Results 1 to 10 of 10

Altar3 Seri - lobo lupus lycaon pendant

Belki mümkün ben bilemiyorum ama bu nasıl mümkün olabiliyor sadece öğrenmek istedim.

Hala adamlar çıkartıyor....

DEVAM...

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Önce npoint alıyorsun pustan 249 npoint monster summon staff genelde skill açmak için materyal atan boslar atmakta eslant boslarıda atıyor.

Koreko skill açmak spell ile kolaylıkla açılabiiyor ama usko gelmedi gelmeliydi gelmedi neden gelmedi düşünüyorum ama bulamıyorum...

Serverın ilk aylarında rekabet edemeyen oyuncuların bırakma sebeplerinden biri.
    Last edited by TellerMine; 01-24-2019 at 10:17 PM.

Senior Member Pochette's Avatar
    Resimlerde illegal bir durum yok. Pus'da satılan MSS eşyası ile o eşyalar temin edilebiliyor.

TellerMine açıklaman için teşekkür ederim. Bilgilenmiş oldum. Parası olan işi kopartıyor diyorsun yani... İlgincime gitti birde bu kadar çıkarttığına göre ya her attığı bostan aldı. Yada felaket pusa para verdi öyle mi?
    Last edited by -umut-1_6; 01-24-2019 at 10:17 PM. Reason: yanlış link

Açıklamalar için teşekkürler. Bilmiyordum. Herkese iyi oyunlar.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Quote Originally Posted by -umut-1_6 View Post

TellerMine açıklaman için teşekkür ederim. Bilgilenmiş oldum. Parası olan işi kopartıyor diyorsun yani... İlgincime gitti birde bu kadar çıkarttığına göre ya her attığı bostan aldı. Yada felaket pusa para verdi öyle mi?
    Clanca kırdıranlar oluyor misal sabah 100.000npoint kırdırlar. Midgard zamanı 200.000 npointlik dragon box falan kırdıran gördüm oda eşya atıyor bir sürü ileride gelecek. Sadece pusa değil item için bir sürü oyuncu para veriyorlar malesef rekabet edilemeyip yeni serverda kısa sürede oyuncuların azalmasının sebeplerinden.
    Last edited by TellerMine; 01-24-2019 at 10:34 PM.

Banned
    işte nttgame nimetlerinden birisi daha o chaos stone denen saçmalık monsterstaff denen aptalca şey orda var olduğu sürece kaç server açılırsa açılsın hiçbiriside tutmayacak oyunun 1. haftasında ortalık dünyanın itemiyle kaynayacak nttgame bu işi bırakın lütfen allah rızası için bu işi bırakın artık

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    millet aşmış kendini baksana iki tane md +8 . bunlara gülmemek eldemi