Results 1 to 4 of 4

Thread: acil yardım

Exclamation acil yardım

Bileti gör: #HFX-988-78535 bu gönderdiğim ticket no
    KONU ise telefonuma ntt now uygulamasını yükledim kayıt için siteyede girdim Re-Login TEKRAR SİTEYE GİRİŞ YAPTIĞIMDA YİNE AYNI ŞEY OLUYOR VE BU SEFER Data not found HATASI ALIYORUM bu durumu düzeltmenin daha kolay bir yolu yokmu acaba telefon no da değiştirdim eski kullandığım telefon no şuan olmadığı için premium da aldım 5 n point ile no da değiştirdim ntt de yüklü

Cevap alabilirmiyimmm

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

En son postunuz forum kurallarına uygun olmadığı için kaldırıldı. Lütfen forum kurallarına uygun yorum yapınız. Bu şekilde davranmanız forum hesabınızın ceza almasına neden olur.

Daha önceden kayıt işlemi yapıldıysa telefon numarası değişikliği ile bu problem çözülemez. Tek hesap, tek sim kart, tek uygulama eşleşmesi yapılıyor.

Telefondan NTTNow silinirse şimdilik bu duruma da bir şey yapılamıyor. Bir gelişme olursa forum üzerinden bilgi verilir. Forumu takipte kalınız.

forum kurallarınızda acaba diyorum premium alındığı halde oyuna girilememe içinde bir kural mevcutmu çünkü sizin güzel hatrınız için ekstra bir telefon ve ekstra bir sim kart alma durumumuz yok kullanmayacağımız bir şeyi almamız saçma dimi sizcede
    cep telefonunuzu doğrulayın dediniz eyvallah yaptık
    program yükle premium al otp üstünde ntt now uygulaması çıkarttınız tamam ticari bir çalışma anlıyorum her ticaret yapan insan gibi daha fazla kazanma içgüdünüz ile bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuzda bizi neden madur ediyorsunuz
    bütün konulara baktım hepsine laf dolandırıp iki cümle yazıyosunuz birinin dahi çözüme kavuşturulabildiğini göremedim
    ben ticket attım burayada konu açtımki sorunum düzeltilebilsin diye
    sizin bu yazdığınızı oyuna girip veya şu forumdan hatta yoldan geçenede sorduğumuzda aynı şeyler söyleyebiliyor
    siz oyun yönetimi olduğunuza göre daha farklı bir açıdan yaklaşıp soruna çözüm bulmanız yada yardımcı olabilmeniz gerekmezmi