Results 1 to 6 of 6
    Senior Member MrPersian1986's Avatar
    Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad

PersPolis Clanı Devir Edilecek

Merhaba arkadaşlar,

Oyuna ara verecek olmam sebebi ile PersPolis adlı clanımı satıyorum. Clan G3 olması sebebi ile clanı alacak olan arkadaşların 2 hafta içerisinde 144k NP toplayabilmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde karakterimi 14.günün sonunda clandan çıkaracağım için pelerin düşebilir. Bu konuda, 2 hafta içerisinde 144k toplayabilen arkadaşların alıcı olmasını istiyorum. Daha sonra evet bu şahıs clanı çaldı, paramı çaldı vs gibi sözler duymak istemiyorum.

Dolandırıcıların çok olduğu bu oyunda, benim de adımın bu şekilde anılmasını istemediğim için temiz bir niyetle açıklamamı yaptım. Clan 60m olarak bana mal oldu ve 70m olarak satacağım. İndirim payı istemeyin lütfen.

Ciddi alıcılar bana özel mesajdan ulaşırsa kendilerine yardımcı olmaya çalışacağım.

Not: NP'li karakterim 14.günün sonunda clandan çıkacak ve bu süre içerisinde halen clanı toplayamanlar olursa sorumluluk kabul etmiyorum.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MrPersian1986 View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Oyuna ara verecek olmam sebebi ile PersPolis adlı clanımı satıyorum. Clan G3 olması sebebi ile clanı alacak olan arkadaşların 2 hafta içerisinde 144k NP toplayabilmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde karakterimi 14.günün sonunda clandan çıkaracağım için pelerin düşebilir. Bu konuda, 2 hafta içerisinde 144k toplayabilen arkadaşların alıcı olmasını istiyorum. Daha sonra evet bu şahıs clanı çaldı, paramı çaldı vs gibi sözler duymak istemiyorum.

Dolandırıcıların çok olduğu bu oyunda, benim de adımın bu şekilde anılmasını istemediğim için temiz bir niyetle açıklamamı yaptım. Clan 60m olarak bana mal oldu ve 70m olarak satacağım. İndirim payı istemeyin lütfen.

Ciddi alıcılar bana özel mesajdan ulaşırsa kendilerine yardımcı olmaya çalışacağım.

Not: NP'li karakterim 14.günün sonunda clandan çıkacak ve bu süre içerisinde halen clanı toplayamanlar olursa sorumluluk kabul etmiyorum.
    " Clan Satmak Caizmidir " ? Sözü Geldi Aklıma Ahahahaha , Umarım Sorunsuz Şekilde Halledersin Başın Ağrımaz ^^

Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IClericQueen View Post
    " Clan Satmak Caizmidir " ? Sözü Geldi Aklıma Ahahahaha , Umarım Sorunsuz Şekilde Halledersin Başın Ağrımaz ^^
    Birisi ile arkadaş olduk kendisi teklif etti. Satın alınmıştır. Canım TL ile satmıyoruz ki oyunda pelerin ve sembol için para saydık. Patlatmaktan iyidir. Bu arada sen tüm konulara bakıyor musun? ben tek tek bakamıyorum onun için
    Last edited by MrPersian1986; 08-31-2013 at 08:47 AM.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Birisi ile arkadaş olduk kendisi teklif etti. Satın alınmıştır. Canım TL ile satmıyoruz ki oyunda pelerin ve sembol için o kadar para saydık. Patlatmaktan iyidir. Bu arada sen tüm konulara bakıyor musun? ben tek tek bakamıyorum onun için
    Hayırlı Olsun ^^ , Genelde iyi gözlemci , iyi yorumlayıcıyım ^^ Hele birde Cafeciysen sabahtan akşama kadar PC Başında ister istemez takip ediyorsun ^^

Nickname
    Elnaz
    Class
    Rogue
    Clan
    PersPolis
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Bak bu da iyimiş. Ben bazı konulara abone oldum. Orada olan bitenler hakkında bilgilendirme alıyorum. Bu şekilde benim için daha rahat oluyor.

Banned
    Server
    KO -> Gordion
    Infractions
    0/1 (15)
    Bak bu da iyimiş. Ben bazı konulara abone oldum. Orada olan bitenler hakkında bilgilendirme alıyorum. Bu şekilde benim için daha rahat oluyor.
    CSW , Bifrost , Birleşim , UTC ve NPT karakterler benim için ön planda o konulara daha çok ağırlık veriyorum ama Genel anlamda yardıma ihtiyacı olanlarıda , Bilgim dahilindeyse bilgilendirmek,insanlara yardımcı olmakbeni mutlu ediyor ^^ Uğraş buluyoruz işte kendimize Hem zaman geçiyor hem , insanların iyi düşüncelerine sahip oluyoruz