Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 86
    Junior Member
    Quote Originally Posted by AcTiNaX View Post
    bende de aynı sıkıntı var ben de normalde otomatik girmesi lazım ne klavye açılıyo ne otomatik giriyor

abi sorunun çözüldümü

Junior Member
    sorun çözüldü mü

Junior Member
    ios nttnow sıkıntısı devam ediyor telefon numarası yazıyorum hiçbir şey olmuyor kodda gelmiyor

Senior Member PPeterParkeRR's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Otomatik doldurma sorunu çözüldü ama şuan da da NTTNow sunucularına bağlanamıyor hatası veriyor.

yeni bir gün yeni bir sorun şimdide sunuculara bağlanmıyor yaklaşık 10 saattir çok şey demek istiyorum ama demiyorum siz paranıza bakın

sunucu hatası veriyor bi yardım lütfen bi giremedik oyuna ya

Yeni serverler açılalı 1 hafta oldu neredeyse ve hala giremeyen binlerce kişi var önceden oyuna başlamak için kampanyalar eventler olurdu şuan oyuna girmek isteyen bu kadar kişi varken mağdur bırakıyorsunuz ve bu Kişiler size para kazandıracak ortada bi sorun bunu herkes biliyor ve görüyor ama bununla ilgi daha ne bi açıklama gördüm ne de çözüm yolu yazık onca kişiyi bu kadar umutlandırıp heveslendirip şuanda girememesi dicek pek bişey Yok

Junior Member
    Bende iosta kayıt olurken telefona 6 haneli kod gelmiyor. Bir türlü çözemedim ?

Nttnow uygulamasını indirdim ve telefon numaramı yazdım. Süre dolmasına yakın kod geldi giremeden işlem bitti. Zaten girmek için klavyede çıkmadı. Şimdi mesaj kısmında kod ve not used yazıyor. Tekrar nttnow uygulamasını sildim yükledim, tekrar kod için tel no girdim fakat hiç bir şey gelmiyor artık. Sadece mesaj kısmında not uset diye kod nosu kaldı. Yardımcı olabilecek bir yönetici varmı?

Senior Member
    sms i göndermiş olduğunuz hat başka telefonda mı takılı bende öle bi hata alıyodum aşağıya yazamıyordum hattı taktım sms geldiği anda direk geçti orayı