Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Eski hesap mail ve nickname kısmı yok. Ticketlere 3 gündür cevap yok.

Merhaba,

Eski hesabımla oyuna gireceğim fakat şöyle bir durumla karşılaşıyorum. Hesabın mail adresi yok gözüküyor. Mailde atayamıyorum. Ticket attım 3 gün geçti cevap gelmedi araya haftasonu girdi oysaki 3 gün içinde cevap verilecekti. Ticket atın ticketi bekleyin demesin kimse çözüm üretin rica ediyorum. Mağdur etmeyin insanları.

[IMG][/IMG]

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Müşteri hizmetleri yoğun bir dönemden geçmektedir. Bu nedenle normalden daha geç yanıt gelebilir. Bekleme sürecinde sabırla gelecek olan yanıtı bekleyin. Biletinize cevap eklemeyin ya da yeni bilet göndermeyin. Aksi taktirde sıranızı sona taşımış olur, gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Not: Forum üzerinden konu açmanız süreci hızlandırmıyor.

Junior Member
    Bu saatten sonra zaten yardım edilmesine gerek yok haftsonu boş boş oturacak halim yok. Bu bahane olamaz amatör bir firma değilsiniz kaçıncı server açılışı bu. Zaten geç kalmışız anlayışlı olmamızı bekliyorsunuz. Yardım etmediğiniz için teşekkürler dileriz. İyi çalışmamalar.

Junior Member
    Şimdi R simgeli bi hesabımı daha buldum Gordionda 2 lvl çar hapse atılmış. Nasıl bir sisteminiz var belli değil 2 lvl çar hapis nedir ya daha skili açık degil macro mu acmıs k0xp mu acmıs ne yapmış. Sonra ticket atmakla uğraş 2 haftada çözülür artık sorun.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Size daha önceki konularınızda bilgi verildi. Elimizden geleni yaparak ne yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Yönlendirmelerde bulunuyoruz. Biraz empati kurmakta yarar var. Yeni sunucular açıldı, beraberinde bir takım sorunlar meydana geldi. Destek biletlerine geç yanıt gelebilir. Herkesi bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Lütfen forum kurallarına uyun ve spam konular açmayın.

Forum üzerinde hesap desteği sağlanamıyor. Hesapların incelenmesi müşteri hizmetlerine aittir.

İyi forumlar.

Tags for this Thread