Results 1 to 5 of 5

Thread: Hesabım Hk

Junior Member

Angry Hesabım Hk

Bu güvenligin bir açıgımıdır nedır bakın cogu kiş ihaksiz yere hapise giriyor nedensiz bir şekilde bılgısayarım yenı formatlı olmasına ragmen ( 25 inde attım 26 sınde yanı 8 saat ardından )sadece bilgisayarda knight online ve ekran kartı yuklu olmasına ragmen ben görev yaparken yenı char kasarken durduk yere dc yedım giriş yaotıgımda ıse hapiste oldugumu gördum bu amlansızca olayı ticket olarak attım faket ben bu oyunu nbagımlısı olmasan 12 yıldır bu oyunu oynamasam hiç düşünmem durduk yere 1000 kc vermezdım yıneede gıttım 1000 kc cektım olay kc cekmekte degıl benım zamanımı çalmanız benım ıcın 1 saat bıle degerlı kngght ta gidipte tıcketın 3 gunde cevaplanmasını beklemem bu yapılan yanlısların admınlerın fark etmesını rica edıyorum bizim gibi haksiz bir sekılde hapse girmiş insanlar adına birazcik üstünde durmanızı talep edıyorum cunku sucsuz olduugumun %1000 eminim...

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine Knight Online > KO Ban / Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet gönderebilirsiniz.

Destek Ekibi

Kategori seçemiyorsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Ayrıca lütfen aşağıdaki konuya göz atın;

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 122

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Boşa kürek çekersin ceza almışsan sebebi vardır
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Junior Member
    Aynı problem benim ve kardeşimin başına geldi önce kardeşimin karakteri ex kasarken sebepsiz yere hapise atıldı . 1000 kc ödeyip karakteri çıkardık .
    Ama yine aynı şekilde bugunde pazar karakteri hapise atıldı . Kanıtları mevcuttur diceğinize neden bir mail ile hapise atılma sebeplerimizi biz sormadan bildirmiyorsunuz . Polis bile tutuklarken sebebini söyleyerek tutukluyor siz hapise gir sorarsan söylerim . 1000 kc suan 60tl civarı yazık günah . Suçlu olsak eyvallah Third party userlar czde boss keserken banlamıyor biz hapise giriyoruz . Kaldı ki hafta sonundayız . Pazartesi günü ticketları incelemeye başlıcaksınız . Bunun cevaplanma süresi biriken ticketlardan dolayı minimum 3-4 gün kaybedilen pre zamanı karşılanmıyıcak beklesek . Haklı çıkıcağımızda kesin değil . Hadi cash aldık çıktık haklı olsakta bu sefer bi şekilde haksız yerine koyucaksınız Gayet saçma bi denklem demi . 1-2-3 kişi değil en az 150 kişi sebepsiz hapise girdi . Bununla ilgili ayrı bir çalışma yapmanızı rica ediyorum . Haklı olduğumuz açık ve alınan sticklerin cashlerinin geri iadesini talep ediyorum !

Junior Member
    maradon pazar gezerken lag oldu dc yedim hesaba tekrar girdim hapis incelenip de hapis yedigimizi hic sanmıyorum ticket attık zaten oyun ici primium muş genie miş potmuş para dayanmıyor bunlara para harcayıp bide banlanma riskini alarak hilemi kullancam