Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Arrow Suçsuz yere hapise atıldığını / banlandığını iddia edenler hakkında..

forumda bir çok oyuncu suçsuz yere hapise atıldığını veyahut durduk yere banlandığını iddia ediyor .
    bu durum severek oynadığımız bu oyuna karşı uzak durmamıza sebeb oluyor.
    bizimde başımıza gelirmi diye, ne oyuna mesai harcayabiliyoruz nede TL ile pus itemi alabiliyoruz.
    ortada büyük bir güven problemi var . hapise atılarak 999 cash yüklemeye zorlanıldığını iddia ediyorlar.
    foruma mağdur olduğunu söyleyenler ya çok iyi rol yapiyor,
    yada gerçekden bu oyunculara zulm ediliyor.
    forumdaki yorumlari okudukdan sonra ben nasil oyuna para yatirayim neye güveneyim
    bu adamlarin yalanciliği ispat edilmeli ki kafamızda kuşku kalmasın
    parami çöpe atamam bende paramı korumak zorundayım zaten zor kazaniyorum...

benim gibi düşünenler lütfen düşüncelerini ifade etsin..

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by meh_BmPsjRCp View Post
    forumda bir çok oyuncu suçsuz yere hapise atıldığını veyahut durduk yere banlandığını iddia ediyor .
    bu durum severek oynadığımız bu oyuna karşı uzak durmamıza sebeb oluyor.
    bizimde başımıza gelirmi diye, ne oyuna mesai harcayabiliyoruz nede TL ile pus itemi alabiliyoruz.
    ortada büyük bir güven problemi var . hapise atılarak 999 cash yüklemeye zorlanıldığını iddia ediyorlar.
    foruma mağdur olduğunu söyleyenler ya çok iyi rol yapiyor,
    yada gerçekden bu oyunculara zulm ediliyor.
    forumdaki yorumlari okudukdan sonra ben nasil oyuna para yatirayim neye güveneyim
    bu adamlarin yalanciliği ispat edilmeli ki kafamızda kuşku kalmasın
    parami çöpe atamam bende paramı korumak zorundayım zaten zor kazaniyorum...

benim gibi düşünenler lütfen düşüncelerini ifade etsin..
    Merak etme oyunda kimse haksız yere ban yemiyor, o haksız yere ban yediğini iddia edenlere görevli arkadaşlar o şahsın bilgisayarında hangi klasörde hangi program olduğunu neden dolayı ban yediğini herkesin içinde ifşa etmek zorunda kaldıklarında bir güzel sessizliğe gömülüyorlar. Düşündüğünüz kadar basit değil o iş , teknoloji ve bilgi çağında yaşıyoruz ve artık yazdığımız algoritmalar bize her türlü veriyi sunabiliyor. Bunun doğrultusunda Gm arkadaşlarda yazılımcı arkadaşların yazdığı bu algoritmaları kullanarak tam olarak nerede ne var çok net bir şekilde görebiliyor ve nokta atış cezalandırmalar yapabiliyorlar. Yani hiç merak etme haksız yere ban yemezsin. Aresin tek server olduğu günden beri oynarım , dupe itemleri de gördüm , cayır cayır kosp kuranları da. Hatta 8'li kosp kuranları bile gördüm, yetmedi tren partileri de gördüm ama 14 senedir hiç ban yemedim. Hatta küfür gibi sebeplerden dolayı bile tek bir gün ceza almışlığım , hapse bile düşmüşlüğüm yok , oranın nasıl bir yer olduğunu görmüşlüğüm bile yok. Eğer oyunu kuralları ihlal etmeden oynuyorsan hiç korkun olmasın rahat rahat oyna, sadece senin hakkına , emeğine göz dikecek sahtekarlara dikkat et, soygunculara karşı gözü açık ol. İyi oyunlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınız hakkında ayrıntılı bilgi almak veya itirazlarınız için destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gereklidir.

Eğer kategori seçemiyorsanız kategori seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

Destek Sistemi

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 122 üzerinden bilgilendirme yapıldı.