Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

1 kere öldüm bdwden attı

ya bu bdwden atma sorunu sizce de artık bir "sorun" kategorisinde değil mi? ne zaman üdahale edilecek buna?

inanılmaz güzel bi bdw denk geldi müthiş keyifli pk dönüyordu ortada. priler healliyordu en az 5 dakika sırf savaştık kimse ölmedi. 5 dakika sonunda 1 kere öldüm. sadece 1 kere öldüm. OK yazısına tıkladığımda bdwden attı

ya bu bdwden neden atıyor? parti full. üstünlük kuran yok. townda beklemiyoruz. afk değiliz. yatalak da olmuyoruz. ne güzel savaşıyorduk abi. ikinci şans bile vermedi bana aşağı inmeme vakit bile kalmadı. rezalet bi durum. 1 kere öldüm çat diye attı.

ne yapınca atıyor bdwden? söyleyin de yapmayalım abi!

Senior Member
    kesinlikle bence de çok saçma ve rezil bir durum. oyundaki en zevkli etkinlik bdwdir ama senelerdir bir çözüm getirilmedi..

Senior Member
    kanka bu sorun bence bug değil. bir bdw nin 30dk sürmesini engellemek. Çürük elmaları ayıklıyor sistem. Diğerlerine göre daha az faydası olan kişileri ölünce ayıklıyor

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    kanka bu sorun bence bug değil. bir bdw nin 30dk sürmesini engellemek. Çürük elmaları ayıklıyor sistem. Diğerlerine göre daha az faydası olan kişileri ölünce ayıklıyor
    Hiç ilgisi yok. Alınan tüm sayıları bizzat ve art arda alıp ölmememe rağmen atıldığım da oldu.

Yıllardır giriyorum BDW'ye, her türlü koşulları tecrübe etme imkanım olduğu için net şekilde söylüyorum BDW'nin atma sisteminde hiçbir tutarlılık yok. En sevdiğim etkinliğin bu halde olması çok üzücü. Bunu düzeltmek ve +80'ini getirmek yerine saçma sapan işlerle uğraşılması da hayal kırıklığı.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Karşı taraf altarı her aldığında, sizden random 1 kişi atılır. Ve yine kill alamazsanız atack yapmazsanız sabit durursanız otomatik yine 1 kişi atılır. Saygılar.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    Ne çürük elması dostum. Ne güzel pk dönüyordu diyorum herkes gayet iyiydi. İlk ölüşümde attı beni. Böyle bir ayıklama sistemi olamaz. Sonuçta rekabete ve puana dayalı bir etkinlik. Son ana kadar çevirme şansı var. Ve asıl heyecanı da orada zaten.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pervas1z View Post
    Karşı taraf altarı her aldığında, sizden random 1 kişi atılır. Ve yine kill alamazsanız atack yapmazsanız sabit durursanız otomatik yine 1 kişi atılır. Saygılar.
    Son ana kadar mücadeleye açık olan, her an gidişatın değişebileceği bir etkinlik bdw. Neden atıyormuş karşı taraf altar alınca? Neden mücadele şansı tanınmıyor geride olan tarafa da kazananın daha da öne geçmesi sağlanıyor? Biraz saçma değil mi?

Senior Member RobCaggiano's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Partiye hiçbir katkı verilmezse atıyor. Sürekli bdw giriyorum durduk yere attığını görmedim hiç.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Pervas1z View Post
    Bazen öyle oluyor ama her zaman geçerli değil bu altar alınca karşıdan birini atması. iki taraf da sürekli altara oynayan, arada skorlar da olan ama 7v7 yani sadece 1'er kişinin atıldığı BDW'de oluyor.

Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Partiye hiçbir katkı verilmezse atıyor. Sürekli bdw giriyorum durduk yere attığını görmedim hiç.
    Townda AFK adam atılmazken priestin, sayı almış, yerinde durmamış ve ölmemiş adamların atıldığı oluyor.

Arkadaşlar emin olunmayan bilgilerle net konuşmak yöneticileri yanıltır. Onlar bu yorumlara bakarak aslında BDW'nin bir tutarlı sistemi olduğunu ama sadece bazılarının çözemediğini sanar. Lütfen cümlelerde net ifadeler yerine "bence", "benim gördüğüm", "benim başıma" gibi kelimeler kullanalım ki şu sorunun farkına varılıp adım atılsın.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RobCaggiano View Post
    Öyle olduğunu düşünmüyorum. Çünkü atıldığım bdwlerin hiçbirinde "hiçbir katkı" diye bir şey söz konusu değil. Ben her girdiğim BDWde elimden geldiğince savaşmaya katkı sağlamaya çalışıyorum. Böyle bakarsak benim hiç atılmamam gerekir.