Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 120 of 120
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhaba Arkadaşlar.

Android kullanıcılarında yaşanan bağlanma problemini çözmek için uygulamamızı güncellememiz gerekti. Uygulamada bulunan güvenlik adımlarını güncellemek ve sorunu çözmek için yeni bir kurulum dosyası oluşturuldu ve güncelleme alınabilmesi için Google Play Store'a yüklendi.

Uygulamanın store tarafından onaylanması ve yeni versiyonun indirilmesi zaman alacaktır.

Onay sürecini beklemeden APK dosyasını indirmek için aşağıdaki indirme linkini kullanabilirsiniz;
    NTTNow - APK V1.5.1

Uygulamayı APK olarak indirdiğinizde yükleme için ek izin vermeniz gerekecektir.

Uygulama yükleme esnasında sorun yaşayan olursa buraya yorum yazabilir.

Anlayışınız için teşekkürler.
    Merhaba Ben Hala sorun Yaşıorum şmd başka telefona taktım denedim bu sefer hata vermeye başladı numaramıda kabul etmyo yardım edersenz sevinirim

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Hea_xCk4NJas View Post
    Merhaba Ben Hala sorun Yaşıorum şmd başka telefona taktım denedim bu sefer hata vermeye başladı numaramıda kabul etmyo yardım edersenz sevinirim
    Merhaba,

Durumun incelenmesi adına lütfen destek ekibine bilet gönderiniz.

şuanda uygulama andoidin son sürümlerinde sorunlu çalışmıyor numara girdiğin an direk atıyor !!!!! verilmesi gereken izin vs nedir bilgilendirirmisiniz

Problem devam ediyor

ios için hata devam ediyor json hatasi veriyor kayit olamiyoruz uygulamaya zorlayarak
    denesek de bu sefer sms gelmiyor !!!!!!!neden kimse bizimle ilgilenmiyor 1 haftadir düzelmesini bekliyorum ayiptir ya söylenecek söz cok ama ne diyelimki

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Yarın NTTnow ile ilgili açıklama yapılacağı belirtildi.

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Yarın NTTnow ile ilgili açıklama yapılacağı belirtildi.
    hocam saat kaçta ? çok kötü durumdayız vallahi deliricez. knightı sizde bilirsiniz 1 defa heves edildi mi bitti

Member
    Nickname
    MaRqueS
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Arkadaş Huawei telefon aldık ne Google play nede ios kabul ediyor canavar gibi telefon nttnow uygulamasını açmıyo ben nasıl kayıt olucam anlamadım Allah belasını versin bu Huawei markasının.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by potansiyeLmanyaK View Post
    Arkadaş Huawei telefon aldık ne Google play nede ios kabul ediyor canavar gibi telefon nttnow uygulamasını açmıyo ben nasıl kayıt olucam anlamadım
    Merhaba,

Altar, Vega ve Sirius sunucularına giriş yapabilmek için NTTNow aktivasyon zorunluluğu kaldırıldı ve hesap güvenliğinizi arttırmak adına ICS/OTP aktivasyon zorunluluğu getirildi.

Aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim.

Yeni Sunucularda NTTNow Yerine ICSOTP Şartı Geldi

İyi forumlar.