Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Gereksiz Yere Ban

Hocam vallaha yalan söylemiycem şimdi mouse macro kullanıyordum akşam çarımdan çıktıkdan sonra hesabıma girdiğimde direk olarak süresiz banlanmıştım Dc premium bile vardı hesapta yeni çekmiştim zindana atılsa ben cash çekip çıkmaya rağzıyım lütfen hesabımı açın Zindana atın bari birdaha kullanmiyacagım akıllanmış oldum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Dürüst olduğunuz için teşekkürler. Ancak bunu o tarz yazılımları kullanmadan önce düşünmeliydiniz. "İlk kez kullandım zindan yerinde direkt banladım" diyenlere bir çok kez şahit olduk. Tüm kurallar Gm inisiyatifine göre değişmektedir.

Bir itirazınız varsa destek bileti gönderebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği alamazsınız.

Destek Bileti

Size önerim sisteme format atıp temiz bir sayfa açıp legal şekilde oynamanızdır.

İyi forumlar.

Junior Member
    Bir itirazım yokta Zindana atılma durumu olabilir mi hesabın bani direk açılarak ticket attım ama saat 6 yı geçtiği için cevap gelmiycek galiba dc pre de boşuna gidiyor
    ???

Junior Member
    Legal bir şekilde oynamaya başlıycam fakat bu hesap zindana atılsada çıkarıp devam etsem daha iyi 200 lira yatırdım tekrar o kadar yatırıcak param yok o yüzden söylüyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Konu hakkında gerekli yanıt verildi. Tekrar yazayım.

Forum üzerinden hesaplarla ilgili problemlerde yardım alamazsınız. Destek bileti üzerinden devam edin lütfen.

İyi forumlar.