Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

BorussiaDortmunD Altar' da

Konuyu CR bölümüne açmalısınız.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 01-28-2019 at 03:09 AM.

Senior Member
    Nickname
    KiTLERiM
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Yani anladığım bunlar aynı ekip bi kısmı human bi kısmı karuslar gelen giden bosslara çöküyorlar.
    Rakip oyuncuları da karşı ırktaki ekipleri kesip towna yolluyor heralde.

Anladığım şey ise bu olay yasaktı diye biliyorum. Yani pvp alanlarında karşı ırkların "gerekli bile olsa" ortak hareket etmeleri yasaktı diye biliyorum. Yetkili arkadaşlar daha iyisini bilir aydınlatır bizi.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    malesef istediğin kadar kanıt sun NTTGame ye göre bunlar oyun kuralları içerisindeymiş yani başkalarının oyun hakkını gasp etmek legalmiş iyi günler..

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NorthShield
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    okçuların % 100 ü makrocu şuanda vs de kesmek imkansız DMG leri yüksek 2 okcunun uzaktan kesemeyeceği adam yok okcu görürsek town atıyoruz 15 yıllık asas olarak bende cok dile getirdim fakat birşey yapılmıyor sadece gördüğüm kadarıyla Genie harici makro kuranlar illegal program kullananlar ban yiyor altarın human AOC sinde 2 bp var 24 saat oradalar ölüp towndan cıkıp slota gidip tekrar ölüyorlar karuslara kimsenin günahını almak istemem ama illegallik almış basını gidiyor

Junior Member
    Gereken yapılacaktır diye umuyoruz

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Scorp lion??

Senior Member
    Bu adamların oynadığı server'da oynanmaz. Oyuncuların zevkini mahvediyorlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by classwomen View Post
    Bu adamların oynadığı server'da oynanmaz. Oyuncuların zevkini mahvediyorlar.
    Tam tersi oynanıp bunlara karşı ayakta durulmalı

Senior Member
    valla her kelimesini okudum sirustayım bnde para kasıyorum ama bu kadarına pes altar istediği kadar ayağa kalksın bunlara birşey olmaz hocam güçlüler iyide oynuyolar yalan degil ama yaptıkları ban sebebi olmalı 2ırt birbirini kollarmı bu oyunda saçmalğıa bak ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by bsrdmrc View Post
    valla her kelimesini okudum sirustayım bnde para kasıyorum ama bu kadarına pes altar istediği kadar ayağa kalksın bunlara birşey olmaz hocam güçlüler iyide oynuyolar yalan degil ama yaptıkları ban sebebi olmalı 2ırt birbirini kollarmı bu oyunda saçmalğıa bak ?
    Önemli olan güç ve iyi oynamaktan fazlası bence. Altar'da çok sayıda güçlü ve sağlam playerlara sahip clanlar mevcut hep birlikte güzel bir ittifak ile ALTAR serverini farm serveri olmaktan kurtaracağız