Page 1 of 9 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 86

NTTNOW Hakkında Çok Acil Destek

Bilgisi Olan varsa Yazsın Rica Ediyorum Kanser Hastası Olucam Nttnow'da Almış Olduğum Kodu Resimdeki Yere Yazamıyorum

BU KONU HAKKINDA FORUMDAKİ ARKADAŞLAR YADA DİĞER ÇALIŞAN ARKADAŞLAR Bİ DESTEK OLURSANIZ SEVİNİRİM NE YAPMAM GEREKİYOR

[IMG][/IMG]

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    kemoterapi'ye girmeye hazırsınız.

az kaldı zaten

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by lKyorakuShunsuil View Post
    az kaldı zaten
    Programı silip tekrar denediniz mi ?

evet denedim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by lKyorakuShunsuil View Post
    evet denedim
    Telefonunuzun yazılımında bir problem olabilir normalde direkt aktivasyonu yapması gerekiyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Telefonunuzun yazılımında bir problem olabilir normalde direkt aktivasyonu yapması gerekiyor.
    3 farklı telefonla denedim benımle birlikte başlayacak olan 5 arkadaşım daha var onlarda aynı sorunu yaşıyor anlamış degiliz

Junior Member
    Aynı sorun bendede mevcut şuan için isim vermiyim bazı büyük ko forumlarındada aynı sorun yaşanıyor Samsung j7 pro telefonum aynı şekilde kodu otomatik olarak doğrulamıyor ayrıca manuel olarakta gelen kodu giremiyoruz.

Junior Member
    Aynı Sorunu bende yaşıyorum an itibariyle lütfen bu sorunu çözermisiniz 2 adet ayrı telefonda ben denedim.

Quote Originally Posted by About View Post
    Aynı sorun bendede mevcut şuan için isim vermiyim bazı büyük ko forumlarındada aynı sorun yaşanıyor Samsung j7 pro telefonum aynı şekilde kodu otomatik olarak doğrulamıyor ayrıca manuel olarakta gelen kodu giremiyoruz.
    samsuns j7 s9 iphone 7 ve 7plus lerdede denedik yine olmadı ilginç bi durum ne yapacagımızıda bilmiyoruz açıkcası
    Last edited by lKyorakuShunsuil; 01-24-2019 at 04:43 PM.