zor bir account trade açmak için 5$, oyunda pazar yapabilmek için 10$ ödüyor. Ben işletmeci olsam engellemem.
    Dediğin doğru ama oyuncular bunu bilerek alıyor kafalarına silah dayamıyorlar sonuçta şirket ama bunları oyuncular aldıkları yapabiliyorlar oyuncular öyle bir oyun istiyor demekki. Misal ben takip ediyorum yeni serverda başlayabilirdim belki ama içerik olarak bu tür olaylardan dolayı bırakmış biriyim mss ileride bifrost krowaz utc gelecek pkcısı bile farmer olan skilleri bile yüzlerce TL farm online, işgalci online olmaktan çıkmasını bekliyorum.

Alman futbol takımı ismi olan clan

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _Perfect_Lord_ View Post
    BU clanlar kim hocam baş harflerini yazda şunları bi keselim.
    sen onları kesemezsin çünkü onlar sadece para slotları ve boss taşında görünür ayrıca karus ve human partileri olması sebebiyle sen pk atarken onlar asıl hedefi olan droba ulaşmak için çoktan ona göre hareket ederler. yani sen humansın boss kesmeye gidiyorsun humanlara ks mi attın karuslar gelip seni keser humandaki arkadaşlarını kesmez drop yine aynı keseye düşer! alenen bunu midgarddan beri yapıyorlar süper lüks oyunu şahlandıran yönetim seyrediyor.

sen onları kesemezsin çünkü onlar sadece para slotları ve boss taşında görünür ayrıca karus ve human partileri olması sebebiyle sen pk atarken onlar asıl hedefi olan droba ulaşmak için çoktan ona göre hareket ederler. yani sen humansın boss kesmeye gidiyorsun humanlara ks mi attın karuslar gelip seni keser humandaki arkadaşlarını kesmez drop yine aynı keseye düşer! alenen bunu midgarddan beri yapıyorlar süper lüks oyunu şahlandıran yönetim seyrediyor.
    O clana karşı ayaklanamıyor musunuz? Koskoca sw 1 clanın orayı sömürmesinimi izliyor?

Bu durumun Gm ler tarafından da bizzat tespit edilip gerekli işlemin yapılmasını tüm oyuncular temenni ediyor.Sonuçta Gm ekibi robot değil insan.Böyle huzursuzluk sebebi olan parazit yaşam formlarından arınmamız dileğiyle.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    **** ve *** clanları birbirne dalmıyor isimini yazarsam ban yerim veya konu kapanır diye çekiniyorum. Server : Altar siz malum ekibi biliyorsunuz. Her konuda beyin fırtınası yapan ve ortalığı kasıp kavuran Scorpi_Lion lütfen söyler misin " Cz'de karşı ırkla ortak hareket etmek " ban sebebi midir? Bir karakterin ip kayıtlarına bakarak "item ve gb" sattığı neden tespit edilmiyor?

Teşekkürler konu mesajını düzenleyip konuyu kilitleyen mod arkadaşa
    Quote Originally Posted by Ring0fFelankor View Post
    O clana karşı ayaklanamıyor musunuz? Koskoca sw 1 clanın orayı sömürmesinimi izliyor?
    Ben bu oyunu nasıl oynadığınızı cidden merak ediyorum. Delos'ta yapamıyoruz, Cz'de yapamıyoruz, farm yapamıyoruz, savaşta hiç yokuz cidden ne amaçla oynuyorsunuz bu oyunu bak üstte bir yorum var eğer bir klan koskoca oyuna hükmediyor ve siz hiçbir şey yapamıyorsanız ve böyle bir konu açıyorsanız bu ciddi anlamda çok büyük bir acizliktir. Gm takımından ne bekliyorsunuz? Oyun kuralları ihlali yoksa kimse ceza almaz, bu klan herkesi eziyorsa birleşip klan kuracaksınız ve siz söz sahibi olacaksınız. Oyuna solo girip bu tür konu açıyorsanız zaten cevap vermeye bile gerek yok. Bu rekabet oyunudur, bir taraf sürekli kaybedecektir siz oradaysanız çözümü forumda değil oyunda arayacaksınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.