Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Czde karşı ırka dalmıyor

**** ve *** clanları birbirne dalmıyor isimini yazarsam ban yerim veya konu kapanır diye çekiniyorum. Server : Altar siz malum ekibi biliyorsunuz. Her konuda beyin fırtınası yapan ve ortalığı kasıp kavuran Scorpi_Lion lütfen söyler misin " Cz'de karşı ırkla ortak hareket etmek " ban sebebi midir? Bir karakterin ip kayıtlarına bakarak "item ve gb" sattığı neden tespit edilmiyor?

Teşekkürler konu mesajını düzenleyip konuyu kilitleyen mod arkadaşa

Bu bahsi geçen clanlar yüzünden manes serveri tamamen bitti ve hiçbir zamanda pk ortamı oluşmadı.İlgili Gm arkadaşların hali hazırda bu durumları bizler gibi bir oyuncu gözüyle görüp anladıklarını düşünüyorum.Çünkü bir oyuncu için bu durum çok can sıkıcı olmakta.Bu güzel serverlara sahip çıkma adına bunun önüne geçilmesini istiyoruz.

Banned
    Oyun sistemi malesef mafyalaşmaya çok müsait csw tut,pazar, genie slotlarından, cz farm kadar her yerdeler.

Bunları engellemek için yapılması gereken şey farm bitirmek tamamen görev etkinlik üzerine karakter dizme getirilmeli ama hayal.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadşlar ben 2 kişi bowla gidiyorum boss taşı için karşı ırkla anlaşsam dengeler değişiyor bu k4nsızlar 3-4 party bowla çöküyor durumu siz düşünün. Her fırsatta biz oyuna çağ atlattık diyen Nttgame, mütahitleri zengin eden hükümetten ne farkın var ki senin?

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Oyun sistemi malesef mafyalaşmaya çok müsait csw tut,pazar, genie slotlarından, cz farm kadar her yerdeler.

Bunları engellemek için yapılması gereken şey farm bitirmek tamamen görev etkinlik üzerine karakter dizme getirilmeli ama hayal.
    Bana kalırsa Gm arkadaşlar bu tarz durumlarda bizzat olayları normal oyuncu gibi gezerek incelemeli ve kurallar kısmında bir cezai yaptırım olmasa dahi, oyun huzurunu bozma adına yapılan her hamlede inisiyatif alarak süresiz uzaklaştırma cezası vermelidir.Sonuçta bu insanlar bu cezaları alınca bir daha böyle bir duruma kalkışacaklarını zannetmiyorum çünkü bu oyun zor bir mmorpg.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post

Aksini iddia etmek çok zor bir account trade açmak için 5$, oyunda pazar yapabilmek için 10$ ödüyor. Ben işletmeci olsam engellemem.

Senior Member DaddyIsHome's Avatar
    Nickname
    DaddyIsHome
    Class
    Rogue
    Clan
    Vengeance
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    Knight Online destekle ayakta kalan bir oyun hocam. GB ve Item satışı hep oldu ve hep olacak, bunu ne tespit etmesi zor ne de işlem yapması.
    Tek yol DEVRİM

O ekipler destekleniyor.Daha gecen yayinlara kadar gm ekibinin ovdugu clanlar her yeri aglattilar simdi altari aglatiyorlar ama alkislaniyor yonetim tarafindan.Yazik cidden

Manesi bu kan emiciler yüzünden bırakmıştık. Altarda tekrar karşımıza çıktılar. Robotlaşmış oyundan ev geçindiren kredi ödüyen insanlarla yaptırım yapılmazsa tekrar ara vericez sanırım.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Geçmişte herşey kötüydü diyorusnuz geçmişten daha fazla sunucu açtınız euko öldü steam ölmekten beter. Geldiğinizden beri server aç eskiyi birleştir yaparak nereye varmak istiyorsunuz? Midgardın üzerinden 3 yıl geçmesine rağmen kaç tane server açtığınızın farkında mısınız acaba? hoş 2015 yılı sonunda açılan midgardı da 2011 yılı başlangıçlı serverlarla birleştirdiniz için ben artık yorum yapmak istemiyorum bu konuda.. Steam loading geliyor yani uskoya muhabbet aynı hep.. Aksini iddia eden var mı? Uzun vadede bu açılanlarda birleşip yeni sunucu gelecek devran dönecek..