Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Peki ben bu durumda bu adami bulup öldürsem katli vacip midir?

MASTODON 3 SLOT SLOTLARDAN BİRİNE SADECE ve SADECE DENEME AMAÇLI GİRDİM GİRER GİRMEZ GM BENİM EN YAKIN ARKADAŞIM V.S V.S ŞEYLER DİYOR ARKADAŞ OLUNCA GM'ler AYRICALIK TANIYOR MU? BİZDE BİR TANE EDİNELİM O HALDE NEYSE NE UZATMAYACAĞIM BU kararktersize DERHAL GEREĞİNİN YAPILMASINI RİCA EDİYORUM DERHAL. ırka şahsa dine manevi herşeyin içinden geçti şimdide banlamayın. Cheat reports'a gönderdim sadece gordionda ki arkadaşların şu güzel manzarayı görmesini istiyorum.. Siz banlamıyorsunuz ya hani bari sw de gereken değeri göstersin Türk ve İmanlı arkadaşlar var ise tabii ki.
    Last edited by Death_Stroke; 01-30-2019 at 07:39 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Cheat Reports'a bildirim yaptıysanız konunuzu takip edebilirsiniz.

Junior Member
    demişsiniz ki konuşmayı eksiksiz yollayın. sizce burnum b*klu olsa ben bunu ikinici defa cr ye paylaşırmıydım? adam Allah'a kadar küfürü etmiş sizce bu adama aynısını yapsam oda reportlamazmıydı mantıken, desenize herkesi banlayamıyoruz userler arasında ayrım yapıyoruz neden ilginç ilginç cevap veriyorsunuz. her ne olursa olsun manevi değerlerimize saldırmış varsa onunda belgelediği suçlu olduğum durum banada ban atın. benim banlanmaktan korkum yok. ettiği küfürleri yediremiyorum ama aynı şekilde ben etmiş olsaydım inanıyorum ki dakika beklemez banlardınızda o kadar kişiliksiz biri değilim sizde böyle şeyleri görmezden geliyorsunuz. konuçmayı ekçikçic atın diyorsunuz tebrik ederim sizi eksiği fazlasıda yok. Küfür belgeli olarak orda size 100 tane ksc alıp uplayamadığım için özür dilerim önünüzde duruyor halbuki herşey orda edilmiş küfür sadece bana edilmedi Türk Halkına ve Müslümanların alayına edildi. Gönül rahatlığıyla uyuyabilirisiniz. Ben sessiz kalmadım yetkisi olupta sessiz kalanlar düşünsün. Benden çıktı hadi eyv..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR bölümünde işlemler kesin kanıtlarla yapılıyor. Konuşmalarınız eksikse işlem yapılması mümkün değildir ve bu herkes için geçerlidir.

Junior Member
    HİÇ BİR OLAY BU TARZ KÜFÜR ETMESİNE SEBEP OLAMAZ..SONUÇ OLARAK KÜFÜR EDİLMİŞ Mİ? BU TİP ŞEYLER BAN SEBEBİ DEĞİLSE HERKES KÜFÜR ETSİN.. NEYSE NE ben diyeceğimi dedim üst kısımda sonlara doğru yinede siz blrsnz..